Уред за кисело мляко

  • 169 757
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 27 500
Аз съм подквасвала само с обикновено кисело мляко с добавена капсула/капсули пробиотик. Това кисело мляко на Бор Чвор ново ли е?

# 676
# 677
  • Мнения: 27 500
А, виждала съм го, но никога не съм забелязвала, че пише пробиотик на опаковката Embarassed

# 678
  • Мнения: 56
Здравейте момичета,
бихте ли ми препоръчали марка машина за кисело мляко.
Благодаря

# 679
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
Аз съм с лидълската  и съм доволна .. предполагам , че всички са на един принцип  Peace

# 680
  • Мнения: 56
Понеже в лидл няма, трябва от друго място да търся. Как е по -удобно в малки бурканчета или един голям съд. Виждам,че предлаганите са и с различна мощност-по-голяма по-добре?

# 681
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
малко ми е досадно с малките бурканчета , честно казано  Peace

# 682
  • Мнения: 13 188

Нашата е такава.
За 2 кг. мляко е, но може само 1 да се пусне. Доволна съм, мият се в миялна отделните части, има цедки и на двата контейнера и може лесно да се направи цедено мляко.

# 683
  • Мнения: 56

Нашата е такава.
За 2 кг. мляко е, но може само 1 да се пусне. Доволна съм, мият се в миялна отделните части, има цедки и на двата контейнера и може лесно да се направи цедено мляко.
Точно такъв тефал не намирам. Все някакви с мънички бирканчета или с един голям тумбест буркан

# 684
# 685
# 686
  • Мнения: 11 818

Нашата е такава.
За 2 кг. мляко е, но може само 1 да се пусне. Доволна съм, мият се в миялна отделните части, има цедки и на двата контейнера и може лесно да се направи цедено мляко.
Точно такъв тефал не намирам. Все някакви с мънички бирканчета или с един голям тумбест буркан
И аз съм с тази машина на Тефал, подарих и на майка ми, и на свекърва ми! Всички са много доволни!  Peace Дори всяка кутия може да събере по 1,300 л. прясно мляко, догоре пълни разбира се, не е проблем. Случвало се е да подквасвам и в други съдове, пак става. Кошничките за цедене на мляко също са много удобни и използваеми!
Препоръчвам!  Peace Но ми се струва, че май вече я няма.. вижте и в olx.

# 687
  • have faith and be patient ..
  • Мнения: 4 674
е тя и цената е 5 пъти по-висока .. иначе бива ... над 2 кила , но пък лидълската струваше 30 лева  Rolling Eyes

# 688
  • Мнения: 56
Ссобих се и аз. С бурканчета. 69лв от технополис. Симпатични са ми, а и с тенденция за бебко да са практични. Първия опит направих снощи-стана уникално. Много съм доволна

# 689
  • София
  • Мнения: 19 249
Здравейте, аз инцидентно квася мляко, а тук виждам, че вече сте профита. Няколко въпроса:
1. със студено мляко (колко студено?) може да се кваси 12 часа, така ли?
2. за колко л мляко е закваската на Елби? На пазара в Дружба 1 има техен фирмен магазин, ако не искате да поръчвате по и-нет
3. 50 градуса във фурната много ли ще е и колко време му е нужно?

Нямам място за машина, вкъщи е теснотия, затова карам по бабешки - с един вълнен елек.

Общи условия

Активация на акаунт