Запленяваща сърцето / Gönülçelen / по ATV петък от 20:00 - Тема 33

  • 27 003
  • 742
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 2 156
Ниобче, няма де се стига до кръстосване на шпаги! той другия Мурат/ не оджата/ си изтърва шанса! Сега да видим как ще се развият нещата с този Мурат. Другият Мурат ще участва в живота на нашето момиче само като малкото име на учителя и и фамилията на продуцента и! 

Да не забравяме само , че и продуцента и учителя са влюбени в нея hahaha hahaha - това означава , че оня балък и с името , и с фамилията (утре може даже и с презимето Joy ) е влюбен в нея , ама "Чужди устни ме целуват , но това не е любов..."! Joy Joy Joy
Твоите очи виждат нещо, което аз не виждам, ама то затова сме различни хората! Шарен свят - казваше баба ми. И аз като Ниобчето не виждам никаква логика, ама явно ние мислим и чувстваме нещата по друг начин.

# 631
  • София
  • Мнения: 1
Ха дано логиката да ми е вярна , та когато оджата и 'Асрет се съберат в живота да може оня и в буквалния , и в преносния смисъл на духа супата! Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Що си му набрала толкоз на туй хубавото момче, скъпа. Grinning Толкова сърца е разтопил Mr. Green

# 632
  • Мнения: 0
Ниобче - Абе той и мойто разтопи , ама съм му набрала , защото пресрочва уговореното време за брак , но той после ще плаща лихвите. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Уси - Понякога и аз започвам да си мисля , че не е имало нищо - просто игра.Но включа ли Аси , на който и да е епизод веднага си променям мнението.Аз ако съм женена за някой и твърдя , че го обичам , никога не бих се вживявала толкова по този начин с друг.Но важното е , че аз виждам нещо , което виждате и вие , а то е огромният синхрон между Джансел и Туба , толкова много си подхождат , че Елчин малко , по малко избутва Йълдъръм и в моите очи и в класациите. Wink

# 633
  • Мнения: 2 156
Ниобче - Абе той и мойто разтопи , ама съм му набрала , защото пресрочва уговореното време за брак , но той после ще плаща лихвите. Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Уси - Понякога и аз започвам да си мисля , че не е имало нищо - просто игра.Но включа ли Аси , на който и да е епизод веднага си променям мнението.Аз ако съм женена за някой и твърдя , че го обичам , никога не бих се вживявала толкова по този начин с друг.Но важното е , че аз виждам нещо , което виждате и вие , а то е огромният синхрон между Джансел и Туба , толкова много си подхождат , че Елчин малко , по малко избутва Йълдъръм и в моите очи и в класациите. Wink
И аз като теб отначало си мислех, че между МЙ и Туба е имало нещо повече от игра, но тогава нищо не знаех за тези артисти. Просто гледах филма и се радвах на Аси и Демир, на Сухейля и Ихсан. Впоследствие научих много неща за живота им извън и на снимачната площадка, след това пък разбрах що за режисьор е Мерджан и вече все по малко си вярвам на първото мнение.

# 634
# 635
  • София
  • Мнения: 1
Просто всички ние обичаме хубавите сериали с романтична и трудна любов, прекрасната музика, добрата актьорска игра и красотата изобщо. И като видим всичко това на едно място се отлепяме от земята Party, което никак не е лошо. Макар и за час-два. Мерджан просто добре знае формулата, с която се работи с подходящия сценарий. А да видим новия екип сега ще може ли така да ни заплени Flutter

# 636
# 637
  • Мнения: 1 875
Привет и от мен,скъпи запленени!Снощи до късно,днеска от рано-умора нямате!Всичко сте сложили на масата-и кафето, и закуската,и разхлаждащите коктейли,и размислите си,и предпочитанията си към Туба и Джансел,и хубавите клипчета,изобщо няма пропуски в нищо!Вече всички мислим почти като един!Възможно ли е това?

# 638
  • София
  • Мнения: 51
Здравейте и от мен в тази жега - понеже се разтапям вече ви предлагам нещо разхладително

 

и естествено новия брой на Космополитън

# 639
  • Мнения: 10 240
Нов клип на Джансел:


http://www.facebook.com/video/video.php?v=1475013588913


 newsm74 newsm74 newsm74

Алекс, благодаря за разхладителните!
И Космото ще го прегледам!

# 640
  • София
  • Мнения: 51

Колкото и да го гледам този Джансел няма да ми омръзне 

# 641
  • София
  • Мнения: 1
Колкото и да го гледам този Джансел няма да ми омръзне  

 Joy Joy Joy Joy  Тази емотиконка няма равна! hahaha hahahaМай всички трябва да си я сложим на подписите си hahaha hahaha hahaha

# 642
  • Мнения: 0
Аз  съм фенка на Аси  и Туба но не и на Мурат Й. Но двамата с Туба вложиха много емоции  и филма се получи.Който каквото и да ми говори М.Й. имаше своя шанс за развитие на  връзката и в живота .Но се провали защото е нерешителен, предпочете големия кокал.
Джансел е професионалист би трябвало да усеща че Туба играе със сърцето си и според мен зависи много от него как той я възприема само като партньор или нещо повече.16 епизод го изгледах няколко пъти играта им беше много ама много професионална в което пак започвам да се съмнявам че е само това.

# 643
  • София
  • Мнения: 51
Хайде малко Мурат оджа

# 644
  • Мнения: 0
Момичета това нещо ново ли е?

Tuba Büyüküstün gönülleri nasıl fМethetti?
Gönülçelen sezon sonuna doğru yayına girdi, ancak Tuba Büyüküstün yine ön plana çıkmayı başardı.

atv'nin ilgiyle izlenen dizisi 'Gönülçelen'in başrol oyuncuları Tuba Büyüküstün ve Cansel Elçin, sezonun sonuna doğru izleyicinin karşısına çıktıklarını ancak en çok izlenen dizilerden birisi olmayı başardıklarını belirttiler.
Bir internet sitesi tarafından 'en iyi drama oyuncusu' seçilen Büyüküstün, neler hissettiğini şöyle anlattı:
"Biz geçen sezona en geç giren dizilerden biriydik ancak en çok izlenenlerden olduk. Bu sıfatlara layık görülmek, benim için gurur verici."

http://www.televizyongazetesi.com/tuba- ... etti-.aspx

Общи условия

Активация на акаунт