Тwilight/Здрач- тема 62 - Кой още не се е Затъмнил....

  • 34 203
  • 722
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 12
Fallen ли? то имаше и мини сериал с младежа от дневниците Wink не ми хареса нещо, книгите сигурно са по-хубави.
(иначе моята любима сага сега е Реликвите на смъртните...)

Просто съвпадение на имената, книгата и филма нямат нищо общо   Peace

На мен тази фотосесия на Даксън ми е любима, страхотна е   Crazy

# 61
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Как сте в горещият ден?! Ние сме зле, оправяме стаята на дребния, надявамс е после да отидем на плаж или поне да се докопам до компа и да си чета Ябълковото дърво Wink
Казах ли, че обичам туитър?! Май не... Пак си полафихме с Айси (авторката на Мастъра). Сякаш всеки е на една ръка разстояние, стига да ти отговори, хихи..
Роберто ял ванилов сладолед, това в добавка на вчерашната кола. Скоро ще се изчерпат запасите от кола и сладлед, верните фенки ще хукнат веднага. Е, аз обичам кола и обожавам сладолед, ама още времето преди да се е родил Роберто..О, фак толкоз ли съм стара, всъщност май не  Mr. Green

# 62
  • Мнения: 6
Добро утро, добър ден... Mr. Green

Ваня, честит ти рожденник  Hug   Да ти е жив и здрав!  bouquet

Angel_Dust, Кристен сега снима в Канада и е бедно откъм снимки.... Но пък те поздравявам с тези  Grinning




Красе, пак ли се сдушихте с Айси хихи Аз днес леко поподхванах Фифти отново, ей така от носталгия по Edward Cullen Palm-Twitching CEO Flutter Heart Eyes
Хахаха колата и сладоледа...ама кой може да пие по-готино от него кола от бутилка, ние с Люсито скоро ще се упражняваме Mr. Green
Ето и поредната рекламка..... Heart Eyes



п.п. имам чувството, че вече всички освен мен са били на море *мрън* на квадрат Tired

# 63
  • Мнения: 12
Цвети, не си единствената която не е на море и ни ще го пропуснем тази година, но от друга страна утре сме на аквапарк   Simple Smile

Ето нещо за разхлаждане. Колата също действа много освежаващо   Crazy

   

И аз днес се захванах да правя лютеница, но вече съжалявам за действията си, просто жегата е непоносима   sweating

# 64
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Още съм омагьосана от последната глава на Университета...Въздъх... Лейди, къде си да си помрънкаме...Няма такива мъже ей..ех...

# 65
  • Бургас
  • Мнения: 810
Ваня, ЧРД на половинката ти! Да е здрав и да те обича! Все така да е свежа и вълнуваща (както личи в думите ти) връзката ви !!!   1dating


Някой прочете ли гл. 40 на Университета! Не мога да се въздържа, Бела я разбирам, обаче това не ми пречи да кажа че си е голяма бяла птица! Измъчи ни професора! Не е ли достатъчно, че сам се наказва непрекъснато, та и тя допълнителтно го тормози?!  Confused


В духа на професорската тема - очилата, книгата, ПРЕКРАСНОСТ!

ПП Красе докато пишех, ти ме изпревари с ``въздъх``!

# 66
  • Мнения: 3
Аааа Робовски с очила, с Кола, с цигара, бяла риза, черна жилетка   Heart Eyes   Тиранти   Heart Eyes    Чете   Heart Eyes Heart Eyes   Какво да кажа още!

 Чудя се аз това една и съща кукла ли е и дали щях да удържа на напъна да си я купя  Grinning   Като сувенир    Mr. Green

  Дами, събота вечер е, да се почерпим все пак  Grinning

# 67
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Лейди, Бела е патка почти навсякъде, дори и във фиковете! Остави го да я командори и глези, сега вече сме с желание за самостоятелност... Само слуша оная психоаналетичка. Голям тормоз на горчкия Професор  ooooh! Жал ми стана и той се е измъчи и сега с тоя крак и гордост Едуардова.. Ама както почнахме така и ще свършим, мораториум върху секса  Joy Joy Joy
Люска, по-скоро чаршафи бих си взела отколкото таз идиотия!! А най-добре картонен Едуардо в действителни размери  Joy
Дали ще ми се карат за подписа...а?!

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 810
Красе, най - ме издразни заради пръстените-толкова силен и знаков жест от негова страна; да носи брачна халка дори когато мисли, че  е изгубил Бела.... А тя недоволна  newsm78 и с претенции  Confused Да не говорим, че той плаща цената и на нейните грешки-ел. поща, приказките пред Волтури...
Напълно си е заслужила мораториума,  Mr. Green  жалко само, че и Едуард ще се изтерзае още !  Wink

# 69
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Красе, най - ме издразни заради пръстените-толкова силен и знаков жест от негова страна; да носи брачна халка дори когато мисли, че  е изгубил Бела.... А тя недоволна  newsm78 и с претенции  Confused Да не говорим, че той плаща цената и на нейните грешки-ел. поща, приказките пред Волтури...
Напълно си е заслужила мораториума,  Mr. Green  жалко само, че и Едуард ще се изтерзае още !  Wink

Това с пръстена беше най-гадно..Как не разбра защо го носи, как не й се пръсна сърцето от любов..патка с патка

# 70
  • Мнения: 6
Красе, новият ти подпис е прекрасен  Heart Eyes

Нечовешка жега е...къде са ледените вампири сега Crossing Arms Tired
Ето нещо за разведряване...

Робовски на сет-а от днес  Heart Eyes
И Келан ала 007 Sunglasses

 Heart Eyes

# 71
  • Мнения: 1 307
Я, и аз да се включа...

# 72
  • Мнения: 3
  Да се ободрим неделно предлагам   Grinning     Добро утро, девойки  Hug

   Искам да покажа колко е пораснало БуБу-то, а до снимките на Зазоряване ще стане почти истински върколак   Grinning     Още от вчера се каня да поздравя Стеф с този сладкиш на дясната снимка, защото тя ще оцени и мъжа, и колата   Grinning     Мечо е и за Катрин също  Grinning    Какво стана с лютеницата?  Аз събирам кураж 3 лета за правене на домашна лютеница и все не мога да подхвана нещо. Може би именно сега ще се помъча да се справя, мотивацията ми е по-силна от друг път.

# 73
  • Мнения: 200
Добро утро, към кафето на Люси прибавям и това...ех, как ще е хубаво някой да ни правя сутрин слънчеви сенки  Heart Eyes



Кой пита за нови снимки на Кристен, ето ви едни страхотно забавен клип, обичам я таз Кристен - HD Kristen Stewart Dancing in Adventureland bonus clip

Вчера имахме бурни, ремонти дейности и не можах да седна дори на компа Simple Smile Но днес съм цял ден релакс. Мисля да пускам Здрач и Затъмнение после Simple Smile

Днес тука времето е леко Форкско- как искам вече да идва есента и да вали и да е мрачно, направо умирам от кеф с такова време  Heart Eyes

Цве и аз не съм помирисвала море, те може би затова нашите МК-та са забегнали натам  Mr. Green

Последна редакция: нд, 01 авг 2010, 10:09 от Mupka

# 74
  • Мнения: 6
Здравейтеееее  Hug

Катрин, направо си герой с домашната лютеница! В тази жега аз повече от смушване във фризера нищо друго не бих правила Mr. Green

Ех, така ми се иска на море! Робини, предлагам да ходим задружно някъде (може и с микробусчето дето беше за Будапеща), току виж ни видял някой вампир  Whistling

Миркааааа, прекрасен стил от РМ Heart Eyes А клипчето от Адвенчърленд е върхарскоооооооо! Даже може да се види и единия брат на Кристен (по стечение на обстоятелствата и той е Тайлър Mr. Green)

Люси, Бубче е за хвалба - снимка без систъра! Ама наистина до Зазорявване ще е почти истински върколак  Sunglasses


Отдавна не сме слушали Роб да ни пее....да си припомним...

Общи условия

Активация на акаунт