Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-38

  • 39 478
  • 749
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 961
Здравейте момичета! Честита ви нова темичка. Пожелавам ви бързо да я напълните с положителни тестчета.  Hug Hug Hug

# 16
  • Мнения: 317
chares дай боже всичко да е наред с хормоните и наистина да растат нормално,че е малко притеснително като са само двечки Praynig

# 17
  • Мнения: 608
И аз съм тук Grinning Велка, благодаря за темата, няма н-н да не е късметлийска с тази вълшебна снимка Hug

# 18
  • Мнения: 1 862


Велка, мерси за темичката и прашеца   да ни е много късметлийска!!!

# 19
  • Мнения: 180
Хайде и аз да се запиша в темичката да ви следя и да ви пожелая само положителни тестчета и много бебчовци   ylinfant  ylinfant  ylinfant  ylinfant  ylinfant

# 20
  • София
  • Мнения: 6 232
Ехааа,Ванче  Hug,колко сте напреднали в седмиците  Shocked Как се чувствате с бебоците?

# 21
  • Мнения: 6 280
Хоп цоп и аз Велка  дано всички ни споходи твоето щастие  Hug

# 22
  • Мнения: 122
честита нова темичка момичета пожелавам ви много късмет и успехи  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 от моя близнашки прашец

# 23
  • Мнения: 317
еххх единия фоликул и растял но другия не Sad,трагнала си е насам не знам защо,утре ще разбера подробности

# 24
  • София
  • Мнения: 2 367
Велка, много се радвам,че точно ти пусна темичката. Дано твоето чудо застигне всички нас Simple Smile Като гледам колко бременни момичета се записаха в начаото на темичката, тя със сигурност ще е късметлийска

# 25
  • близо до София
  • Мнения: 1 988
Айде и аз тук под прашеца. Нищо ,че сигурно ще ми трябва септември още сега ще се запиша, че при мен все бавно стават нещата.

# 26
  • Мнения: 240
Честита нова тема!Късмет на всички момичета!

# 27
  • Мнения: 210
Честита нова темичка Simple Smile За всички с положителни тестчета  bouquet Стискам палци за останалите Hug Jael,пункцията ми е утре.Удължиха ми стимуласията,тъй като се появохаа още,но пазстяха по-бавно.С 4+2(резерва).Надявам се всичко да е наред.Целувки за всички Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 6 232
aspeta, fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed за 6 от 6  Hug

# 29
  • The QC to be!!!
  • Мнения: 5 345
dpetcova ти къде се кри до сега бре  ooooh! ЧЕСТИТИ ти близнаци   bouquet
Велка  Hug
Ваня найстина като гледам колко бързо се мърда лентичката  ooooh! как сте, разкажи  Flutter
 Praynig за Аспета
Бамба  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт