Можете ли да се гримирате със сенки и правите ли го?

  • 5 168
  • 78
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 430
Момичета, какви сенки бихте ми препоръчали като цвят...да взема пък в къщи да се пробвам и да изненадам половинката.

С кафеви очи съм и руса коса - може да ме видите и на някой снимка Wink

Благодаря Hug

# 61
  • БГ
  • Мнения: 735
и аз се гримирам ежедневно със сенки, - главно синъо, розово и зелено,и със цветни спирали, рядко ползвам черна ,  не слагам бежови цветове -все едно съм разплакана, защото съм руса със  светли очи.
ДидОнкА бОнбОнкА   на кафеви очи според мен отиват сини и лилави сенки, за да изпъкне цвета им .  bouquet

# 62
  • Мнения: 5 622
Според мен пък на кавяви чи не отиват сини сенки!
На кафяви очи(зависи колко са тъмни),отиват розови и сенки в бежовата гама.Може и злени.И най-вече какви сенки ще ти стоят добре зависи от цялостното ти излъчване,а не от цвета на очите  Wink

Моите са много тъмно кафяви,почти черни и ми стои добре най-много розово и кафяво.Спиралата ми е кафява,или черна,нищо цветно не ми отива  StopРужа е пепел от рози,или арабски блясък,който е в бежовата гама.Червило според сенките,но най-вече нося розово и бежово-розово(трудно бих определила цвета)

# 63
  • Мнения: 239
Според мен пък на кавяви чи не отиват сини сенки!
На кафяви очи(зависи колко са тъмни),отиват розови и сенки в бежовата гама.Може и злени.И най-вече какви сенки ще ти стоят добре зависи от цялостното ти излъчване,а не от цвета на очите Wink

Моите са много тъмно кафяви,почти черни и ми стои добре най-много розово и кафяво.Спиралата ми е кафява,или черна,нищо цветно не ми отива StopРужа е пепел от рози,или арабски блясък,който е в бежовата гама.Червило според сенките,но най-вече нося розово и бежово-розово(трудно бих определила цвета)
Точно бях решила да пробвам сините сенки и на моите тъмно кафяви очи и се разколебах.Толкова се писа за тях тука.Но определено не съм пробвала и розови,така че няма как -ще се ходи утре по магазините:)

# 64
  • Варна
  • Мнения: 4 295
Дидка,Буба е написала това,което щях и аз да напиша .Само ще допълня,че може да се пробваш и със сиви сенки,с блясък.На мен поне ми стоят(само,че не съм руса Simple Smile).Хайде Дидонка,започвай с гримирането и давай по-ведро Hug.Ще чакаме и снимки,да знаеш! Wink

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 5 938
Сини сенки не съм слагала до сега (също съм с кафеви очи) и не зная как ще ми седи, но пък имам синя спирала, която седи супер на цвета им. Имам и зелена, която обаче е отврат (ама хич не ми отива). Харесвам се с: кафяво-бежово, бледорозово-бяло, тъмно сиво - сребристо бяло, лилавко - розово и лилаво-сиво и други комбинации ама не се сещам сега  newsm78. Зелени сенки слагам също много рядко (не че не се харесвам обаче нещо не ми се налага).
Обаче разни такива циклама и ярко розово ме правят като болна от очебол Twisted Evil

# 66
  • Мнения: 6 155
Според мен пък на кавяви чи не отиват сини сенки!
На кафяви очи(зависи колко са тъмни),отиват розови и сенки в бежовата гама.Може и злени.И най-вече какви сенки ще ти стоят добре зависи от цялостното ти излъчване,а не от цвета на очите  Wink

Моите са много тъмно кафяви,почти черни и ми стои добре най-много розово и кафяво.Спиралата ми е кафява,или черна,нищо цветно не ми отива  StopРужа е пепел от рози,или арабски блясък,който е в бежовата гама.Червило според сенките,но най-вече нося розово и бежово-розово(трудно бих определила цвета)

На мен също не ми харесва как стоят сини сенки на кафяви очи  Tired
Буба е казала вече всичко Peace Да допълня, че и златисти сенки биха стояли добре  Wink

# 67
  • София
  • Мнения: 9 576
Според мен пък на кавяви чи не отиват сини сенки!
На кафяви очи(зависи колко са тъмни),отиват розови и сенки в бежовата гама.Може и злени.И най-вече какви сенки ще ти стоят добре зависи от цялостното ти излъчване,а не от цвета на очите Wink
БУБе, не си права за сините сенки! Naughty
Напротив!
Особено пък за кафеви очи се препоръчват много сините сенки. Wink
И ще ти кажа, защо е така.
Синият цвят се препоръчва за кафеви очи, защото така контраста е по-силен и така повече се подчертава бялото на окото, зеницата изпъква повече и гримът изглежда като цяло по-изразителен.
Малко объркано го обясних, ама това е накратко.  Simple Smile

Аз лично харесвам светло сини сенки и с отенъци към сивото. И аз не съм си слагала турско синьо, напр. Confused

# 68
  • София
  • Мнения: 5 830
И на мен много ми харесват сини сенки на кафявите ми очи, особено като сложа два цвята - тъмно и светло сини става супер.

# 69
  • Мнения: 3 423
аз много обичам да се гримирам и мисля ,че го правя добре.
относно кафевите очи и сините сенки-аз съм с кафяви и мисля ,че ми седи синьо ,според мен сини сенки не си пасват не с кафяви очи а с мургава кожа,когато съм с тен не мисля че ми отиват сини. а пък с розови изобщо не се харесвам .най обичам да си гримирам очите със сиво ,преливащо с бяло и тъмно сиво почти черно Mr. Green

# 70
  • Мнения: 6 155
Явно всичко зависи не само от цвета на очите /светло,тъмно кафяво/, а и от цвета на лицето, косата, самите сенки... Thinking

# 71
  • Мнения: 5 622
Ето,че се потвърждава това,което казах по-горе,че цвета на очите не е чак толкова определящ,а дали дадени сенки ще ти отиват зависи по-скоро от цялостното излъчване и комбинация от цвят на косата и очите,ако щете прическа и дрехи дори! Grinning

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Явно всичко зависи не само от цвета на очите /светло,тъмно кафяво/, а и от цвета на лицето, косата, самите сенки... Thinking

Точно! Аз съм с кафяви очи, черна коса и светло лице, и както писах по горе със сини сенки съм като бита.
Светло сини сенки в комбинация с бяло или сиво, или опушено синьо ми отиват, но морското синьо в никакъв случай.

Малко офф, но да не отварям друга тема: Някой ползвал ли е спиралата на Ейвън с ефект "Изкуствени мигли", да сподели дали се постига ефекта?

Последна редакция: ср, 02 ное 2005, 14:42 от Миленика

# 73
  • София
  • Мнения: 6 810
е,явно всичко е много идивидуално. Аз се гимирам със всякакви сенки,когато знаеш как точно да сложиш цветвете,да прелееш светло към тъмно и да смесиш понякога 2 цвята, според мен няма цвят,който не ти отива.  Naughty Обзалагам се,че мога да гримирам,който искате с точно този цвят,с който не се харесва и накрая ще ссе хареса! Peace Аз се гимирам според цвета на дрехите с които съм. Имам всякакви цветове сенки,защото нося всякакви дрехи. Единственият цвят,който много трудно стои на окото е червеният,защото окото изглежада адски изморено и все едно току-що сте плакали. Но...съм виждала невероятен грим в зелено и червено! Whistling Относно тъмният цвят на кожата-според мен на загоряла кожа,със златист тен,или пък с много тъмен отиват светли сенки-точно зелено-сини стоят страхотно! Розово също. Абе работата не е в цвета,а в начина на полагне,това е.  Hug

# 74
  • Мнения: 4 473
Не, не мога Embarassed, признавам си, ама и не съм се засилила да се уча  Crazy.Имам сенки колкото да не е без хич, но ей сега , ако трябва да ви кажа кога за последно ги използвах - няма да се сетя Blush

Общи условия

Активация на акаунт