Отговори
# 45
  • у нас
  • Мнения: 1 872
*R*A*D*I*  благодаря ти Hug сега видях че си ми препоръчала същото, което и аз загледах снощи Peace това за след раждането Peace
Q10 и рибено масло по колко е подходящо за 27г newsm78 - пак за след раждането разбира се Peace

# 46
  • София
  • Мнения: 36 123
Омега 3 до 2-3 гр. за жени
CoQ10  30 до 100 мг дневно  при здрав човек Simple Smile



Код за 5$ отстъпка в   www.iHerb.com  :  YUL919

Последна редакция: сб, 24 юли 2010, 10:21 от denis_d

# 47
  • у нас
  • Мнения: 1 872
Омега 3 до 2-3 гр. за жени
CoQ10  30 до 100 мг дневно  при здрав човек Simple Smile
  bouquet

# 48
  • Мнения: 1
Може ли линкове към тези продукти закоито говорите..
И да попитам ако сте ползвали и аквасорс-от кои сте по доволни Now Foods или Аквасорс.
Now Foods  имат ли нешо общо с така коментираната тема за хранителни добавки  с вредни състваки от USA, които били забранени за продажба там..

desiniko, аз ползвам някои от продуктите на АкваСорс и съм доволна. Специално за АФА-та видях, че Now Foods имат аналог и смятам да му се доверя. Now са доста добра фирма за добавки. Мой приятел, който е дистрибутор на АкваСорс ми потвърди, че са добри. Единствено каза, че АкваСорс сушали водораслите на оптималната за това температура така, че да запазят всичките си полезни вещества, а Now не споделяли на каква температура ги сушали. Разбира се той си работи с АкваСорс и е нормално да каже, че са най-добрите.

Като гледам обаче цената на АкваСорс за АФА 50 капсули и тази на Now за 180 мисля, че Now определено си струва.  Simple Smile

# 49
  • Мнения: 1 354
Аз нещо не я знам тази фирма "Аква сорс",американска ли е?
Аз нямам доверие на тук продаваните немски, полски, български добавки като цяло(като че ли идват най-бъканите с химия от всички,а цените са им високи за това "качество")

roksireni , това ,което си посочила не са витамини,а омега 3-6-9 добавки. хубави са,но са за 30 дни, аз търся нещо за по-дълъг период, например в течна доза:
http://www.iherb.com/Now-Foods-Omega-3-Fish-Oil-Lemon-Flavored-1 … 500-ml/14627?at=0

Този продукт подходящ ли е за деца под 4 г., в какви дози и на вкус дали става   bouquet

# 50
  • Мнения: 1
Аз нещо не я знам тази фирма "Аква сорс",американска ли е?
Аз нямам доверие на тук продаваните немски, полски, български добавки като цяло(като че ли идват най-бъканите с химия от всички,а цените са им високи за това "качество")

roksireni , това ,което си посочила не са витамини,а омега 3-6-9 добавки. хубави са,но са за 30 дни, аз търся нещо за по-дълъг период, например в течна доза:
http://www.iherb.com/Now-Foods-Omega-3-Fish-Oil-Lemon-Flavored-1 … 500-ml/14627?at=0

Този продукт подходящ ли е за деца под 4 г., в какви дози и на вкус дали става   bouquet

*R*A*D*I*, Аква сорс е английска вирма. Като цяло продуктите им са добри и има доста положителни отзиви от хора, които са ги пробвали, но мен като цена не ме устройва. Затова гледам съставките на някой от продуктите им и си търся аналог на Now Foods.

# 51
  • Мнения: 6
Денис, помагааай, какъв Литий да си взема???  newsm78
Иначе си поръчах Гуаифенезина. Дано се получи...  Embarassed

# 52
  • Благоевград
  • Мнения: 62
Здравейте, напражих поръчка не немога да разбера дали е приета или не......ма вас какво ви изписва накрая като направите поръчка?? Сумата си седи винаги там като отвора страницата на chekout . Ох или много ме е напекла жегата или не ми се получава ПОМОщ всичко изтрих ...а дали се е изтрило незнам.... Sad newsm78

# 53
  • София
  • Мнения: 36 123
Ако кошницата ти е празна - платила си - поръчката е пусната Simple Smile

трябва да получиш и мейл в пощата си


Код за 5$ отстъпка в   www.iHerb.com  :  YUL919

# 54
  • Благоевград
  • Мнения: 62
denis_d nqmash ravna Simple Smile kolko byrzo mi otgowarqsh blagodarq znachi na novo shte puskam Simple Smile

# 55
  • София
  • Мнения: 36 123
Денис, помагааай, какъв Литий да си взема???  newsm78
Иначе си поръчах Гуаифенезина. Дано се получи...  Embarassed

Ами то няма голям избор, може би това: http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Best-Lithium-Orotate-200-Tablets/22628?at=0

оротата е по-добрия вариант от карбоната

Той е опасен внимавай- границата лечебно-токсично е малка.
Тук има 125 мг литий - това трябва да е около 4-5 мг литий.
По лекарско назначение е , нали ?


Код за 5$ отстъпка в   www.iHerb.com  :  YUL919

Последна редакция: сб, 24 юли 2010, 16:40 от denis_d

# 56
  • София
  • Мнения: 36 123
denis_d nqmash ravna Simple Smile kolko byrzo mi otgowarqsh blagodarq znachi na novo shte puskam Simple Smile
Спокойно , не бързай - виж си и теглото до 3 pounds (1360 grams)
като пускаш поръчката избираш за доставка  International Airmail - това е за 4$
сумата да не е повече от 80$

Слагай и мостри : http://www.iherb.com/Free-Samples



Код за 5$ отстъпка в   www.iHerb.com  :  YUL919

# 57
  • Мнения: 6
Денис, помагааай, какъв Литий да си взема???  newsm78
Иначе си поръчах Гуаифенезина. Дано се получи...  Embarassed

Ами то няма голям избор, може би това: http://www.iherb.com/Doctor-s-Best-Best-Lithium-Orotate-200-Tablets/22628?at=0

оротата е по-добрия вариант от карбоната

Той е опасен внимавай- границата лечебно-токсично е малка.
Тук има 125 мг литий - това трябва да е около 4-5 мг литий.
По лекарско назначение е , нали ?


Код за 5$ отстъпка в   www.iHerb.com  :  YUL919



Да, да, спокойно. По препоръка на лекар е. Ще го покажа на лекаря преди да го дадем. Иначе е за дядо ми, с Алцхаймер е.

# 58
  • Благоевград
  • Мнения: 62
Сега вече се получи Simple Smile  Flutter

Код за 5$ отстъпка в   www.iHerb.com  : REK393

# 59
  • Мнения: 497
Благодаря за разясненията за кодовете за отстъпка - аз си мислех , че ще го получа заедно с поръчката  Simple Smile
Ето и моят Код за 5$ отстъпка в   www.iHerb.com  :  NOV321

А по отношение на безплатните мостри - някъде четох, че има сайтове , където поръчваш безплатно мостра ( или май беше направо лекарство  newsm78 ) и след това се оказва ,че ако не не върнеш продукта в рамките на определен период , ти дърпат от картата, която си въвел само за да платиш доставката, доста голяма сума. Условието естествено е било упоменато със съвсем ситни букви  Wink . Надявам се , че в www.iHerb.com мострите са си наистина безплатни.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт