Отговори
# 45
  • Мнения: 430
Светле, да спря ми най-накрая, аз говорих с Ганчева по тел. и се разбрахме ако продължава да и се обадя на 2 август за преглед, но той се уплаши и взе че спря. Не се тревожи за твоя цикъл , ще ти дойде и все пак всеки месец еразличен от предишния ,така че няма да имаш проблеми с този, така се настрой и всичко ще е ок.
Звезди, това че няма дисплазия е супер, а другите гадости петна бели и т.н. май ще си ги влачим с нас. Друго да няма. Сега си карай лятото с кеф и на есен с песен ще го мислим пак. Hug Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 964
    Здравейте     мили  момичета!  Hug Hug Hug

  Сутринта   рано се  върнахме  от морето и  още  съм много  изморена от  пътуването , а и  това  оправяне  и разтоварване  на  багажи  край няма ......... wash hang  bath1 clean ooooh!  ,но  ви  изчетох де , ама  малко  съм още  не  "адекватна " (от умората ).......а и  имам  много  работа ,  така  че   по  късно  евентуално  ще  пиша  по темата .

  Честито  на  всички  с добри  резултати!  Успех  на  тези,  които  чакат такива ! Peace Peace Peace

  Чери,  Звезди,  Синеоч , Рея - Ч.Р.Д. на  патерица  !!!  newsm51  Много ,много  здраве , щастие  и късмет ! Hug Hug Hug  love001  love001  love001

 Приятен ден на  всички!   bouquet  Nature Sunny

# 47
  • Мнения: 0
Здравеите момичета,
на Реа и  на другите рожденици, макар с доста закъснение, ЧРД  newsm59 ,
пожелавам ви само хубави изживявания и много усмивки!!!

Радвам се , че засега всички са с добри резултати и нещата вървят добре!!!

# 48
  • Мнения: 259
Джес,добре дошла мила! Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug
Чери, Hug Praynigправа си...наесен с песен!.....и дано да е по-весела.... Praynig Praynig Praynig

# 49
  • Мнения: 2 898
Тук е тотално затишие  smile3505 Само че на мен ми писна и  искам да разбера само при мен ли се получават тези гадости. Всеки път като ми вземат цито / 2г. след конизацията /, прокървява. Слава Богу, досега резултатите са наред. Днес се повтори същия сценарий. Само че при нов доктор. С него коментирахме, че шийката ми почти я няма, като ампутирана е!!! Аз още като четох хистологията видях, че е отрязано 2,5см на ...   Ми тя цялата била 3 см! И всеки път ми казват, че имам възпаление  smile3511 И всеки път си навирам разни глобулки. Преди конизацията такова нещо нямах. Сега започвам поредното лечение - и отдолу и отгоре, и с имуностимуланти, и не знам още какво. Но док ми даде да разбера, че "там" всичко е объркано и трябва да се излекува веднъж завинаги - гъби, бактерии, флори,  абе купон. НО ОТ МОРЕТО НЯМА ДА СЕ ОТКАЖА!!! Ще осолявам всички гадини!

# 50
  • Мнения: 11 394
НО ОТ МОРЕТО НЯМА ДА СЕ ОТКАЖА!!! Ще осолявам всички гадини!
А така  Peace
Я кажи сега при кой лекар този път ходи?

# 51
  • софия
  • Мнения: 1 305
Здравейте Моля ви да кажете какво мислите че ми има.  bouquet
Преди 20 дена ходих на лекар защото искаме да си имаме второ детенце Praynig, взеха ми цито и след седмица се обадих за резултатите. Думите на докторката бяха всичко ви е наред чиста сте, но се препоръчва след 3 м отново да си вземете цито, не се притеснявайте и жената излезе отпуск и аз не мога да си взема резултата да видя какво ми има. Иначе на прегледа всичко беше ок. Сега много ме гложда и взех да се притеснявам ooooh!

# 52
  • София
  • Мнения: 964
  Не  виждам нищо конкретно казано  ,по  което  да се  предположи  нещо???  Поне  коя  група  по  РАР си не  ти  ли  каза ? След като  е щяла  да  излиза  отпуск не  те  ли  викна  да  си  получиш резултата поне ? Доста  безотговорна  ми се  струва  тази докторка ........

# 53
  • софия
  • Мнения: 1 305
Аз я питах коя група съм, тя ми отговори че резултатите не били на групи.Това за което се хващам е че ми каза препоръчителна цито след 3 месеца, кога се прави цито на 3 м , значи има нещо, защото цито се прави на 1 година newsm78. Ох незнам  Thinking

# 54
  • Мнения: 11 394



...............тук няма лекари. Консултирай се с лекарката си и това, че е отпуска незначи , че няма кой да ти даде резултата, сигурна съм , че има заместник. Като вземеш всички данни пиши пак.



# 55
  • софия
  • Мнения: 1 305
Обадих се и помолих някой заместващ лекар да ми коментира цитото.
Отговора на докторката по телефона беше че нямам аномалии в клетките, но в цервикалния канал с изолирали някакви колоцити/ не знам точно/ и затова била контролата след 3 м да се видело дали не е лабораторна грешка. Предполагам че ако беше сериозно нямаше да чакат 3м., ама знам ли ги тези лекари им нямам доверие.
Момичета нищо не разбирам някой ако може да ми обясни  bouquet

# 56
  • София
  • Мнения: 964
Койлоцитите са  клетки  видимо  променени от наличието  на  НРV  в тях . По  тях се  предполага  ,че  е възможна  НРV инфекция  - те  са  един вид  индиректен белег на  НРV . На  1-ва стр. на  тази  тема  има  много  информация  прочети  я  и  ще  ти стане  ясно за  какво става  въпрос .

  Най- добре  отиди и  си  вземи  резултата от цитото и  ни  го  напиши , за  да  можем да  коментираме нещо евентуално и  там на  място  говори  с лекар , а не  по  телефона !

  Ако  пък има  съмнение  за  лабораторна  грешка може  да  направиш още  едно  цито  на  друго място . Ако не  е тайна  къде  си правила  цито и  коя  е  лекарката , която  те  е преглеждала ?

# 57
  • софия
  • Мнения: 1 305
Gesika , Благодаря ти отивам да чета на1 страница, и разбирасе при първа възможност ще си взема резултатите, предполагам в кабинета ще ми обяснят, Благодарение на вас се усетих че заместваш лекар може да коментира резултати. Във Вита Болница  ми взеха резултата  bouquet

# 58
  • Мнения: 2 898
Само че на мен ми писна и  искам да разбера само при мен ли се получават тези гадости. Всеки път като ми вземат цито / 2г. след конизацията /, прокървява.  И всеки път ми казват, че имам възпаление  smile3511 И всеки път си навирам разни глобулки. Преди конизацията такова нещо нямах.

  Има ли други???


tzvetihc, аз пък ти препоръчвам да си направиш ново цито на друго място, където ще ти обърнат подобаващо внимание.

# 59
  • Мнения: 11 394
Само че на мен ми писна и  искам да разбера само при мен ли се получават тези гадости. Всеки път като ми вземат цито / 2г. след конизацията /, прокървява.  И всеки път ми казват, че имам възпаление  smile3511 И всеки път си навирам разни глобулки. Преди конизацията такова нещо нямах.
  Има ли други???

Няма ти си единствената  Wink Joy
Разбира се, че се случва на много жени след цито да кървят, даже скоро една колежка се оплака, че не ме била послушала да си вземе превързка и кръвнала , а те и дали лигнин  Sick На мен също ми се е случвало преди......

Оня ден ми разказваха за една жена, която след ваксина ЧПВ е с много лошо резултати..............в САЩ са и правили ваксината преди наколко години, като е отишла доброволно и не е имала никакви проблеми, а просто силната реклама са я мотивирали да се ваксинира, жалко.....................

Общи условия

Активация на акаунт