Продукт против пърхот?

  • 29 849
  • 47
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте, можете ли дами препоръчате някой ефикасен продукт против пърхот?

# 1
# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 768
Аз от скоро имам пърхут и си вземам шампоана на Евтерпа.
Мъжът ми от дест години ползва само шампоана на Виши,на мен обаче не ми харесва,защото като си мия косата ми е една такава твърда сякаш ще се счупи.

# 3
  • Мнения: 5 478

Подкрепям с две ръце.  Peace Това е единственото нещо, което ме е спасявало. Освен това не е скъпо изобщо и се намира във всяка аптека.

# 4
  • Мнения: 93
Selsun Blue.от аптеката,една моя позната го ползва и е много доволна.

# 5
  • Мнения: 0
Най-доброто за мен http://www.framar.bg/%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%B9-%D0%BA … -pid30061949.html
Месец и половина след използването му нямах абсолютно никакав пърхот! Много съм доволна!

# 6
  • Под гъбата
  • Мнения: 1 457
Най-доброто за мен http://www.framar.bg/%D0%B4%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B5%D0%B9-%D0%BA … -pid30061949.html
Месец и половина след използването му нямах абсолютно никакав пърхот! Много съм доволна!
И моята подкрепа за този шампоан! Peace
Другият от който съм много доволна е на фирма Милва Ния и е с хума. Дано не прозвучи като реклама, но той по скоро е за темата Евтините неща от които сме доволни защото цената му е до 3 лв.

# 7
  • Мнения: 1
Аз какво ли не съм пробвала и моята фризьорка ми спомена на Евтерпа шампоан за пърхот, струва 2,4лв и има лосион към него още толкова, но резултатът си го бива, премахна ми пърхота. Използвала съм Низорал , Head&Sholders и какво ли още не, но нямаше резултат, някакви медицински шампоани , но този хем е евтин ,хем си върши работата. В повечето аптеки ми се смеят като попитам за него, но мисля, че само из Люлин съм го срещала по малките аптеки Simple Smile

# 8
  • Мнения: 616

Подкрепям с две ръце.  Peace Това е единственото нещо, което ме е спасявало. Освен това не е скъпо изобщо и се намира във всяка аптека.

потретям Wink

# 9
  • Мнения: 3
Поразрових се и видях че Себорал Форте го преоръчват за мазна коса, а моята не е такава!?

# 10
  • Мнения: 616
И моята не е, но определно не се е пресушила от него.

# 11
  • Мнения: 25 610
Себорал форте е лечебен серум. Шампоаните са си шампоани. Не пречи да се ползват едновременно. Като ефикасност разликата между скъпите вносни и евтините български е само в цената.

# 12
  • Мнения: 0
Себорал форте е лечебен серум. Шампоаните са си шампоани. Не пречи да се ползват едновременно. Като ефикасност разликата между скъпите вносни и евтините български е само в цената.
Не съм съгласна, шампоаните за проблемен скал на Ducray и La Roche и по слабите (за нормален скалп) на Klorane поне за мен са много по добри. Simple Smile

# 13
  • Мнения: 25 610
Ако подбираш по марка - може.
Аз на медицинските шампоани чета само активното вещество и процентното му съдържание.  Като си имам едно наум, че те не лекуват, а само поддържат или играят козметична роля. Laughing

# 14
  • Мнения: 0
Ако подбираш по марка - може.
Аз на медицинските шампоани чета само активното вещество и процентното му съдържание.  Като си имам едно наум, че те не лекуват, а само поддържат или играят козметична роля. Laughing
Мен Ducray ме излекува. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт