КГБ = Клуб на Готините Баби - 99

  • 29 641
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 7 391
                 Привет,момичета!
                 Каролин,разсмя ме! Laughing
                 Аз днес сътворих чудеса  Mr. Green донесените сини домати и др.зеленчуци от братовчеда на мъжа ми са вече в бурканчета.Май,ако имам в градината плодове и зеленчуци рядко ще ме виждате на компа  Mr. Green че от сутринта пека,беля,пасирам и затварям в бурканчета.Божееее,остарявам след като и с това се захванах. ooooh!
                 Лек ден ,че от жега не мога да стоя на компа.

# 721
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Каролин , радвам се , че се разписа.  Hug
Предположих , че гледаш децата , ма толкова време да не пишеш....  Rolling Eyes
Разсмя ни с левичарката на края.  Mr. Green

Ей , голем мор , не се диша от жега и влагата за капак.  Crazy
Почваме да се подготвяме за понеделник , че на обяд трябва да тръгваме от тук.
С автобус , после с влак и накрая метро.  Laughing
Краси е в Германия и ще се придвижваме с двойката крака и ръце.  Mr. Green

# 722
  • Мнения: 1 250
Дидия, помниш ли че преди 2-3 седмици питах как се консервира гювеч Mr. Green нещо което (консервирането де) никога не съм правила, а ти ми отговори че нямаш понятие. JoyИ до 100 да стигнем сигурно ще има още какво да се учим Joy


Сега цялото домочадие отидоха на басейн, защото морето е многоооо далече от нас( на 10 мин с кола) и компютрите и балагана останаха за мен Mr. Green Mr. Green


Айша, нали помниш че и аз си нараних крака, та  си го киснах направо в салати Mr. Green, то не беше лук, оцет, олио, стъргани картофи, но май все нещо от тях помогна newsm78 а  на фастум гел и подобни ефекта им беше  както тука казват"като вендузи на мъртав".


Жабче хаиде да не се съревноваваме по температури че от раз печеля.Последните два дни са измерени най високите температури за всички времена,дори и климатиците не издържат Heart Eyes


На всички ви желая почивка каквато си пожелаете сами Hug Hug Hug

# 723
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Аааа Каролин , хич нИ щЪ да се съревновавам ,
дръж си температурите при вас.  Mr. Green

Аз сега щом си идвам ще взема да консервирам едни леко люти ,
сурови и най-вече много мързеливи чушки (рибки). Те това ми се отдава.  Blush

# 724
  • Мнения: 1 250
Жабче, хич ги не ща  newsm25тез температури но това е каквото има Tired FaceТи поне ще се разхладиш скоро, е за това ти завиждам Mr. Greenно приятелски Mr. Green

# 725
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Каролин , те момичетата знаят как се разхлаждам в БГ.  Mr. Green
Особено Яжка , нали съм зодия ''маркуч''.  Joy С него из двора ще се релаксирам.  Laughing
Липсва ми чак , сега барем ще наваксам максимално.  Mr. Green

# 726
  • Мнения: 1 250
Хаиде да завършим предюбилейната 99 тема със страхотното изпълнение на един 4 годишен сладур, който със сигурност е нечие внученце Hug




http://new.ba-bamail.co.il/View.aspx?emailid=3775&memberid=755053




# 727
  • Мнения: 1 250
И една разходка из Сингапур, страната на противоположностите Simple Smile



http://new.ba-bamail.co.il/View.aspx?emailid=3895&memberid=755053






Май взех да си наваксвам пропуснатото newsm78

# 728
  • София
  • Мнения: 16 042
Дидиа, и аз направих 6 дет. бурканчета с домати. Сега се заваряват.
Купих си и 2 бели патладжана - продавачката каца, че били по-вкусни от другите. Сега се пекат по рецептата на Тайна. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=502332.0
Започнах нов сериал - Под липите. http://www.vbox7.com/search/?completed=0&vbox_q=%D0%9F%D0%BE … 82%D0%B5+%D0%B5%D
 Жабката, със самолет ли ще пътувате?
В понеделник приятелката на Ани също пътува към испанско. Сигурно ще е в идващия полет.

Последна редакция: сб, 21 авг 2010, 20:36 от Aisha

# 729
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Айша , да , съм самолет с WizzAir .  Peace
То с автобус е три дни път  , 3000 км. са.  ooooh!
Ако идва тук с тази самол. компания , тя ще пристигне и след 40 - 60мин.
ние ще тръгнем. Самолета само зарежда и се връща обратно.  Grinning

Каролин , за барабаниста нямам думи , талант.  Peace
А за Сингапур ... красота , каква архитектура ... пак съм без мълвна.  Grinning

# 730
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
ААаааа Наде , пиши , не чети само.  Heart Eyes
Казвай до къде стигна ремонта , ти как си и т.н.?  Rolling Eyes

# 731
  • Мнения: 7 391
                      Каролин,никога не е късно да станеш за резил - в случая аз със сините домати! Laughing Ама като ми е жал да ги изхвърля,че са много. Embarassed
                      Айша,моите сини домати са всъщност бели  Wink при това са тънки и дълги,а не такива тумбести.За първи път виждам такъв сорт,но са страхотни на вкус,а и как лесно се белят след печене не е истина.Братовчедът каза,че са много по-хубави от другите,ама той насадил едно полееее и ми напълни една огромна торба.Само тях да ядем трите къщи пак няма да смогнем за месец  Mr. Green та се спретнах за да не ги изхвърлям.Между другото аз обичам сини домати,но се бях отказала,че имах бъбречна криза преди години и казаха,че дразнят бъбреците.За приготвянето им при рускините има толкова рецепти,че като си отворя пощата и видя "бакладжаньІ" зле ми става.Нито една рецепта не съм свалила за сини домати,но за запеканки и пироги ,вьІпечка,пирожки Mr. Green не мога да ги преброя. Laughing

# 732
  • София
  • Мнения: 16 042
Жабката, сега говорих с Дени, точно с тях до Барселона. Кацат следобяд към 18 ч. та ще се разминавате по ръкавите. Колко е малък света.
Утре ако не си  пишем - пожеланам приятно пътуване и леко кацане.
Чакаме включване от дома.
 Laughing
Манджата на Тайна с бял патладжан стана много вкусна, а и сама се готви във фурната.  Препоръчвам я.
Дидиа, днес в магазина ми казаха, че белия патл. не дразни жлъчка и чер дроб и е по-диетичен.
Направи това от линка ми. Може и някаква мръвка да му сложиш. Ще имате готово ядене за утре.
Друго  - сещам се за коопоолу за зимата. Или със друг зеленчук и дом. сос - нещо като гювеч.

# 733
  • Мнения: 1 250
Дидия,
аз много обичам патладжани, но не правя защото сама ще си ги ям.
Ако имаш фритюрник можеш на бърза ръка да изпържиш голямо количество, да ги затвориш в буркани и след това да имаш винаги под ръка за мусака.Освен това при нас продават изпечен и накълцан патладжан само със сол ,който се държи в хладилника, но аз си замразявам и жинаги имам за кьопоолу или запечен с пилешко месо или сирене и настърган кашкавал, идеалноза студените зимни вечери.

# 734
  • Мнения: 7 391
                      Айша,дразни не дразни аз си похапвам,ама не по много ,че си ги обичам доматите без значение сини или бели. Laughing Сега са бели,че човека няма къде да ги продава,нали знаеш как е със селата и продукцията от нивите  Wink Или няма на кой да продадеш или продаваш за жълти стотинки.Та по тая причина ми напълни един плик от Джъмбо от най-големия размер та чак лошо ми стана.Направих зимнини различни от тях,ама едва ли ще оцелеят до зимата. Mr. Green Като има готово нали е по-лесно.Направих ги за да не се развалят.Нито един не оставих ,само на Цвети дадох ,че ги обичат пълнени на фурна.За рецепти грижа нямам с нета  Laughing Сега и нищо да не знаеш чичо Гугъл ще те научи. Wink
                      Каролинче, писали сме заедно! Hug Аз вече казах,че при рускините /имам блог в руски сайт и от приятелите в него получавам маса съобщения на мейла си- и за плетива,и за други хобита и за кулинария/ ама патладжаните много - много не ме блазнят.Сега пробвам рецепти на все "диетични" хранички. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт