Отговори
# 60
  • Мнения: 2 898
Реаnewsm51! Как ли щяхме да живеем без проблеми?!
 Много е гадно това за ваксината...

# 61
  • София
  • Мнения: 964
Само че на мен ми писна и  искам да разбера само при мен ли се получават тези гадости. Всеки път като ми вземат цито / 2г. след конизацията /, прокървява.  И всеки път ми казват, че имам възпаление  smile3511 И всеки път си навирам разни глобулки. Преди конизацията такова нещо нямах.

  Има ли други???




  Аз не  разбрах за  кое  да  има  и други - за  възпаленията  или  за  прокървяването ? На мен са  ми  се  случвали  и двете  Sad  Веднъж съм прокървявала  при цито ,но  за  сметка на  това  вече   5 години се  боря  с  възпаления от бактерии , край  няма .......... smile3511


  ( Ах   Димана ,  така си  се  маскирала ,че едва те  разпознах ......... Wink newsm12  Аз  от както  съм се  върнала  си  мисля  ,че  този  ник е на   новодошла  тук   newsm62 smile3505,  едва  сега  зацепих   smile3538 smile3537)

Последна редакция: ср, 04 авг 2010, 21:13 от Gesika

# 62
  • Мнения: 430
Здравеите и от мен. Цикъла ми спря след 25 дневен теч. Сега естествено почват другите простотии, нямам сили да се замъкна от хола до кухнята. От 1 седмица кръвното ми е 90/60 и съм с непрекъснато главоболие. Днес бях на лекар и личната реши че съм за антидепресанти ( а аз имам мигрена от дете). Категорично няма да ги пия и казах и отидох на невролог, тя ми изписа Депакин от който се става 100 кила и е за епилепсия, дори и в малки дози не е за мигрена. Ще пия само за кръвно Вивотон), зашото мисля че от кръвното съм като парцал. И за капак днес Т 37 градуса  #2gunfire. Дали от течовете ми е толкова зле или съм си завъдила летен грип- незнам. Чакам с нетърпение първи септември, та да тръгна пак на гинеколог. Ей това са ми развлеченията. #Cussing out

# 63
  • Мнения: 2 898
  Аз не  разбрах за  кое  да  има  и други - за  възпаленията  или  за  прокървяването ?

  ( Ах   Димана ,  така си  се  маскирала ,че едва те  разпознах ......... Wink newsm12  Аз  от както  съм се  върнала  си  мисля  ,че  този  ник е на   новодошла  тук   newsm62 smile3505,  едва  сега  зацепих   smile3538 smile3537)

  Хахаха, няма скриване от вас  newsm62! Става въпрос и за двете. Винаги прокървява и винаги ми казват - възпаление. И все си оставам неизлекувана. Гадно. И всичкото това - след конизацията.

Чери, как ще имаш сили след това нещо?! А хемоглобина как е?

# 64
  • Мнения: 722
Да питам вас като препатили/повечето/. От цитонамазката - 2 група, в описанието присъства и незряла метаплазия. От колпоскопията - ектропион, няма дисплазия, незряла метаплазия. Дотук мненията на двама лекари - единни. И оттук нататък - един казва- трябва да се гори с ток, да не стане злокачествено, засега нищо ти няма. Двама казват - това само се наблюдава, не се гори, не се реже, не се пипа. Раждала съм преди 4 години. Има ли опасност някаква да се изроди този ектропион при следваща бременност? Рових, четох, мнения различни. Преди 2 г. съм мазана със Солкожин - и аз не разбрах защо точно. И тогава си бях втора група.

# 65
  • Мнения: 23 323
Мама Звярка,моято мение е да се изчака и да се наблюдава редвно твоя случай.Според мен наченките на метаплазия са следствие от горенето със Солкожин-а,което ми е чудно защо е било??!!

Последна редакция: чт, 05 авг 2010, 12:40 от ДесиХ3

# 66
  • София
  • Мнения: 964
Става въпрос и за двете. Винаги прокървява и винаги ми казват - възпаление. И все си оставам неизлекувана. Гадно. И всичкото това - след конизацията.

Чери, как ще имаш сили след това нещо?! А хемоглобина как е?


   Димана  ,  езва  ли  има  връзка  между  прокървяването и  възпалението ?  Макар ,че е  възможно .......По скоро  прокървяването се  свързва с по  дълбоко и  по-грубо  остъргване  на  лигавицата  с четката . При мен и без прокървяване пак  ми  излизат бактерии, като  при това  при  преглед с колпоскоп ми  казват ,че  така  на  "гледане " всичко  било  чисто??? Последната ми  цито  е от при  Д-р Ганчева и  на  нея  също  пишеше бактерии ( не се  уточнява какви ) , а  докторката каза , че  уж били  единични  и нямало  нужда  от лечение и нищо не  предприе ???  Сега  пак се  чудя къде и  при  кого да  ходя , а и  сега е  отпускарски  сезон та  май  ще  е  през септември.......

 Чери ,  Hug  и аз това си  мислех след толкова  време кървене  е  възможно  хемоглобина  да ти е паднал и в комбинация  с ниското  кръвно  да  се  чувствуваш така ,а като се  прибави и  горещината в последните  дни ......... ooooh!  лично  мен жегата страшно ме скапва .  Crossing Arms

  Деси ,  как си ?  Беше  ли  на  морето , последно  четох , че  се  гласеше  за  заминаване ?

  Реа- какво правиш душа ?  Hug

  Останалите  са  морски и явно  са   си  ОК    sport027 help  grinning039

# 67
  • Мнения: 23 323
Джеси,бяхме за 5 дни на море,нямаше как за повече,че мъж ми имаше един ангажимент.Мислим пак да отидем на почивка,но на планина някъде,защото бебето на морето получи бронхоспазъм.Оказа се,че малкия разви кърмаческа астма и явно не му понася морския въздух. Sad От около месец се боря с болестта му и нямам време да пиша,но ви чета понякога.

# 68
  • София
  • Мнения: 964
  Деси,  много  добре  знам за  какво  говориш - моят големият син  на  2г.  и половина  като  тръгна  на  ясла  и от тогава бронхит след бронхит , спазми една  пневмония  и  накрая  на  3 г. се  оказа  ,че  имал астма на  алергична  основа  Cry. И до сега  сме  си  все  с нея и на  постоянно лечение с  противоалергични и  Сингулар . И  въпреки  лечението сега  на  морето пак се  беше  разкашлял яко - явно  наистина морският въздух не  им понася ?  А  нали  уж казват ,че  било  полезно  за  астма ???  newsm78

# 69
  • Мнения: 481
Климата в Сандански се отразява добре на страдащите от астма.

# 70
  • Мнения: 5 140
 Whistling Whistling Whistling охххх морска съм Mr. Green

# 71
  • Мнения: 686
Здравейте, момичета! Ето ме и мен във вашата тема. Напълно са ми нови нещата и не зная точните термини, така че моля за извинение.
Преди година и нещо ми гориха раничка и уж всичко беше наред, но не - нередовен цикъл, прокървяване постоянно и т.н. Тръгнах при поредния гинеколог - д-р Жана Колева. Тя направи биопсия и установиха, че нося Папилома вирус. Засега ми е изписала само някакви китайски гъби за имунитета, но още не съм си ги купила. Искам да разуча въпроса и да отида и на второ мнение. Не ме е изследвала за типа на вируса и исках да попитам преди всичко къде мога да си направя такова изследване?

Препоръчаха ми Николай Василев от Военната болница - имате ли някакви отзиви за него?

Ще съм благодарна за всякаква помощ от ваша страна в това да разуча като начало какво и къде се прави. Благодаря предварително и успех на всички!!!   bouquet

# 72
  • Мнения: 484
ЕХОООО... desix2 , мадами ,тук сьм ,прибрах се от морето,чета ви постоянно,от мойта конизация мина 1 год. и 10 месеца и всичко  слава Бога е наред....даже правих онзи ден секс без презерватив Embarassedот страх да не ми дойде пак вируса #2gunfire....спях цигарите и сьм качила 4 кг....  #Cussing out
на всички  много кьсмет желая и здраве,чета ви редовно...имх проблеми с една болка ниско долу все едно е генекологично ,като в овулация,но  на прегледа каза че вс. е ок  и от там като започнах всички видове доктори минах и не минава болката...накрая една невроложка ми изписа хапчета и ужким ми помина ,но отново се появява понякога...но спрях с докторите,омрьзна ми да ме разглеждат гола,те очевидно  само това правеха......сьблечете се.......
сьблечете се....постоянно
ходя на английски и сьм тьпа като гьдулка.... hahaha
целувки на всички  Hug

# 73
  • Мнения: 2 838
Здравейте момичета, ходих на профилактичен преглед + цитонамазка. Резултата от цитонамазката е 1-ва група, но си имам две екстри- колпит и ендоцервицит.
Колпита/ бяло течение/ си го имам откакто съм влязла в пубертета и ми е дошъл цикъла, правени са ми безброй изследвания, лечения. Преди години минах и на колпоскоп - всичко ок, докато най-накрая ходих при една професорка в Майчин дом и тя каза, че при мен това се дължи на викоко ниво на хормона естроген. Понякога обаче течението се засилва и аз тичам по лекари, няколко пъти ми казват че имам малка раничка - която уж беше излекувана. Сега по време на прегледа докторът отново каза че имам малка раничка и предстои евентуално обгаряне след като излезе резултатът от цитонамазката. Заради двете възпаления ми изписа полижинакс за 6 дни. След това отново ще ме прегледа и ще решава какво ще правим с раничката.Мисълта ми е след като съм първа група, не е ли по-добре да не се обгаря./ Имам стрес от тази процедура - братовчедка ми почина от рак на шийката на матката, който прогресивно се разви след обгаряне/.

# 74
  • София-България, Израел - където си поискам
  • Мнения: 2 856
Здравейте, момичета! Ето ме и мен във вашата тема. Напълно са ми нови нещата и не зная точните термини, така че моля за извинение.
Преди година и нещо ми гориха раничка и уж всичко беше наред, но не - нередовен цикъл, прокървяване постоянно и т.н. Тръгнах при поредния гинеколог - д-р Жана Колева. Тя направи биопсия и установиха, че нося Папилома вирус. Засега ми е изписала само някакви китайски гъби за имунитета, но още не съм си ги купила. Искам да разуча въпроса и да отида и на второ мнение. Не ме е изследвала за типа на вируса и исках да попитам преди всичко къде мога да си направя такова изследване?

Препоръчаха ми Николай Василев от Военната болница - имате ли някакви отзиви за него?

Ще съм благодарна за всякаква помощ от ваша страна в това да разуча като начало какво и къде се прави. Благодаря предварително и успех на всички!!!   bouquet
аз си занесох пробата за типизация на вируса в една  лаборатория до затвора.Сега точно не се сещам как се казваше, но ще погледна и ще ти пиша. При всички случаи е хубаво да се знае кай точно тип имаш.
За този доктор нямам мнение, дано някой друг ти помогне Wink

Общи условия

Активация на акаунт