Отговори
# 60
  • Мнения: 3 200
Честито на всички нови мами и от мен!!

# 61
  • Мнения: 8
martinapencheva,честита ви щерка    newsm51  Да ви е жива и здрава !!!!!!!!!

Уж го даваха да завали и захладни ,а днес във Варна си беше   grinning039Цял ден изкарахме на моренце,красота,природа и палатки.Синковеца и мъжо се забавляваха във водата,а аз на шезлонгче под чадърче Mr. Green...........................

Последна редакция: нд, 01 авг 2010, 01:35 от IR

# 62
  • Мнения: 4 202
IR, кой плаж е това?

# 63
  • Мнения: 304
Здравейте и от нас! При на все същата - подути крака, контракции и безсъние, но ще изкараме още малко.
martinapencheva честита ви дъщеричка - да ви е жива и здрава   bouquet  bouquet  bouquet
IR изглеждаш чдесно  -   поздравления!!!

# 64
  • Мнения: 473
Moмичета, да ви почерпя за Рождения ми деня, заповядайте!



# 65
  • Мнения: 56
Честит рожден ден Charr! Да си жива, здраваи много много обичана! Леко и безпроблемно раждане и скоро да се гушкате с малкото съкровище!

# 66
  • Мнения: 50
                   Charr , да си жива и здрава и скоро едно  здраво бебче да гушкаш!  bouquet

# 67
  • Мнения: 78
Charr,честит рожден ден!Бъди много,много здрава,обичана,радостна,нека всичките ти мечти да станат реалност!И разбира се-пожелавам ти едно сладко бебче,когато му дойде времето! Hug  bouquet

# 68
  • Miami
  • Мнения: 416
Честит рожден ден, Charr   bouquet Бъди жива, здрава и обичана. Пожелавам ти едно леко раждане и здраво бебче на финала  Hug

# 69
  • Мнения: 776
  Чар, честити рожден ден! Много здраве, щастие, любов и сладко бебоче на финала!
  Честито и на новото майче! Да и е жива и здрава малката госпожица и много да Ви радва!  bouquet Hug
 

# 70
  • Мнения: 776
Вчера на 25.07 се е родило момиченце Мария- 4кг. на мама Женя от Сливен да им е жива и здрава дъщеричката!  bouquet

# 71
  • София
  • Мнения: 1 844
Charr, честит рожден ден!  bouquet Много здраве, късмет, леко раждане и прекрасно бебче!
С домакинстването и аз съм много зле. Направ едно нещо и почивам. А за гладенето съм му намерила цаката - гладя седнала на стол, иначе е абсурд, кръста ме скъсва.
IR, чудесно сте си изкарали и ти изглеждаш супер. На моя мъж много му липсва морето тази година, само да дадат репортаж по телевизията и погледа му става един жаден. Ама нищо, догодина ще наваксаме.
Ади, замразени ягоди и малини съм виждала в Пикадили, но за вишни не мога да си спомня newsm78
Ей, докато пиша и ново бебче се появило! Честита  бебка Мария на мама Жени!  bouquet  bouquet  bouquet

# 72
  • Мнения: 8
Благодаря,момичета за комплиментите,но въпреки всичко и аз се чувствам като гюленце Embarassed Embarassed Embarassed

red shoe,kakъв е този час,в който си писала поста Shocked да не си водила бебчо на някое парти Mr. Green Laughing Wink
Плажа,от където са снимките е на едно райско кътче,на което ходим от години(често оставаме и на палаткки Peace) Адски е красиво и спокойно,можеш да разпуснеш на макс и да заредиш "емоционалните батерии" Намира се преди Бяла(ако тръгваш от Варна),местността се нарича "Карадере" и е на 40мин път от Вн............


Charr, Ч.Р.Д newsm51 Бъди най-щастливата и обичана МАМА !!!!!



ЧЕСТИТА ДЪЩЕРИЧКА НА МАМА ЖЕНЯ !!!

Последна редакция: нд, 01 авг 2010, 01:34 от IR

# 73
  • Мнения: 76
Честито бебе Вая, да расте здрава и щастлива !   bouquet

# 74
  • Смолян
  • Мнения: 1
Честит Рожден Ден Charr! Винаги бъди много щастлива, усмихната и нека когато му дойде времето се роди едно спокойно и здраво бебече!
И честита малка принцеса Мария на мама Женя!

Общи условия

Активация на акаунт