Любители на котки(бъдещи леопарди)- тема 40

  • 50 390
  • 730
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 359
Alximika, ама малкото кюфте по стената ли се катери?! Joy

# 76
  • Мнения: 360
Привет Hug
Благодаря на всички за хубавите думи за малката пантера.Вчера ги запознахме с Томас,мина по-добре от колкото очаквах Mr. Greenръмжаха се малко.Днес дистанцията се скъсява и мисля,че ще успеят да станат приятели.Малкия е нахален и само преследва Томас.Дебне му опашката и иска да я изяде. LaughingСнимала съм ги,но сега не ми се свалят клипчетата.

Теди, на Пинко очите са зелено и синьо.Но са леко мътни и си мисля,че ще претърпят промени newsm78ако е като при нас хората.

Misleto, аз съвсем без да искам съм ви взела името,не  е нарочно,дано не се сърдиш Wink

Малката много и се иска да приспива бебето-коте и днес успя да го накара да седи в количката hahahaето вижте
а така тормози Томас,той не иска да влиза в количката Crazy
\
Alximika, ама малкото кюфте по стената ли се катери?! Joy

ako може само там ще седи Joy

# 77
  • Мнения: 4 785
alximika нееееееееееее снимките са един път, честно!  hahaha Joy

# 78
  • Мнения: 4 116
alximika, страшни кадри  hahaha Голяма веселба е у вас  Laughing А Томас и Пинко цветово страшно ще си отиват. Как  понася баткото дребния?

Малко спам от днес -









А това дребното ви го бях показвала преди година. Сега е станало като слон и скоро ще ражда  Laughing Нямам търпение да видя бебетата.

# 79
  • Хасково
  • Мнения: 441
Здравейте,момичета!Страхотна тема имало тук,а аз чак сега я открих  Rolling Eyes Всички котенца са прекрасни,а котето на темата е просто  Heart Eyes До сега,въпреки голямото си желание си нямах котенце,но тази седмица съм решила да си взема едничко и имам много въпроси Sad (преди да открия тази тема,питах и в друга,но мисля,че вие ще ми бъдете по-полезни)Та откъде да започна... котенцето ще си го вземем от Пловдив,а живеем в Хасково и ще се наложи да го пренасям с автобус,така че ще трябва клетка.Откъде мога да намеря по-евтина,защото тези,които видях в един зоомагазин,бяха над 40лв.После...ще ми препоръчате ли ветеринар в Пловдив или Хасково?Какви ваксини трябва да се сложат на котето и горе-долу по колко лева струват те и самият преглед при ветеринаря? Благодаря ви предварително и дано не съм станала досадна с милионите си въпроси  Blush

# 80
  • София
  • Мнения: 5 762
Misleto, аз съвсем без да искам съм ви взела името,не  е нарочно,дано не се сърдиш Wink

Как ще се сърдя Hug.На вашия даже повече му отива,нашия няма грам розово по себе си и все ни питат защо точно така сме го кръстили Mr. Green .

# 81
  • София
  • Мнения: 940
Опа аз ви изпуснах  Embarassed Връщам се да ви чета да наваксам .

Теди много хубави снимки.

# 82
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
Ivayla, добре дошла! Надявам се някоя пловдивчанка да се включи с подробности, но ако са се покрили всички неделно, виж списъка на 1ва страница за адреси на ветеринари.

Хораааа, много съм щастлива! Току-що се обади дребната, че със "зетя" са станали приемни родители на бременна маца. Тоест, в бъдещето ми има гушкане, мачкане и търкаляне на дребосъци. После, разбира се, ще  трябва и да се разделяме с тях, но... тогава ще го мислим. Ще пусна снимки на Фея, като ми пратят.
Разбира си, ще се пръсна от гордост, че съм си направила човек от детето Embarassed

# 83
  • София,у дома.
  • Мнения: 23
О Делфи,мила честита радост!И да показваш снимки.
Много са хубави маците на всички.
Добре дошли на новодошлите.
Моята  е добре. Има апетит,въпреки жегата.
Някой запознат ли е по кое време започва да проличава бременност при  котка?

# 84
  • София
  • Мнения: 13 262
Здравейте,момичета!Страхотна тема имало тук,а аз чак сега я открих  Rolling Eyes Всички котенца са прекрасни,а котето на темата е просто  Heart Eyes До сега,въпреки голямото си желание си нямах котенце,но тази седмица съм решила да си взема едничко и имам много въпроси Sad (преди да открия тази тема,питах и в друга,но мисля,че вие ще ми бъдете по-полезни)Та откъде да започна... котенцето ще си го вземем от Пловдив,а живеем в Хасково и ще се наложи да го пренасям с автобус,така че ще трябва клетка.Откъде мога да намеря по-евтина,защото тези,които видях в един зоомагазин,бяха над 40лв.После...ще ми препоръчате ли ветеринар в Пловдив или Хасково?Какви ваксини трябва да се сложат на котето и горе-долу по колко лева струват те и самият преглед при ветеринаря? Благодаря ви предварително и дано не съм станала досадна с милионите си въпроси  Blush

Потърси клетка на някоя борса. Доколкото си спомням Ган си беше купила за 25 лева, но в София. За съжаление в темата има само 2-3 котколюбителки от Пловдив и те много рядко се включват, за да ти помогнат с информация. Преди няколко години бях видяла някакъв склад за котешки неща на гърба на Изложбената зала, която е срещу Дома на техниката на ул.Гладстон, но не знам дали съществува още (имаше някаква бариера или ограда и зад нея). Ако се решиш да купиш клетка - избери я по-голяма, за да му е добре на котето и по-късно. Все пак имай предвид, че може да използваш и някой обикновен сак или по-голяма кутия(на нея може и дупки за въздух да пробиеш). Аз години наред използвах сак, но пътувахме с кола и отваряхме ципа в колата, за да не се задуши. За доктор мога да попитам брат ми и по-късно да допълня. Не знам дали е добър, но си води кучетата все при един и същ вет вече 10 години. Знам, че и редовно чакат пред кабинета и би трябвало да е известен.

Токачке, това направо си е двойничка на Маша  Laughing.

Жбрициела, много е лошо, че бяга  Sad. Не можете ли да обезопасите? Навън има толкова опасности...

Делфи, браво на децата! Ама то и не може цял живот да живеят с животинки и да не станат хора!  Grinning

 Hug за разпльоканата Богданка, за разбойничката Цингарела, за Пинко, Томас и кака им(за тях двойно повече, че не им е лесно да ги дърпат за опашките  Wink) и за всички останали плюшковци. 

# 85
  • София
  • Мнения: 98
Здравейте, от няколко дни не работи мишката, този път няма вина котката  Mr. Green че тя обича да преяжда кабелите, разгледах всички снимки, много са хубави маците llximika голямо шоу е  у вас  hahaha малкото се катери като маймунка, ще пиша повече като ми оправят компа, сега съм на лаптопа и е мъка с тази фонетика  Mr. Green
{margita, дай да видим тумбачето в пълната му прелест, деее  Crossing Arms Поне виртуално да го помачкам  Wink}
И специално за Елиас  Joy

Последна редакция: нд, 25 юли 2010, 16:35 от margita

# 86
  • Мнения: 8

Добро утро, мърковци!

Дидимс, съжалявам, че чак сега влизам, дано не е късно. Моите гадинки ходят в клиника "Еклипс" - на същата улица като Математическата (тръгваш нагоре по стълбичките срещу Строителния техникум,  бяла ъглова къща вляво, на първата пресечка). Много са любезни и внимателни към животните и винаги е пълно при тях. Ще се опитам да им намеря телефона.

Благодаря,Делфина!Не е късно,самата операция не е спешна!Намерих координати на клиниката в нета!   bouquet

# 87
  • Мнения: 239
Здравейте,момичета!Страхотна тема имало тук,а аз чак сега я открих  Rolling Eyes Всички котенца са прекрасни,а котето на темата е просто  Heart Eyes До сега,въпреки голямото си желание си нямах котенце,но тази седмица съм решила да си взема едничко и имам много въпроси Sad (преди да открия тази тема,питах и в друга,но мисля,че вие ще ми бъдете по-полезни)Та откъде да започна... котенцето ще си го вземем от Пловдив,а живеем в Хасково и ще се наложи да го пренасям с автобус,така че ще трябва клетка.Откъде мога да намеря по-евтина,защото тези,които видях в един зоомагазин,бяха над 40лв.После...ще ми препоръчате ли ветеринар в Пловдив или Хасково?Какви ваксини трябва да се сложат на котето и горе-долу по колко лева струват те и самият преглед при ветеринаря? Благодаря ви предварително и дано не съм станала досадна с милионите си въпроси  Blush

Аз имам добър лекар в Пловдив, но трябва да питам мъжо за телефон - ние ходим понякога до Пловдив за да ни преглежда (кучката ни той я спаси преди време, но трябваше да я приспим по други причини, кастрира скоро голямата кота.. един наш познат ходи с кучето си от София за всякакви прегледи и консултации).
За клетка погледни в Карфур Пловдив - мисля че там цените бяха по-прилични (е не като в борсите). Или търси борса в Пловдив - там не ги знам и не съм ги търсила.

# 88
  • Мнения: 520
Предстои ни дълъг път,та бих искала да се посъветвам с вас относно приспивателните.Казаха ми,че пътуването ще мине много по-лесно за котенцето,а и аз нас,ако му дадем приспивателно,тъй като то до сега никога не е пътувало.Използвали ли сте такива медикаменти и безопастни ли са те за животното?Знаете ли колко часа действат?

П.П.Котките ходят ли до тоалетна по време на път?Става дума за пътуване около 15-20 часа.

Последна редакция: нд, 25 юли 2010, 19:08 от Golden Queen

# 89
  • Хасково
  • Мнения: 441
Делфина фон Ю.,tania67 благодаря  ви,ще потърся и там!ganbg ще ти бъда много благодарна,ако ми дадеш малко повече подробности за лекаря телефон,адрес,цена на преглед    bouquet

Общи условия

Активация на акаунт