Събирам малко мнения относно детските лекарства....

  • 147 955
  • 335
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 896
НЕ ползвам лекарства. Лекуваме се с хомеопатия.

# 136
  • Мнения: 660
НЕ ползвам лекарства. Лекуваме се с хомеопатия.

 Peace  bouquet И ние така !!!

# 137
  • Мнения: 532
А бихте ли препоръчали добър хомеопат? Благодаря!

# 138
НЕ ползвам лекарства. Лекуваме се с хомеопатия.

 Peace  bouquet И ние така !!!
С каква хомеопатия се лекуваш?

# 139
  • София
  • Мнения: 896
Класическа хомеопатия. Д-р Вилма Михайлова.

# 140
  • Мнения: 31
В общи линии ще преповторя казаното ,и аз давам същите лекарства с изключение на капките за нос-давам Ксилофарм -някой дава ли и от каква възраст?На листовката пише над 1г.,педито ни твърди ,че са над 2г,а на Алекс му ги изписаха от спешния като беше на 8 месеца.Позволявам си да ги слагам в краен случай ,Въпреки несъгласието на Педиатъра,защото при обилно течаща хреме са невероятни -до 2 минути спира да тече нослето ,а с вси4ки други капки почти няма разлика.Единствения на4ин да спи детенце докато има хреме е след тези капки.

# 141
  • Мнения: 14 654
на моето дете са му изписвали ксилофарм(ксилометазолин,което е същото). а случайно,една лекарка-УНГ ми каза в никакъв случай да не ги слагам на детето,защото причиняват сърцебиене,така и не съм ги слгала никога и не знам ефектът им какъв е

# 142
  • Мнения: 660
Класическа хомеопатия . Д- р Елеонора Рогелова , Д-р Вили Тенева и Нели Стефанова .

А аз си чакам дипломката  newsm44

# 143
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
За Т - Панадол и Ефералган при по-виссока Т
За хрема- Нисита гел или спрей
За разстройство - Смекта
Витамин С

# 144
  • Мнения: 1 425
За температура - ако е над 38.5 давам Tylenol - с парацетамол.
За хрема - нищо не давам - само ако му е запушен носа слагам физиологичен разтвор
За кашлица - само вечер, ако кашля му давам сироп за кашлица и го мажа с Пулмекс.
За разстройство - билкови капки.

# 145
  • Мнения: 1 113
Ауу, че то темата се е превърнала в сергия за хранителни добавки! Един предлага Аквасорс, друг - Вижън, а трети някакви си детски витаминоминерални комплекси  Whistling
Пък аз влязох да видя дали някой е дал отзиви за "Хюмекскоф" ... Rolling Eyes

# 146
  • Варна
  • Мнения: 478
След изпитите  15 антибиотика за по малко от една година напълно се отказах от традиционната медицина.Лекувам вече дъщеря си само с хомеопатия и давам от продуктите на Аквасорс-ефектът е паразителен[коластра и зелена енергия]От хомеопатията са ни изписвали Белла Дона,Сулфур и Стремониум 200 СН.

# 147
  • Мнения: 1 737

Би ли споделила - "изписаха" ли ви това лекарство, или ви го даде хомеопата? Мислех, че само хомеопат може да направи 200 CH, a монопрепаратите от хомеопатичните аптеки се продават само до 30 CH максимум?

# 148
  • Мнения: 50
запушен нос-Низита
имаме алергия-Ериус
разтройство-смекта и настъргани варени моркови
кашлица-Стодал,за суни и спастични кашлици много помагат инхалации със сода и лайка
температура-лепенките са добър вариант до 38градуса,при по-висока свещички
и внимателно с антибиотиците,защото моя син е на 3 годинки и е пил поне 30 пъти антибиотик,в резултат обриви от някои антибиотици и алергична кашлица с все още неустановени алергени

# 149
Момичета КАЖЕТЕ МИ ЗА ИНХАЛАЦИИ ЗА КАШЛИЦА

Общи условия

Активация на акаунт