Едно, две, три, четири, пет- СЕПТЕМВРИйчето крачи смело напред!

  • 63 673
  • 750
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 599
Честит рожден ден на Ангел от мен! Да е здравм и усмихнат! 


Иви, снимки няма защото мама Роси не дойде, а както знаем тя е нашия папарак!  Mr. Green

# 91
  • Plovdiv
  • Мнения: 579
Момичета, вече е качено предаването от 31.
Много сладък Никола, мамин, да му изям каскета. Heart Eyes Hug
http://www.btv.bg/shows/koi-e-po-po-nai/videos
Рукси, мила, страхотен е.  Hug от нас.

# 92
  • Мнения: 529
Разкошен, разкошен е, Рукси  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes просълзих се  Hug

# 93
  • Мнения: 399
Честит рожден ден на Ангел! Здраве и щастливо детство!  bouquet
Руксии прекрасен е Никола - толкова слънчево дете, много е сладък  Heart Eyes  Hug
Момичета, извинете ме за вчера, да не навлизам в подробности, дано има друг път  Hug
Ивинце благодаря ти  Hug Хем искам по бързо да дойде 25 да махнем гипса, хем си давам сметка, че то ще свърши лятото  Simple Smile
Нийче много ме развесели историята за джиба (то е от тези дето да се чудиш да се смееш или да плачеш), но и ще си отварям очите на 10 не само за черни , но и сини като на Гал  Laughing
 Hug

# 94
  • Мнения: 919
Рукси, имаш най-прекрасното момченце на земята!!! Красив и умен!!! А ти си...Прекрасна Майка   bouquet  bouquet  bouquet

# 95
  • Sofia
  • Мнения: 4 471
Ruxi, гледах с прекъсванки на някакъв мобилен интернет, но не мога да сваря да се пребърсвам  Cry Толкова е хубав, толкова е готин, направо в монитора ще вляза да го нагушкам  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Невероятни сте и двамата - ти и твоят прекрасен син  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Честит рожден ден на порасналото ни Ангелче  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Dejo, нека много да те радва това прекрасно създание   bouquet

# 96
  • Мнения: 919


Добро утро мили мои,

Марис, къде ще ходя след малко, ще познаеш ли  Joy Joy Joy Joy Joy Joy


Приятен ден от мен

# 97
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Ruxi моите адмирации!    bouquet  bouquet  bouquet
Много красив, много весел и пее не хубаво, а направо има божествен глас!
Ако се включиш да попитам записала ли си го някъде да пее?

GALL78 Много си готина бре, много! А децата са наистина като две капки вода!
popiolke Благодаря за хубавите думи...има още какво да се желае Mr. Green

Прекрасен ден от мен! Цунки, гунки на всички!

# 98
  • Мнения: 1 599
Добро утро!

Полиии, мъка, мъка ти е, знам  Joy Joy  Joy
Сънка, много ти се извинявам!  Hug не остана вчера време.
Мъжо си дойде и тръгваме към една вила д аиграят децата
Номадик, завидях ти еййй! Ккак ги обияам тия Twister sisters, Alice Cooper...

Руски, разкошен е, мила!!!!!!!!!!!!!!!!!  Hug

# 99
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
Качих нови снимки как си живеем на наше село Simple Smile
http://www.facebook.com/album.php?aid=2071680&id=1422366967&l=10cba849e3

# 100
  • Мнения: 919


Добро утро милички,
не се отчайвайте от лошото време днес, утре се оправяло  Peace

Или, страхотно си прекарвате, друго си е да имаш двор, простор, детето да тича по цял ден   bouquet

Приятен ден от мен

Последна редакция: чт, 05 авг 2010, 09:42 от pipiole

# 101
  • Plovdiv
  • Мнения: 579
Ili_, много сладък Емчо, бееее. Laughing Направо е конкуренция на кака си. Hug
При вас е весело, само така. Heart Eyes

Специално за Номадик, а може и на друг да свърши работа, но понеже вече е официално, макар, че започва от 2 ноември. Лондон/Станстед - Пловдив и обратно.

# 102
  • Мнения: 529
Леле, Тайгиии, не ми се мисли колко труд ви чака в този двор  Simple Smile но си е друго  Hug САмо като видях Раличка боса по тревата и ми се прииска и на мен  Flutter Емчо е голям, голям мъж вече  Heart Eyes и как се кефя на щърби усмивки  Laughing

Сънка, мерси за комплимента, ей  Blush аз съм тежко депресирана по отношение на външния ми вид в момента и затова гледам да не се показвам много, много, но ще се хвана в ръце аз и ще взема да си оправя косата, лицето, всичко. Всеки ден си казвам като стана да си сложа малко грим, да заприличам на човек, ама дотам си остава. Въобще седенето вкъщи не е здравословно за мен  Crazy

# 103
  • Мнения: 1 844
 Ей ме на и мен!
Да е жив и здрав Ангел на Дежо! Heart Eyes
 И аз да кажа , че беше много хубаво на срещата. Винаги се зареждам с положителна енергия като ви видя или пиша и чета тук. Hug
 Много се израдвах на снимките!
 Галчето , ти си като момиченце! Едно такова лъчезарно и хубаво и малко щуричко!
  Сънка, няма да се уморя да ти казвам колко сте хубави цялото семейство, начело с Яни и мама!
 Или, размазах се на твоите снимки, такива едни свежи, лъчезарни  и хармонични!
 Номадик, заредила си се с положителна енергия, за да бориш ежедневието.
 Нийче, вече имам стрес от черни джиБове Laughing БЕгам като ги видаааааа..................

 И сега да се похваля тихииииииичко! Май ще ставам леля пак, засега имаме положителен тест на сестра ми Laughing Heart Eyes

# 104
  • Остров Приятелство
  • Мнения: 648
Rady ТихинкО да те поздравя! Пу, пу всичко да е наред! Peace
Ili Красота, голяма красота! Блондинкова е като Пипи Дългото Чорапче с тези сладки плитки и този дяволит поглед...ей слабост ми е тя! Емо има една снимка ухилен - напълни ми сърцето!
Децата много са пораснали. Едва познах Сами. Shocked
Maris Оправдано е, щом е за мъжО! Hug
GALL78 И аз така от едно изключително суетна жена се превръщам май в мърмореща или пък съвсем не казваща нищо жена. Ей така хем имам много работа, хем пък деня ми изтича между пръстите така да се каже. Също си и казвам ставаш, лека гимнастика/тук да спомена евала на aniK/, душ, лек грим, ама....
Но все пак имам напредък - от непрестанно ходене по потурести анцузи, тази година си казах много рокли, много поли и секси...е, поне това правя - без грим съм, ама фЙешън. hahaha Joy

Ей ме на сега вместо да се разходим на хлад по некОе секси рокле, аз манджим тука едни баници, едни пилешки супи, царевици варя...луда работа Crazy
Амаааа оооу ей сега си сипвам едно розе, и аре поне на бАлканитО е една цигарка...ей фурната ми засвири  Crazy - хайде лека Ви и много приятна вечер с много едни такива от онези емоционални тръпчици желая  Sunglasses

Общи условия

Активация на акаунт