Да са ни честити борбените Алекс, Камен, Вал и Вики! (АВГУСТ)

  • 25 712
  • 742
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 5 733
Честит имен ден на всички празнуващи днес!  Hug  bouquet


Вале,много хубаво колелце браво!

# 16
  • Мнения: 361
 Hug

Имам страхотна новина:

Мама Мира 1919 роди днес,своята дъщеричка Стефания  мерки 3040 гр,51 см.Да им е живо и здраво 4-тото съкровище и ммного да ги радва Heart Eyes

До вчера се оплакваше,че няма признаци,сутринта в 5:30 ч се чудеше дали да тръгва или да ражда в Скайп JoyРодила е за 40 мин #Crazy

Последна редакция: нд, 25 юли 2010, 10:33 от ***Ади***

# 17
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 919
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН И ОТ МЕН НА ВСИЧКИ АНЧЕТА!

Морска, страхотно колело! Peace
Ментина, стискам палци времето да бъде с вас.  Hug

# 18
  • Мнения: 116
Страхотно! Браво на Мира  Hug Да и жива и здрава малката принцеса и мноооого да ги радва! /голяма мома си е отгледала обаче/
Вале, mentina, мн добри идеи за подарък! Мерси!   bouquet Вале, колко ще е доставката до БГ?
Честито на празнуващите днес и от мен!   bouquet

# 19
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 919
Ех, каква чудна новина... Grinning
ЧЕСТИТА ЩЕРКА НА МАМА МИРА! ДА СТАНЕ КРАСИВА И УМНА МАЛКАТА СТЕФАНИЯ!   bouquet  bouquet  bouquet

# 20
  • Мнения: 79
Ихааа, добре дошла прелестна Стефания!!!   love001

/Много исках Калина да е Стефания и още ме боцва, когато чуя името... Heart Eyes//

Днес е много по-"живичко"...Температури около 26-27 градуса са Моето лято... Party
Гита, Фети, Лу, мерси за съветите! Hug Аз също съм от тези с ниското кръвно. За мен 90/60 си е съвсем в реда на нещата, а зимата стигам заветните и почти нормалните 110/70. Свикнала съм, не го усещам като проблем, но понякога ме изненадва и тогава се хвърлям в чуденки това ли е което е, или ще се мре от друго... Mr. Green

# 21
  • Мнения: 1 554

Вале, mentina, мн добри идеи за подарък! Мерси!   bouquet Вале, колко ще е доставката до БГ?


около 30 лири Peace

Мира,да ви е жива и здрава малката Стефания Hug

# 22
  • Мнения: 389
ЧЕСТИТА МОМА  НА МАМА МИРА!
 Много хубави подаръци те избрали за децата.
Ние миналата година получихме колела,ама кой го кара...Sad( ей така си седи в коридора.
Сега сме фенове на Бен10.  Иска часовника на Бен10
 не мога да седна и да видя нещо,все на някой трябвам...

# 23
  • Мнения: 25
Здравейте и от мен  Hug
Благополучно се завърнахме, нямам много време да пиша, че дребните скачат голи около мен и дават зор за баня  Mr. Green
МИРА ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА   bouquet  bouquet  bouquet
Ади - какво става с теб  Hug
 Сега  попрегледах старата тема.
 Честит празник и на Яворчо /на патерица/! Да е жив и здрав и все така любопитен и сладък!
Димяни - всичко ще е наред, слушай баба си Вася  Hug Много положителна енергия за малките сладурки  Heart Eyes
Яна - как е Ицето?

Последна редакция: нд, 25 юли 2010, 23:00 от vasq78

# 24
  • Мнения: 1 380
Честита 3-та годинка на Яворчо.
МИРА честита дъшеричка.   bouquet
Димяни радвам се да добрите новини.
Ади, май ще чакаш 19 август. Mr. Green
Всеки ден си гледам телефона по няколко пъти за sms, ама не.... Thinking
Ние бяхме на гости на гости в Плевен, като имах намерение да ходя с децата и август, но след вчерашния ад, не мисля.... Stop
Днес купих ново шише на Чико и каучукови биберони, за да пробвам дали малкото диване ще яде АМ от тях.....побърква ме с тия цици, вече не ги смятам за част от тялото си. #Crazy #Crazy #Crazy
Подаръци....не съм мислила....Кал е без претенции...единствено държи тортата да е на Снежанка, та 2 часа я избирахме в сладкарница"Лейди" hahaha hahaha hahaha
Накрая се спряхме на Снежанка с Глупи..... Mr. Green
Curlicue и аз  бях избрала друго име на Катрин, исках да е София или Лиляна, но така се получи.....
Вася, каква баба си пък ти??? Grinning Grinning Grinning
Много се изморявам напоследък......каква голяма рода имам, а като ги помоля за помощ, всички се покриват зад  привиден ангажимент....
Направо съм на ръба на силите си.....пък и тези жеги допълнително изнервят нещата.
Избухвам за дреболии, а това не е присъщо за мен.... #Crazy #Crazy #Crazy
Димяни, аз носих колан след като родих Кал, но корема ми така и не се прибра без спорт...сега не съм слагала колан....октомври започвам пак да плувам.....


# 25
  • Златна Добруджа
  • Мнения: 497
Добро утро  Hug

Честита дъщеричка на Мира! Да расте здрава и усмихната!

Да ви почерпя за Рошлето:



Хубав ден   bouquet

# 26
  • Мнения: 79
Честита трета годинка, вълшебно Рошле!!!
Запази си тези живи, любопитни и весели очички - през тях животът винаги ще е богатство! Heart Eyes

Весел празник, Mentina! Hug

# 27
  • Мнения: 25
Добро утро  Hug
Ехааа имаме си рожден ден
ДА СИ ЖИВА И ЗДРАВА МАЛКА - ГОЛЯМА НИЯ!!! ДА СЛУШАШ МАМА И ТАТИ И БАТИ!!!!   bdbaloni
http://www.topobiavi.com/data/adv_images/524/p_524354.jpg
/трудно ми е да качвам картинки, но ще се пробвам/
Сладкиш - идеята беше да съм баба Ванга, ама го написах така  Mr. Green
Тук отново вали, просто е ужасно мрачно...пфу

Последна редакция: пн, 26 юли 2010, 09:17 от vasq78

# 28
  • Мнения: 1 554
Честит Рожден Ден,на порасналата Рошличка,да е здрава,умна и красива,за радост на мама,тати и бати Весел празник Hug

# 29
  • Мнения: 389
Честита трета годинка на Рошлето!!!
 Безгрижно детство и много усмивки:))

Общи условия

Активация на акаунт