Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 326
Значи след първата поръчка получавам код за отстъпка за 5$ които мога да ползвам при втора такава.
Има ли срок в който трябва да бъде направена тази втора поръчка.
Разбрах че поръчката трябва да е до 60$ за да платя доставка само 4$ и до опредлени грамове.
Това за безплатна доставка от 6о-8о $ важи ли още?
Искам да взема на децата разни хранителни добавки освен коластрата има ли аналог на ЕМК на Аквасорс и на АФА-та/водораслите/.
Какво е  подходящо за имуноукрепващи за деца от 7 мес до 3 год?

Много въпроси надявам се да не затормозявам никого и благодаря предварително.  bouquet

Не е съвсем така.
Харесваш си някой от предложените код и го използваш, така поръчката ще ти се намали с 5 долара.
След тази първа поръчка получаваш код,който започваш да популяризираш.
Ако някой друг използва твоя код ти получваш по една сметка в сайта 4 процента от стойността на поръчката му, ако някой
друг използва неговия код получаваш 3 процента и т.н. и така трупаш парички, които можеш да използаваш при твои поръчки след известно време.
"Това за безплатна доставка от 6о-8о $ важи ли още?" - Не, не важи...важното е да не надвишяваш 1.36кг.
За аналог на  АФА-та/водораслите/. аз взимам това:
http://www.iherb.com/Now-Foods-Blue-Green-Algae-500-mg-180-Vcaps/672?at=0

# 31
  • Мнения: 1 354
Ползваш код за първа поръчка само когато имаш уникална карта, адрес и име(може да ползваш на мъжа ти името и картата например) и да си ползваш твоя код. Така този,който е дал кода получава от 4 % от твоята първа поръчка.
Срокът е над 3 месеца,не помня.
Грамове има лимит,а като сума е 80$, често имаме БД и намаление -5% за поръчки над 60 $.

Ние лично взимаме комбинирани вит. (като свършим почваме коластрата) и Омег-ите Simple Smile
Нека и други кажат за водораслите,които не съм давала. Йод ли търсиш да им даваш?
Все пак 2-3 добавки в един и същ период за дете за мен лично са достъчно  Peace

Капсолите от този тип според мен не са подходящи за толкова малко дете. Като цяло са огромни, потърси прахообразните форми.
За мен съм харесала келп,но не съм ровила дали е подходящо за деца,а и дали са този тип:
http://www.iherb.com/Now-Foods-Kelp-8-oz-227g/16668?at=0

# 32
  • София
  • Мнения: 1 326
....
Ние лично взимаме комбинирани вит. (като свършим почваме коластрата) и Омег-ите Simple Smile
Нека и други кажат за водораслите,които не съм давала. Йод ли търсиш да им даваш?
Все пак 2-3 добавки в един и същ период за дете за мен лично са достъчно  Peace

*R*A*D*I*, аз зимата най-вече вдороасли давам и горещо ти ги препоръчвам. Йод има в кафевите водорасли(келп)  Peace АФА-та всъщност не съдържа толкова йод колкото в келпа.

# 33
  • Мнения: 1 354
Да,точно аз искам да спра млечните и се ориентирам към келпа.
Търся си за малкия и омега 3-6-9,но нещо за по-дълъг период,а повечето са за около 30 дни:
http://www.iherb.com/Hero-Nutritional-Products-Yummi-Bears-Omega … -Bears/15878?at=0

# 34
  • Мнения: 1 167
Може ли линкове към тези продукти закоито говорите..
И да попитам ако сте ползвали и аквасорс-от кои сте по доволни Now Foods или Аквасорс.
Now Foods  имат ли нешо общо с така коментираната тема за хранителни добавки  с вредни състваки от USA, които били забранени за продажба там..

# 35
  • Мнения: 1 167
Ползваш код за първа поръчка само когато имаш уникална карта, адрес и име(може да ползваш на мъжа ти името и картата например) и да си ползваш твоя код. Така този,който е дал кода получава от 4 % от твоята първа поръчка.

Това май не го разбрах много... newsm78 Cry

# 36
  • София
  • Мнения: 1 326
Да,точно аз искам да спра млечните и се ориентирам към келпа.
Търся си за малкия и омега 3-6-9,но нещо за по-дълъг период,а повечето са за около 30 дни:
http://www.iherb.com/Hero-Nutritional-Products-Yummi-Bears-Omega … -Bears/15878?at=0
Това го имаме и много е вкусно, аз специално го взех за почивката, че там не ми се занимаваше със съхраняване в хладилник.По-са ми удобни, ако не сме си в къщи.
 desiniko, аз не мога за сега да направя сравнение, защото досега ползвах Зелена енергия и имам още, а Афата на Ноу фуудс още не съм я пробвала.
Now Foods  нямат общо коментираната тема за хранителни добавки  с вредни състваки от USA. И тук коментирахме това, но в предишната тема.

# 37
  • Мнения: 1 354
Аз съм се доверила на Now Foods. В много от случаите са съвместими за вегани(или поне за вегетарианци) и са често  "органик" .Най-малкото нямат изкуствени консерванти и добавки(подобно на хиляди в БГ). Тази фирма е водеща в САЩ. Пила съм добавки,които са честно казано карциогенни и мога да те уверя,че в този сайт не съм срещала такива. Пила съм Slim Xteme - тогава не четях какво пише Sad

desiniko , не можеш с една карта или име да ползваш повече от веднъж код за намаление от 5 $
Картата автоматично ти я засича,че не е първа поръчка,а за името и адреса- може да те хванат и да те блокират.
Когато направиш поръчка, ще получиш код, с който други хора (или роднини от твое име) могат да използват преференциите.

Бобка, кажи вие какви омеги пиете като сте вкъщи  Mr. Green

Tommelise, това не е лоша комбинация:
http://www.iherb.com/Now-Foods-CLA-Extreme-90-Softgels/2482?at=0

Има някакъв стимулиращ ефект,но само с хр.режим  Peace

Последна редакция: пт, 23 юли 2010, 23:58 от *R*A*D*I*

# 38
  • у нас
  • Мнения: 1 872
някой пита в предната тема за продукт със състав подобен на витаслим Peace ето какво намерих тук

# 39
  • София
  • Мнения: 1 057
Леле... да излезе човек навън за три, четири часа и хоп - нова тема, изписани три страници...

Последните неща, които поръчах са това за мъжът ми и шампоан за малкия калпазанин. Сложих и безплатни мостри.
Вчера ми пристигна пратка с 270 капсули серрапаптаза и коластрата с вкус на череша, която баткото категорично отказва да смуче.

# 40
  • Мнения: 1 167
А как се добавят и от кой линк бзплатните мостри?--/с риск да стана нахална  Rolling Eyes Peace/

# 41
  • у нас
  • Мнения: 1 872
http://www.iherb.com/Free-Samples слагай в кошницата стават 0.00

# 42
  • София
  • Мнения: 36 157
Препоръчайте магнезий. Има ли значение цитрат, малат, аскорбат и т.н.?
Сега си купих от аптеката, ама друго си е от iHerb-a  Mr. Green


Код за 5$ отстъпка SAV680
Според мен цитрата от тези, които си посочила.- ако ти е висока дозата може да получиш диария. Просто я намаляш. Няма опасност от натрупване / за разлика от Са/ - само диария.
Ако имаш проблем с бъбреците - внимавай
 
ПП. Аз предпочитам глицинат  Simple Smile -   вид хелат

ППП. Магнезиев аскорбат ти е вит.С - от Аскорбинова киселина, тук магнезия  / с които е 'обработен' вит.С /тушира киселинноста на аскорбиновата к-на / респ. вит.С/ и той не дразни стомаха. магнезия е малко мисля, че около  6-10% и зависи каква форма е/


Код за 5$ отстъпка в   www.iHerb.com  :  YUL919


Последна редакция: сб, 24 юли 2010, 09:00 от denis_d

# 43
  • Мнения: 9
и аз да се наместя с код за 5 $ отстъпка JUW014
и да попитам,тези витамини някой ползвал ли е и евентуално отзиви ако има http://www.iherb.com/Hero-Nutritional-Products-Yummi-Bears-Omega … -Bears/15878?at=0

# 44
  • Мнения: 142
хайде  да попитам и аз. Щерка ми днес я заболя коремът, повръща и  е с лека температура засега 37.2. Какво да и давам? Имам коластра, кофата рибено масло, пробиотици, серрапептаза, пчелно млечице капсули, хлорела, спирулина.
Явно е вирусно ама какво може да и спре болката в корема? newsm78
А разтройство има ли?

Не, няма. Днес сме по-добре. Имаше висока т през ноща, но вече отмина.

Общи условия

Активация на акаунт