Искаха ли мъжете ви деца / вас и деца / вас?

  • 1 933
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Охоо... беше се изгубил някъде...  Wink Значи след раждането ще се светна и аз... Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 6 477
E, аз не знам как точно да отговоря....Аз съм си била въобразила, че ме е искал мен и следователно и дете, което да гледаме заедно.....Ама човека си имал стратегия още колко "да дои златната финасова крава" и после да  си търси работа и тогава да се разделяме?! Не ми го каза точно така, но факта, че искал още година да сме заедно, а до тогава се надявал да си стъпи на краката с нова работа.....направо е ясно на какво ми намирисва? И в прав текст ми беше казано - или аборт или ти се прави на майка, ама аз баща не ща да бъда! И затова сега ми се палят чивиите като го гледам как ми се лигави колко мнооого държал на детето си и ми досажда да я вижда като ми идва в къщи през ден! Та чак ми се драйфа от такова лицемерие...Ма нейсе, това го бях писала в една друга тема....

# 17
  • Мнения: X
И затова сега ми се палят чивиите като го гледам как ми се лигави колко мнооого държал на детето си и ми досажда да я вижда като ми идва в къщи през ден! Та чак ми се драйфа от такова лицемерие...
А как намирате сили да го издържате това? Много трудно ще ми бъде да не започна да го замерям с каквото първо ми попадне под ръка.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 477
Каси, разсмиваш ме здраво Joy Joy JoyДа ти споделя ли малка тайна? Изкривявала съм тефлонов тиган в дървения бар-плот в мигове на бяс! После едва го изправих, ама не съвсем...много пъти съм била на границата като ми цъфне със самодоволна усмивка на вратата бившата тиква да го замеря с това, което ми е под ръка....И понакога тайно с мечтая наистина да го фрасна с нещо, ей така, за да ми олекне!...Ама затова сега просто опитвам като идва в къщи аз или да съм в другата стая или изобщо да не съм в къщи...Трудно го издържам....но не всички са толкова темпераментни като мен, спокойно Peace Peace Peace
А иначе хората около мен ме намират за страшно уравновесен човек и никога не биха и помислили, че мога да бъда толкова кръвожадна! newsm78

# 19
Каси, разсмиваш ме здраво Joy Joy JoyДа ти споделя ли малка тайна? Изкривявала съм тефлонов тиган в дървения бар-плот в мигове на бяс!

Мислех си, че само на мен ми идва да направя такива неща, като се засека със скъпия!Сега ми олекна, че не само аз се чувствам по този начин!Иска ми се по-скоро да дойде денят, в който просто ще гледам през него, но това си зависи от мен самата, нали?!

Общи условия

Активация на акаунт