Можете ли да се гримирате със сенки и правите ли го?

  • 5 155
  • 78
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 577
Много обичам да слагам сенки, и го правя редовно.
Придават съвсем друг вид отколкото само молив и спирала.

Харесва ми, имам всякакви цветове, преди позлвах те4ни, но вече не.

Още от гимназията си слагам, там се учехме взаимно с другите момичета.

# 16
  • Мнения: 1 558
Да, сравнително често слагам перлени сенки (ако въобще съм гримирана), понякога ги подчертавам с подходящ перлен молив и явно добре ми се получава, защото гримирах и приятелка на сватбата й по нейна молба.

# 17
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Мога да се гримирам със сенки,но напоследък рядко го правя, за съжаление.Иначе използвам кафяво-бежово или пък само нещо по светло.Зависи колко време имам. Grinning

# 18
  • София
  • Мнения: 4 423
Обичам сенките, но напоследък рядко се гримирам, иначе е голямо удоволствие.
Аз се научих като един ден само слагах грим, триех и пак слагах Rolling Eyes, и пак така....Докато не разбрах кой начин на гримиране и кои цветове най-много ми отиват! Wink

# 19
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Да,слагам сенки,но не всеки ден и само за вечерно излизане.Не съм спец.Нося кафявата и розовата гама.Ползвам сенките на Чифели (прахообразни) и ги нанасям с малкия си пръст.А сега съм се навила да отида на професионален гримьор,че да се видя с опушения грим и ако се харесам ще трябва да се науча да го слагам,а знам че е трудничко и изисквал специална четка. Thinking

Последна редакция: нд, 30 окт 2005, 22:23 от deska74

# 20
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 828
Мога, но много рядко правя пълен боен грим. Обикновено ползвам ружа и за сенки, рядко добавям щрихи със самите сенки.

# 21
  • Мнения: 5 539
Ползвам сенките на Черути (прахообразни)
Имаш предвид Чифели, нали? Wink

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Ползвам сенките на Черути (прахообразни)
Имаш предвид Чифели, нали? Wink

Да,поправих се. Wink

# 23
  • Мнения: 5 622
Деска,гледам си от Варна..какви са тези Чифели и колко струват?А от къде ги купуваш?Цветове има ли?С бялсък ли са,или не?

Много въпроси бе...... Crazy

# 24
  • София
  • Мнения: 6 798
Чифели,около 5-лв са единичните сенки,това са най-добрите сенки,които съм виждала някога!!!!С блясък са. В повечето магазини ги има. Ей,ама страааашни са !особенно има един цвят..лунен прах май се акзваше,малееее!
Иначе много обичам да се гримирам и съм спец,ама нямам време всеки ден да го правя,а почна ли да слагам изобщо грим се гримирам и със сенки,как иначе?  Rolling Eyes Само червило и спрала никога не съм слагала,то така...няма смисъл за мене.

# 25
  • Мнения: 10 758
Аз сенки слагам много рядко.Но иначе без молив, спирала, фон дьо тен, пудра и червило не излизам от нас. Мъжа ми все ме пита, как не ми омръзва всеки ден да се цапотя. Ми ей така...то като свикнеш и не ти прави впечатление.

# 26
  • Мнения: 4 390
Мога, но не го правя често.
Обикновено във вечерния грим вкючвам сенки, през деня почти не.
Ползвам бежов, кафяв, сиво-черен цвят (понякога включвам и друг за да си направя опушен грим).

# 27
  • Мнения: 165
Голямо удоволствие ми доставя да се гримирам и го правя ежедневно 4470този сезон ползвам сенки в бежаво-кафявата гама,светлият тон нанасям в началото на окото а тъмният към края,по средата ги сливам двата цвята-пробвай  може да ти хареса Hug

# 28
  • Мнения: 7 430
Честно казано въобще не ползвам сенки (имам една дузина), понеже не знам точно как да го правя, а и къде да ги сложа като ходя само до магазина и обратно Weary

Да си призна, че не ползвам нито ФДТ, нито молив, много рядко червило Sad
...а как ми се иска да се мацотя  4470

# 29
  • Мнения: 1 283
Дид,ми хайде да се намацотим,де Wink Правим се на красиви и отиваме някъде на кафенце,а?К'во ще кажеш? Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт