Професионални серии за коса - 11

  • 125 151
  • 750
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 3 675
А, неее... как успя за 2 седмици...  Laughing Hug  заболя ме сърцето...  Като знам колко струва...  ooooh!

Аз с една серия изкарвам към 4 месеца, единствено слънцезащитната ми свърши по-бързо, но това защото през лятото си мия косата доста по-често...
Ами не знам как, но успях  Rolling Eyes. Аз и с продуктите на Loreal имам същия проблем и за това винаги си купувам маска от 500ml. С шампоаните мога да изкарам и по-дълго време, но с маските не.
Ако имаше маски по 1000ml бих си взела с удоволствие, но за съжаление няма такива.
Аз обичам, като се мажа, да се намажа обилно и тогава резултатът е още по-добър.  Grinning
Разорих се покрай тези маски за коса и за това се подстригах и сега не се налага толкова често да купувам нови. Преди, когато косата ми беше до кръста беше кошмар  ooooh! Моят мъж категорично ми е забранил да си купувам маски за коса и аз понеже нямам кредитна карта, все гледам да намеря някой сайт, в който може да се поръчва без кредитна карта и си поръчвам тайно  Joy
Тези коси и маски са голяма болест и заради тях ще вземем да се разведем накрая  Crazy

# 646
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
еее, ама той какво иска - да хукнеш по мъже ли?  Twisted Evil Heart Eyes
всеки трябва да си има своите "пороци" (умерено Wink))  Whistling

колко често си миеш косата?
сега колко е къса?

не мога да си представя с тия грижи - как ще се увреди - освен боядисването?

# 647
  • Мнения: 3 675

Vorderstadt 18
6370 Kitzbühel
Österreich, Tirol

Telefon: +43 699 17057812 (Büro)
Fax: +43 5356 62737
E-mail: info@hairshop-24.eu

# 648
  • Мнения: 56
Благодаря ,ами от прочетеното до сега се спрях на Bain de force, Ciment anti usure като ще направя и протеинова терапия с Redken и евентуално тези ампули Forcintence, за начало добре ли е ?

# 649
  • Мнения: 3 675
колко често си миеш косата?
сега колко е къса?

не мога да си представя с тия грижи - как ще се увреди - освен боядисването?
Косата си я мия два пъти в седмицата, но ми се е случвало и да си я мия ако не всеки ден, то през ден  Crazy Много обичам да си мия косата, но от честото миене ми се съсипва косата и кожата на главата започва да ме сърби ужасно (аз съм с природно суха коса и дори и една седмица да не я измия, пак няма да се омазни в корените  ooooh!) и за това се старая да я мия само 2 пъти в седмицата. В момента е малко под нивото на раменете  Cry Вярно е, че полагам много грижи и докато си мажех само корените, нямах проблем с косата, но след като я намазах 2 пъти цялата и тя горката изгоря  smile3511 След това отидох при един софийски специалист и той съвсем и видя сметката. Twisted Evil
Сега съм станала много предпазлива и се надявам да не допускам повече грешки. Хубавото при мен е, че ми расте бързо и след 2 години съм сигурна, че пак ще ми е станала много дълга.
Боите за коса са много коварно нещо и за това не си правете експерименти с тях и внимавайте когато се боядисвате!!!

# 650
  • Мнения: 3 675
Благодаря ,ами от прочетеното до сега се спрях на Bain de force, Ciment anti usure като ще направя и протеинова терапия с Redken и евентуално тези ампули Forcintence, за начало добре ли е ?
Redken не съм използвала, но съм чела все хубави неща за него, а и дамите от нашия форум също са много доволни.  Simple Smile
А за Kerastase, при положение, че косата ти е изрусявана многократно на кичури, си мисля, че е хубаво да започнеш с Concentrе Vita Ciment  и след това да преминеш на Forcintence.
Продуктите на Joico също не са лоши и за тях мога да кажа, че са и икономични, поне при мен.Simple Smile

# 651
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
колко често си миеш косата?
сега колко е къса?

не мога да си представя с тия грижи - как ще се увреди - освен боядисването?
Косата си я мия два пъти в седмицата, но ми се е случвало и да си я мия ако не всеки ден, то през ден  Crazy Много обичам да си мия косата, но от честото миене ми се съсипва косата и кожата на главата започва да ме сърби ужасно (аз съм с природно суха коса и дори и една седмица да не я измия, пак няма да се омазни в корените  ooooh!) и за това се старая да я мия само 2 пъти в седмицата. В момента е малко под нивото на раменете  Cry Вярно е, че полагам много грижи и докато си мажех само корените, нямах проблем с косата, но след като я намазах 2 пъти цялата и тя горката изгоря  smile3511 След това отидох при един софийски специалист и той съвсем и видя сметката. Twisted Evil
Сега съм станала много предпазлива и се надявам да не допускам повече грешки. Хубавото при мен е, че ми расте бързо и след 2 години съм сигурна, че пак ще ми е станала много дълга.
Боите за коса са много коварно нещо и за това не си правете експерименти с тях и внимавайте когато се боядисвате!!!

сега разбирам защо си им толкова бясна на физьорите Wink Sunglasses

аз да си призная - досега от фризьор не съм била окепазяване, освен един случай - бях пробвала нова боя (Рилкен)- от която косата ми жълтееше - имах спешна сеща - служебна и исках да взема мерки, за да не губя време отскочих до един салон наблизо и ми предложиха да ми направят светли кичури - убеждаваха ме, че няма да ми се увреди косата.....

е...поизгоря си...

иначе във всички салони в които съм ходила-от Капанов до кварталния - са имали много внимателно и грижовно отношение и резил не е имало

в един момент реших, че няма да ходя на салон и потъвах в желанието за още по-светло.....до момента, в който не започнах да ползвам Лореал - в боята имаше шишенце със серум за предпазване на дължините....косата ми оживя, такова преобразяване не съм очаквала и цветът беше прекрасен....

после пак започнах с фризьор и така до сега
определено фризьор се справя по-добре, защото – аз мацам и над корените и при по-къса коса я омацвах цялата – не нарочно, ама …така ставаше накрая Wink))

от непрофесионалните бои- тези на Лореал -са най-добрите от всички, които съм ползвала

Последна редакция: ср, 08 сеп 2010, 18:26 от a.l.e.n.a

# 652
  • Мнения: 3 675
Много дълго време се боядисвах с непрофесионалните бои на Loreal и бях доволна от резултата, но определено смятам, че професионалните са за предпочитане.
Наскоро попаднах на  този форум и намирам информацията, която може да се открие там за изключително полезна. Всъщност това е мястото, от което разбрах за съществуването на Essensity Simple Smile Тамошните фризьорки са доста по-благосклонни от нашите и вместо да ги пращат на фризьор им обясняват кое как се прави  Grinning Във форума има доста информативни теми, които си заслужава да бъдат прочетени.

# 653
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
аз пък  newsm78 Embarassed Heart Eyes установявайки колко съм необразована на тема бои (не чеот всичко трябва да разбирам, но това си го слагам на главата...) - реших да почета малко - какви компоненти има боята, кое как действа (ако имате полезни линкове под ъка на - моля  Praynig)...та попаднах на този сайт Praynig моля, не е реклама) - именно заради обясненията - дои накрая абрах, че става въпрос и за пофесионална безамнячна боя...

после разгледах и каталога - в който видях и доста интересни предложения - вкл за Кератинова терапия (в домашни условия - без нагряване) - подобно на протеиновата, но в друг ред...както и азни "факти" - препоъчвам за хоа с малко време да прелетят

дои ми се струва, че някой наскоо тук пита дали сме запознати смарката, но аз изобщо не отворих линка...

# 654
  • Мнения: 14 489
кератинова терапия за домашна употреба има в серията за руса коса на шварцкопф професионал.
аз я ползвам в момента но не съм в особен възторг от нея Whistling

# 655
  • Пловдив
  • Мнения: 1 350
Много интересен сайт ...а и цените мен ме устройват, ще взема да ги пробвам като ми свършат Лореалските неща.

# 656
  • Мнения: 6 618
Ей, ама нямате спиране значи с показване на разни нови и хубави неща  ooooh!
Този път ще съм силна и няма да поръчам нищо то този сайт , а ми се иска  Blush ама място нямам вече.

# 657
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 427
радвам се, че Ви хаесва  Hug

Енджиел - ти друго на Шварцкоп ползваш ли и каква е тази терапия - ако може линк?

Момичета,

понеже темата ни наближава 50 стр и е веме за отваряне на нова - 11 по ред съм издиила старите 10 теми в архивите и съм подготвила линкове към тях (макар, че кой ли чете, но все пак... Peace)

също мисля да добавя линк към Протеиновата терапия - представена от МисНели, ако имате идеи за ценни моменти, които да бъдат линквани от първа страница - предлагайте  Hug

П.П също мисля да добавя сайтовете, от които сме пазаували успешно и евентуало - масови разочарования от серии олео-релакс и Рене Фуртрер и др препоръки (да не се престоява с Joico  Laughing)

# 658
  • Мнения: 1 167
Препоръчайте ми маска за коса-мазни корени сухи краища, нетритирана, тънък косъм .  :  bouquet

# 659
  • Мнения: 636
a.l.e.n.a, разочарованията са основно от олео-кърл, да не стане някаква грешка, не вярвам да има разочаровани от олео-релакс, или аз не съм видяла  Outta Joint

musita, пиши ми на лични да ти изпратя една дозичка, обаче от сега да предупредя, че сигурно ще успея в понеделник чак да я пратя

fitblond, и аз съм на същото мнение за боите мажиблонд на лореал. Моят естествен цвят е 7-а, с 12 % ставам абсолютна платинена блондинка. Между другото имаш много здрава и хубава коса! Въобще не е нужно никакво обезцветяване със супра, особено пък щом естествената ти коса не е от най-тъмните. Но аз се отказвам от супер русия цвят, защото косата ми не издържа въпреки грижите ми за нея. Сега минавам на 9 или 10, което пак си е доста русо, но с 9 %.

От Лакме не съм ползвала супер русите, боядисах се с 10 и по консистенция ми прилича на иноа. Зълва ми се боядиса с 12.72 / или нещо такова, но сивееше/ с 12 % и цветът й стана страхотен, макар че след изсушаване в салона резултатът обикновено е добър. Но тя има доста светла косица. Да не подлъжа някой с черна коса, който се изрусява  Grinning

Наистина внимавайте с какво се боядисвате, защото веднъж увредена коса - много усилия и средства трябват да изглежда прилично!

Аз в момента съм в застой от покупките, нищо не си купих и от промоцията, даже и мъжа ми не питах  Laughing

 Имам само едно шампоанче ришес на Лореал без сулфати, пробвано веднъж, много мек шампоан е, за мазни коси хич не го препоръчвам, няма да си я усетите косата чиста.

За серията на Керастаз Субстантиф в лилавата опаковка за старееща коса. Да, много е хубава, не е такава втвърдяваща като циментовата, нито пък е мазна като олео-релакса. Мисля, че това е серия, която на повечето коси ще се отрази добре.

B & C, моят мъж е притръпнал вече  Laughing Но като че ли не осъзнава, че моето е болестно състояние, мисли че всички жени правят така, но пък и му харесва да има красива жена до себе си  Grinning Вкъщи е кошмарно положението с козметиката, рафтове и шкафове в банята, парфюми и гримове пък са ми също голяма страст. Но не го занимавам никога нарочно - това си купих, онова си купих, трайкам си обикновено.

Знаете ли, имам аз едно притеснение при изрусяването в салон. Стои се примерно 40 минути с боя. Обаче през това време дойде друг клиент и не го връщат, уж за едни връхчета и то отиде един час, стоя намазана с боята и чакам другия клиент да е направен ...
 Аз не си мълча, но пък и не ми се правят циркове по салоните. Случвало се е три дена да не мога да спя от болки в скалпа заради престояла 901S с 12 % окислител по един час, при положение, че при мен цветът си става и с 25 минути престой.

Иначе от непрофесионалните съм пробвала почти всичко, което се е продавало преди години и категорично няма да се върна на такива бои, само професионални  Wink

Да попитам и блондинките, то тук май основно сме такива  Grinning, на колко време си боядисвате корените?

Общи условия

Активация на акаунт