Схващане и болки в челюстта.

  • 66 670
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 523
Здравейте! Имах натиск и напрежение в ставите, бях на зъболекар, мазах се с противовъзпалителен гел, проблема намаля, но не минава трети месец. Имам и леко заглъхване на ушите. Към какъв лекар да се обърна за уточняване на проблема, снимка или каквото е необходимо?

# 16
  • Мнения: 15
и аз имам подобен проблем схващане в челюстта и заглъхнали уши ако някой се е излекувал моля нека напише по какъв начин

# 17
  • Мнения: 16
Здравейте , аз имАм същия проблем заглъхване на уши и схващане и болка в челюстта. Какво ви казаха и как се оправихте ? Благодаря ви

# 18
  • Мнения: 2
И аз съм така и се ровя по темите и за жалост пишат за проблемите и после изчезват, много ми се иска да разбера как са се развили нещата в последствие.

# 19
  • Мнения: 1
Здравейте, аз имах същия проблем, ако все още има интересуващи се , мога да споделя как минава лечението и от къде може да е проблема при вас, като не гарантирам, че е от това но при повечето хора това е проблема - по думи на лекаря

# 20
  • Мнения: 182
Здравейте, аз имах същия проблем, ако все още има интересуващи се , мога да споделя как минава лечението и от къде може да е проблема при вас, като не гарантирам, че е от това но при повечето хора това е проблема - по думи на лекаря
[video][/video]

Здравей, на мен ще ми е интересно да споделиш.

# 21
  • Мнения: 2 452
Здравейте моля някой да сподели как се е оправил и аз съм така заглъхнали уши и пукаща става

Общи условия

Активация на акаунт