Малко трудна тема...за болестта - РАК!!!

  • 868 310
  • 3 925
  •   1
Отговори
# 3 855
  • Мнения: 801
И коя е тази билка? Сериозно питам.

# 3 856
  • Мнения: 13
Каменоломков анасон

# 3 857
  • Мнения: 61
Здравейте момичета!Искам да заредя и вас както зарадваха мен и мама с добри новини.След втори скенер и 4 успешно преминали курса на химиотерапия тумора се е смалил с още 30%,т.е.вече 80%го няма тоя гад.Остава ни още малко.Желая успех на всички вас,които се борите с това или вашите близки и нека все повече добри новини тук.

# 3 858
  • Варна
  • Мнения: 1 685
Tania Ilieva_420027, колко се радвам на такива постове идея си нямаш. Сърдечни прегръдки от мен! Героини сте с майка ти.

Аз преди малко се върнах от първото ми диспансерно наблюдение след терапиите. И мен зарадваха с хубави новини, не са били напразни мъките, няма и влошаване. Единствено чакам резултатите за туморния маркер да излезнат от лабораторията, ама от сега си знам, че ще са добри и спирам да го мисля вече.

Последна редакция: пт, 13 юли 2018, 18:14 от Spirit Crusher

# 3 859
# 3 860
  • Мнения: 13
Това го казва Проф. Др. İbrahim Adnan Saraçoğluа който 40 год от живота си посвещава на билките .Казвам ви го с ръка на сърцето ,че от както я пия се чувствам много добре .Не знам как да кача снимката на  истинската билка какво представлява ,както я получих в пакета.
https://www.facebook.com/ това ми е профила ,сега ще я кача там да я видите

Последна редакция: пт, 13 юли 2018, 15:59 от petq54

# 3 861
  • Мнения: 5 892
А вие рак ли имате или полип?
И аз като пия вино се чувствам по-добре, но не мога да обеждавам хората, че лекува рак...

# 3 862
  • Мнения: X
..................... .Попаднах в една група където открих търсената от мен билка ,от която доста хора са се излекували от туморни и ракове заболявания ...................
верно ли доста хора са СЕ ИЗЛЕКУВАЛИ ОТ РАК С ТАЗИ БИЛКА ??? .....
Понякога си мисля, че такива постове трябва да се забраняват, поне в такива теми. Сега още някой ще реши - "ето, има билка за рак, за какво ми е химио и лъче...." А продавачите ще си трупат пачките.

# 3 863
  • Мнения: 13
Фри аз я използвам и съм много доволна .Професора я препоръчва за туморни и ракови заболявания .

# 3 864
  • София
  • Мнения: 5 074
Не зная какъв е този професор, щом препоръчва билка, която е противовъзпалителна.
Лекувайте се с нея, избора е ваш.
Само да не стане олеле-мале, но вече ще е късно. Не го пожелавам.

# 3 865
  • Мнения: 13
Камалия полипите са туморни образувания .Трябваше да ме оперират за да изследват дали е злокачествен или доброкачествен .На операция не се съгласих ,и слава на Бог съм добре .Полипа е намалял ,вече говоря нормално ,нямам това напрежение в гърлото придружено със задушаване .Това ми е профила ,вижте как изглежда
https://www.facebook.com/profile.php?id=100027245311879

# 3 866
  • Мнения: X
Петя, той въобще не е никакъв професор. Някакъв религиозен комерсиален проповедник, който е "учил медицина в Сараево". Учил само. Минало несвършено време. ..... блажените вярващи.
В тема за раково болни и техните семейства си. Даваш ли си сметка какви проблеми за лечението може да предизвикат такива безумни твърдения като твоето. Въобще знаеш ли какво е това рак.

# 3 867
  • Мнения: 13
Аз споделих това което се случва с мене .Написах ,че имам полипи на гласните струни и какво взимам .Не налагам мнение просто реших да споделя с вас .Но повече няма да пиша

# 3 868
  • Мнения: 801
Да, Петя, наистина недей така, защото тук сме хора с тежки проблеми и минали през химии и други гадории. Аз лично съм ползвала услугите на Васил Канисков. Доказан и образован билкар, но вече не мога да го посещавам, защото не приема.

# 3 869
  • Варна
  • Мнения: 2 268
Най-новите изследвания показват, че хроничното възпаление има връзка с рака. При наличието му клетките изпитват недостиг на кислород, което е една от причините за неправилното им делене и видоизменение. Така че има резон в използването на всякакви притововъзпалителни билки, редом с конвенционалните методи, разбира се. Потърсете на английски (с гугъл преводач също става, достатъчно добър е превода) , има много информация и научни статии в специализирани сайтове.

Общи условия

Активация на акаунт