Професионални серии за коса - 11

  • 125 266
  • 750
  •   1
Отговори
# 675
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
ееееее, "победител и герой"-най-накрая я открих- това ли е?

# 676
  • Мнения: 636
a.l.e.n.a, със здраве да си ги ползваш! Ползвала съм всичко написано  Grinning

За цимента аз не правя никакви ритуали, нито в салона ми правят, нито затоплям.

Sourire, ампулките на Редкен са за косопад.

Аз днес си поръчах чисто масло от Арган от една аптека, мога да се прежаля за някоя домашна маска или да използвам като изглаждащо като мароканското масло, в което също има арган.

# 677
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
ами разкажи де, разкажи коя как ти действа и с какви впечатления си... Praynig Praynig Praynig

за маслото - единственото "домашно", което понасям е масло-преди измиване - без другите - мляко, яйца и прочие...
не мисля, че ще ги dозирам, балансирам и т.н. пo-добре от професионалист - в професионален продукт

иначе на чисто масло - няма каквоа му се дозира

това мароканското - не става ли направо с него?
защоти е чисто?

иначе отн. противо-косопадните ампули на Redken - при моите бродения по темата, често при противо-косопадните средства - комбиниат стимулиране на скалпа и удебеляване на косъма, защото с косопаа по хормонални причини и косъмът изтънява - така е при тези ампули, така е и при  nano серията

Последна редакция: чт, 09 сеп 2010, 19:32 от a.l.e.n.a

# 678
  • Мнения: 171
Момичетааа, вижте:

http://zlatnaribka.com/index.php?cPath=212

Дали няма да пуснат отново продукти на Керастаз в Златна рибка? Би било страхотно  newsm44

# 679
  • Мнения: 7
Момичетааа, вижте:

http://zlatnaribka.com/index.php?cPath=212

Дали няма да пуснат отново продукти на Керастаз в Златна рибка? Би било страхотно  newsm44

О, това е страхотна новина !  Hug  Hands Clap  Hands Clap

# 680
  • Мнения: 616
ееееее, "победител и герой"-най-накрая я открих- това ли е?

Мда, и примерно цък и цък  .

# 681
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
 ще ги добавя Wink)))  Peace

мисля да добавя и едно твое обяснение за къдравата коса -ако не възразиш?

# 682
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Момичетааа, вижте:

http://zlatnaribka.com/index.php?cPath=212

Дали няма да пуснат отново продукти на Керастаз в Златна рибка? Би било страхотно  newsm44

а те са били там и вече ги няма?

в блондинската тема се коментират продукти на лакме за предпазване на косата и скалпа преди и след боядисване ?
Ползвали ли сте ги?

# 683
  • Мнения: 171
a.l.e.n.a, да, в Златна рибка предлагаха продукти на Керастаз, но беше доста отдавна, преди около 2 години, може би. Бях се заредила с няколко ампулки Вита цимент и Аква Олеум. Имаше също маски и шампоани и бяха на много добра цена. Не знам защо прекратиха продажбата им, вероятно си имат причини..  newsm78 Но аз искрено се надявам отново Керастаз да се появи в сайта им. Коректни са, цените им са много добри и поръчката винаги пристига за 2 дни, супер удобно ми е да си пазарувам оттам  Grinning

# 684
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
а може би е имало протест от салони, макар, че това, че в България не се продават - не може да спре хората да си купят, ако желаят   newsm78

# 685
  • Мнения: 7
Моля ви, препоръчайте ми някой продукт за защита на косата от преса. Ползвам на Чи Iron Guard и може пак да си го взема, но ако има нещо по-добро чакам отзиви. Само че държа да е наистина хубаво и е препоръчителон да е професионално, но да е максимум 30 лева. На Лореал знам, че имат някаква професионална серия, но нищо не съм ползвала. Приемам всякакви предложения. Peace

# 686
  • Мнения: 14 499
Люлякова, ти кои продукти ползваш от икстрийм серията на редкен, защото срещам отзиви в нета за ампулите, че правят русите коси със зеленикав отенък Rolling Eyes

# 687
  • Мнения: 3 675
Аз днес открих, че Loreal имали шампоан за деца. Blush Много ми се иска да купя на двегодишното ми дете някакъв хубав шампоан, но все още не знам какъв Simple Smile

Също продължих с разучаването на продуктите на Schwarzkopf и попаднах на Igora Color Gloss. Стори ми се доста интересно  Simple Smile Намерих и това филмче.

За съжаление прочетох и мнения на дами, които обясняват, че боята ESSENSITY не е много трайна  Confused

# 688
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
игора беше първата ми боя ..домиля ми като при спомена за първата целувка, но не знаех, че още я произвеждат, мисля, че отдавна не е на линия Peace

# 689
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 439
Люлякова, ти кои продукти ползваш от икстрийм серията на редкен, защото срещам отзиви в нета за ампулите, че правят русите коси със зеленикав отенък Rolling Eyes
ползва - Extreme серията, но да си каже тя ...

Общи условия

Активация на акаунт