За млечните каши!!!

  • 6 617
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 105
може да му е рано, може да не му паресва, може да не е желаната от детето консистенция, може температурата да не си улучила....

# 16
  • София
  • Мнения: 15 219
Самоцитирам се от съседната тема:
Моят син (и не само той-доста бебета не харесват каши) не беше фен на кашите в чист вид. С добавено плодово пюре или суров пасиран плод ги ядеше с удоволствие. Опитай така.  Peace

# 17
  • Мнения: 27
Самоцитирам се от съседната тема:
Моят син (и не само той-доста бебета не харесват каши) не беше фен на кашите в чист вид. С добавено плодово пюре или суров пасиран плод ги ядеше с удоволствие. Опитай така.  Peace

С удоволствие, много ти благодаря за съвета. Дано така да я иска  Grinning

# 18
  • Мнения: 383
Аз давах на Хип, Милупа, Лактана и Хумана. PeaceМлечни, безмлечни...харесваха се доста. Laughing

# 19
  • Мнения: 3 675
Аз давам на Хумана и Слънчо-млечни и безглутенови все още, слагам и плодово пюре в тях.Слънчо съм вземала само 2 пъти-с банан и с праскова.Иначе с каша съм започнала захранване почти към 5 месец.

# 20
  • Мнения: 798
Млякото в кашите на ХИПП е адаптирано: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=186199.msg3814546#msg3814546
Аз давах Милумил и каши Фризокрем, които се правят с млеката на Фризо-не беше проблем.
моята дъщеря утре став на четири месеца взехме и такава каша хип лека нощ подходяща ли е за нея

# 21
  • София
  • Мнения: 44 105
С какво е захранена...

# 22
  • Мнения: 798
с зеленчукови пюрета после плодови и каши вече понеже нямаше четири месеца а захранихме преди това защото не натдаваше на кг по препоръка на лекар сме я захранили

Общи условия

Активация на акаунт