Тwilight/Здрач- тема 62 - Кой още не се е Затъмнил....

  • 34 220
  • 722
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 630
Бях се запътила тука за един неделен пикспам, обаче... Красето ми даде един линк...
Айде, който чете ЕП, нека пострада с мен... Това е тийзър, така ми казаха... Grinning


http://www.youtube.com/watch?v=UeNTNlOIz_0&feature=player_embedded#!

Ооооо, Едуард....

Последна редакция: нд, 01 авг 2010, 15:43 от Apocalyptic city

# 76
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Инчето просто иска да разреве всички хахах
Видеото е пуснато от Кар във форумите на twilighted (където вече година не мога да получа регистрация  Twisted Evil) като тийзър. Текстът е прекрасен!!!

# 77
  • Мнения: 6
И какво сега... ще си подсмърчаме взаимно... Аз усещам, че реюнит-а ще е скоро(то не, че има за кога вече), дано Кар ъпдейтне в близките няколко дни  Heart Eyes Красе, явно twilighted яко са затегнали влизането във форума, аз даже не се напънах да се пробвам, а може би трябва Crazy

Песента е страхотийска Heart Eyes

# 78
  • Варна
  • Мнения: 2 942
И какво сега... ще си подсмърчаме взаимно... Аз усещам, че реюнит-а ще е скоро(то не, че има за кога вече), дано Кар ъпдейтне в близките няколко дни  Heart Eyes Красе, явно twilighted яко са затегнали влизането във форума, аз даже не се напънах да се пробвам, а може би трябва Crazy

Песента е страхотийска Heart Eyes


Цве, аз мога да ползвам само фик секцията и то след сума ти пререгистрации. По едно време реших, че трябва да си автор  и така да те допуснат до форума, но явно и това не е проблема. Пак ще пробвам, може би с нов е-майл, че "лошият" Едуард може да ме помни  Twisted Evil Mr. Green

# 79
  • Бургас
  • Мнения: 821
...I was blindfolded, but now I'm seeing,
my mind was closing, now I'm believing
I finally know what just what it means to let someone in,
to see the side of me that no one does, or ever will
So if your ever lost and find yourself all alone,
I'd search forever just to bring you home,
Here and now, this I vow ...

...No matter what gets in my way,
as long as there's still life in me
No matter what, remember -- you know I'll always come for you
I'd crawl across this world for you,
do anything you want me to
No matter what, remember -- you know I'll always come for you
You know I'll always come for you.

Това е убийствен текст!  Cry
Това е съкровената същност, душата на Едуард!  Sad

# 80
  • Варна
  • Мнения: 2 942
I'd come for you,
No-one but you,
Yes I'd come for you,
But only if you told me to

Това може спокойно и на Бела да го препишем Wink
Още малко остана, може и да има ъпдейт тази седмица, то вече нямаме инфо от първа ръка и си нямаме идея кога ще има ъпдейт....

# 81
  • Мнения: 12
Добър вечер!

Много хубави снимки, мечо е страхотен    Heart Eyes
Ето го тук с артистката от Дневниците на вампира



Благодаря за сутрешното кафе          bouquet

Песента на Никълбек е страхотна, много я харесвам тази група имат невероятни песни   Crazy

П.С. Лютеницата стана супер, облизахаме си пръстите цялото семейство   Simple Smile

# 82
  • София
  • Мнения: 1 001
Безсънно отново...
Познайте какво чета...
Сега разбирам защо си мислехте, че съм чела "Божурите" - не бях ги, ама сега съм ги...започнала...
Не, споко, не плача...ни една сълза не съм проляла още...само не мога да преглътна буцата, дето ми е заседнала...и да, определено съм милостива ...никога не бих причинила на Бела такива ужасии и в най-развинтените си фантазии... Naughty
Време ми е за едно капучино май и ще видим дали ще продължа да чета или ще седна да пиша, че иначе ония "бръмбари"(и вампири Blush), дето са ми в главата скоро няма да излязат от там. #Crazy


Това е страхотно! Мерсииии! Hug

Де да имаше сега и малко лютеница от гореспоменатата да хапна! Mr. Green Laughing
(Връхлетяха ме свидни детски спомени за горещи лета, бабини добрини и лютеници, лютеници...до безкрай Grinning)

Лека нощ!  Heart Eyes

# 83
  • Мнения: 6
И на мен текста на I'd come for you ми пасва повече на Белините вълнения...

Катрин, нашето момиче много си пасва с Мечо  Mr. Green
Хихи поздравления за лютеничката, утре ще намажем по една филийка за закуска  Sunglasses

Ваня, ако на Бужурите не плачеш.... то на Desperation от 3тия ред започваш, аз лично и на двете съм им фенка(тук Краси ще ме констатира като мазохист хихи Whistling ) обаче няма такива фикове просто...

Днес как го ударихме на Фифти... поздрав за Мастър любителките... http://www.youtube.com/watch?v=xYfFjStQKDc  Heart Eyes

Хайде лека нощ здрачни същества (робини и да сънувате Еди Бу, нищо, че е още в проект Heart Eyes  Mr. Green)

# 84
  • Варна
  • Мнения: 2 942
Добро утро!
Ех, дами отпуската свърши...въздъх... Отивам на работа, ще ми липсвате!
Ваня, ти си герой! Аз колкото да "закоравях" разбирай не плача на ЕП, не мога ги преглътна тия. Все едно да не плача на Твтрадката (там се скъвам).
Прохладен ден ви желая, аз поне имам клима на работа....

# 85
  • Мнения: 3
  И е понеделник, и отпуската свърши, и ми беше много малка почивката, и пак съм на работа, и и и да се хвана пак за чашата с кафе с надежда да спра да мрънкам  Grinning    Радвам се, Роб, въпреки скорошната неприятна случка с папараците, излиза извън сета и се среща с хора.

# 86
  • Мнения: 245
Здравейте,
Нова седмица, нов месец, нов късмет! Успех на всички!

Към кафенцето от Люси нека прибавя и едно слънчево фото за още по-бързо разбуждане  Laughing  Laughing Laughing Laughing Laughing


Цве, хихихи, преди малко през прозореца видях една голяма оранжева кола с един возещ се отзад , но не беше Еди Бу  Sad разбира се, де такова щастие да ме споходи Crossing Arms

Красе, Люска, желая ви бързо аклиматизиране след отпуската!
 
Сега да се изкажа по малко по-друг повод.
Вчера моите приятелки се натъкнаха на гадни и обиждащи коментари по адрес на създателката  на част от комиксите, които пуснах като линкове миналата седмица.
Много моля, тази форумка/няма да цитирам името й/, а и всички останали, които не разбирате за какво иде реч, въздържайте се от подобни коментари!


 

# 87
  • Мнения: 34
buongiorno, как сте? Виждам групата по фикове здраво агитира и накрая ще взема и аз да прочета някой ФФ  Laughing Но ако много се плаче отказвам.
Аз съм миг преди морето и главата ми е абсолютно празна/ не че винаги не е така, но сега имам извинение/, но се опитвам да изглеждам мъдра...кой ли заблуждавам  Wink
Ехе, ви нали не очаквате Робърт да се затвори вкъщи и никъде да не мърда? Млад и динамичен човек едни папараци могат ли да го спрат? А и тази случка леко се преувеличи в нашите робински сърца и умове....мен лично ме притеснява постоянното носене на шапка - накрая ще оплешивее от нея.
Люси, кафета са точния брой за понеделник сутрин,благодаря!

# 88
  • Мнения: 12
Люси, мерси за кафето        bouquet
Диди и аз прочетох няколко такива коментара, много жалко, че някои хора не могат да се забавляват\майтапят и пишат подобни глупости  Wink

Веси, приято на морето   Hug

Много ме е яд, че незнам английски, а с какво удоволствие бих прочела някой фик   Sad

# 89
  • Мнения: 345
Grinning Страхотни комиксчета. Тези с върколаците ги бях виждала, но другите- на Бела-не. Много са забавни(но и съм пристрастна РОБ-иня...Едуардиня Mr. Green) Робските физиономии тук са супер! Grinning http://twifanzone.wordpress.com/2009/07/24/rob-runs-from-twi-hards/  Laughing
П.П. Прочетох 1ва глава от Божурите...не рева..все още... Wink

Общи условия

Активация на акаунт