Искаха ли мъжете ви деца / вас и деца / вас?

  • 1 940
  • 19
  •   1
Отговори
  • 1
  • 2
  • Всички
  • Мнения: X
Отдавна ми беше интересно да разбера, пред какъв избор е било поставено болшинството от нас. То малко тъпо да 4опкаме отминали неща, ама за протокола.  Embarassed

# 1
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
писах случайно, но той май искаше дете и беше преценил, че ще съм добра майка...
може пък и да ме е харесвал, но не е от хората дето биха го казали
но определено не ме е искал само мен

# 2
  • Мнения: 934
отговорих искаше мен. ама като стана случайно си взе багажа и дим да го няма.чух после укори че ако не сам била забременяла сега ако ..... и т.н. щели сме да сме още заедно само дето не вярвам много ама удавник за сламка се хваща пък и знам че ако не бях забременяла на него нямаше да му се приска чак така да избяга

# 3
  • Мнения: 2 863
Отговорих с "ДА"....Каза ми, че иска да си имаме момиченце...искаше дете от мен още преди да е бил с мен!!! После, когато забременях, каза че детето ще ни раздели щото живота ни и без това е сложен....може и така да стана, но аз си имам дъщеричка, а той е все по- объркан и самотен..беше ме питал искам ли бебе- казах, че искам- как да не искам нали бях влюбена до 1.80... ама после се оказа, че не съм разбрала, той бил питал искам ли бебе, а не бебе, което да гледаме заедно:))))  Joy

# 4
  • Мнения: 193
Ето че пак говорим за тези които не заслужават,но...такае,когато все още боли. Искаше мен и дете от мен!Всичко беше"розови балони"-ЧЕ СЕ И СГОДИХМЕ ЧАК! Да де,ама точно след забременяването и годежа започна всичко-изведнъж ударихме с ръка по масата и разбрахме кой командва вкъщи- на секундата трябваше да напусна работа/макар,че си бях подала молбата за напускане,и си изчаквах майчинството,на което много държах/на секундата трябваше да се преместя да живея,уж временно,при неговите родители,нищо че беше купил къща за да живеем там отделно от тях, започнаха да го дразнят пътуванията ми в чужбина,обажданията на клиентите,разбира се свързани с работата ми, и то по служ.тел? абе изведнъж прогледна човека и разбра че имам много "трески за дялане",които в началото за него бяха хубави черти от характера ми. И ми постави срок!точна дата и месец,в който аз трябваше да се настаня с багажа си при неговите родители!Да,ама не-изчаках си майчинството,предадох си работота на моята заместничка/всичко това със знанието на половинката/ и когато бях готова за връщане/ в новата ни къща,трябваше само да се мебелира/яяядец-целият град вече говороше за нашата раздяла-човекът казал че детето не е от него,затова ми бил дузпата!!!Е,наистина по-мръсно и долно от това-здраве му кажи!Та като се върна назад ми понамирисва на това,че е искал дете зада може да ме върже по някакъв начин/пак да уточня-нямаше замесени друг мъж или жена!/но...много тъп начин избра.Боли,все още боли наистина,обаче с него или без него - животът продължава. Да ми е живо и здраво слънчицето,което безкрайно много обичам и обожавам!Дори и времето да се върне назад и да знаех какво ще ми се случи,пак щях да си го искам това детенце!

# 5
  • Мнения: X
..ама после се оказа, че не съм разбрала, той бил питал искам ли бебе, а не бебе, което да гледаме заедно:))))  Joy
Е това ме разби направо. Joy Joy Joy
Дори и времето да се върне назад и да знаех какво ще ми се случи,пак щях да си го искам това детенце!
Ииииииих, че хубаво начало на деня. Това е за темата за радостите.    newsm51 newsm51 newsm51

# 6
  • Мнения: 473
И аз писах.Ами при нас беше така.
Ако махнеш детето ще опитаме отново.Ако го задържиш ще живееш сама с него.Аз само финансово ще ви помагам.
А сега си иска детето,и не иска да се споменава че не го е искал. Но мен сега неиска.
А каже те ми какво мислите.Аз нямам думи. newsm78

# 7
  • Мнения: X
Ма Тонка...
1. Ми казваи му го всеки път де - ето, виждаш ли, а ти не искаше детето! smile3533 smile3532
2. Мислиа, че е поредниа дето не знае какво иска. Ма що на твои гръб???  #Cussing out

# 8
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Тонка, то това е май обратното на моето - искам те ама заради детето Simple Smile

# 9
  • Мнения: 473
Ма Тонка...
1. Ми казваи му го всеки път де - ето, виждаш ли, а ти не искаше детето! smile3533 smile3532
2. Мислиа, че е поредниа дето не знае какво иска. Ма що на твои гръб??? #Cussing out


Ама като го кажа "ти не искаше детето".Той ми казва "това е минало,детето е факт.И не желая повече да обсъждаме тази тема".Те т'ва е  newsm61

# 10
  • Мнения: 473
Тонка, то това е май обратното на моето - искам те ама заради детето Simple Smile

А има и нещо такова,и мен ме искаха заради детето ама като се роди.За да ми каже че съм инкубатор newsm45

# 11
Искаше и още и как!Но само на приказки Crossing ArmsИ досега се мисли за отговорен, а даже за детето си не се сеща да пита!Но иначе съм му била взела радостта?!Та затова сега не се радва?!негова си работа-моето мъниче е това, които си заслужава!

# 12
  • Мнения: X
....това е минало,детето е факт.И не желая повече да обсъждаме тази тема....
както казва Catnadeen: ма не е честно така.
какво значи - Желая, не желая. не желая дете, желая дете. Желая жена, не желая жена. Тука има, тука нема. Ма да не сме на женския пазар.  #Cussing out

# 13
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Уви мъжете стават бащи наистина евентуално след раждането на детето.
Или стават или никога не стават.
Изключенията потвърждават правилото.

# 14
  • Мнения: 1 425
Уви мъжете стават бащи наистина евентуално след раждането на детето.
Или стават или никога не стават.
Изключенията потвърждават правилото.
Има нещо такова.

# 15
  • Мнения: X
Охоо... беше се изгубил някъде...  Wink Значи след раждането ще се светна и аз... Wink

# 16
  • София
  • Мнения: 6 477
E, аз не знам как точно да отговоря....Аз съм си била въобразила, че ме е искал мен и следователно и дете, което да гледаме заедно.....Ама човека си имал стратегия още колко "да дои златната финасова крава" и после да  си търси работа и тогава да се разделяме?! Не ми го каза точно така, но факта, че искал още година да сме заедно, а до тогава се надявал да си стъпи на краката с нова работа.....направо е ясно на какво ми намирисва? И в прав текст ми беше казано - или аборт или ти се прави на майка, ама аз баща не ща да бъда! И затова сега ми се палят чивиите като го гледам как ми се лигави колко мнооого държал на детето си и ми досажда да я вижда като ми идва в къщи през ден! Та чак ми се драйфа от такова лицемерие...Ма нейсе, това го бях писала в една друга тема....

# 17
  • Мнения: X
И затова сега ми се палят чивиите като го гледам как ми се лигави колко мнооого държал на детето си и ми досажда да я вижда като ми идва в къщи през ден! Та чак ми се драйфа от такова лицемерие...
А как намирате сили да го издържате това? Много трудно ще ми бъде да не започна да го замерям с каквото първо ми попадне под ръка.

# 18
  • София
  • Мнения: 6 477
Каси, разсмиваш ме здраво Joy Joy JoyДа ти споделя ли малка тайна? Изкривявала съм тефлонов тиган в дървения бар-плот в мигове на бяс! После едва го изправих, ама не съвсем...много пъти съм била на границата като ми цъфне със самодоволна усмивка на вратата бившата тиква да го замеря с това, което ми е под ръка....И понакога тайно с мечтая наистина да го фрасна с нещо, ей така, за да ми олекне!...Ама затова сега просто опитвам като идва в къщи аз или да съм в другата стая или изобщо да не съм в къщи...Трудно го издържам....но не всички са толкова темпераментни като мен, спокойно Peace Peace Peace
А иначе хората около мен ме намират за страшно уравновесен човек и никога не биха и помислили, че мога да бъда толкова кръвожадна! newsm78

# 19
Каси, разсмиваш ме здраво Joy Joy JoyДа ти споделя ли малка тайна? Изкривявала съм тефлонов тиган в дървения бар-плот в мигове на бяс!

Мислех си, че само на мен ми идва да направя такива неща, като се засека със скъпия!Сега ми олекна, че не само аз се чувствам по този начин!Иска ми се по-скоро да дойде денят, в който просто ще гледам през него, но това си зависи от мен самата, нали?!

Общи условия

Активация на акаунт