Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-38

  • 39 503
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 799
Добро утро на всички! Хриси Миличка, много ще се моля днес за теб и ще ти стискам палци. Дано това е твоето чудо !  Ти го заслужаваш ! Кураж, ти си много силна и борбена и знам, че ще успееш  Hug Hug Hug Hug
Цветенцето, съжелявам....но горе главата ! Живота продължава и следващия опит е пред теб  Hug  bouquet

# 61
  • София
  • Мнения: 6 232
Момичета,благодаря ви за подкрепата   love001 Ако е нашето бебе,със сигурност ще си го гушнем след по-малко от девет месеца  Heart Eyes
dpetcova,много ти се кефя на  шушлката и се зареждам с двойните вирусчета  Hug

# 62
  • Русе
  • Мнения: 904
Хриси имаш и моите стиснати палчета за днес Praynig Hug

# 63
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
Хриси, стискам ти силно палци и аз и вярвам, че това е твоето мъниче, а следващите вече ще са близнаци!

# 64
  • Мнения: 91
Хриси, имам някакво предчувствие за теб, че ще успееш точно с тая една яйцеклетка, стискам палци.
Аз също трябваше този месец да правя лек инвитро в Щерев, с хапчета и малко инжекцийки,но успях да си сменя клиниката и ми дадоха час за септември, та реших направо там да пробвам лекия си инвитро докато ми дойде  втори опит по фонда.
Момичета, а на вас отразяват ли ви се тия стимулации здравословно, аз и след двата ми опита по около 2 мес след това имам такова силно сърцебиене, много лоша работа, принудих се да пия хапчета?

# 65
  • Мнения: 796
hristina21,   стискам палците всичко да е наред   Hug

# 66
  • София
  • Мнения: 6 232
VILI_Z,дано новата клиника да ти е на късмет  Praynig. Къде се премести ? При мен,освен корем,който не мога да махна, а не съм имала никога, с друго не мога да се оплача  Tired

# 67
  • Мнения: 91
Хриси, преместих се при Стаменов, просто успях сега, аз опитвам няколко пъти, но все безуспешно, а този път не знам как се съгласиха, обясних, че искам следващия опит да е при тях, защото ми трябва добър специалист, който да ми проведе стимулацията, иначе аз от клиника Щерев  съм доволна, но два пъти вече имам фоликули, добър естрадиол, а вадят само една яйцеклетка, нещо протокола сигурно не е за мен, но док ми предлага и следващия път същия протокол, просто няма смисъл. За по-рутинни случаи Щерев са добри , но мисля, че няма индивидуален подход, поне моята док. А и чета, че Стаменов предпочитат леки стимулации и правят много опити на естествен цикъл, може би в моя случай е безсмислено да се правят по силни стимулации, нещо ми скапват явно яйцеклетките, не знам, дано се намери решение!

# 68
  • Мнения: 304
Хриси, fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed
VILI_Z, дано новата клиника ти е на късмет  Praynig

# 69
  • София
  • Мнения: 6 232
VILI_Z,хубаво,че си извадила късмет с часа,дано наистина да ти уцели стимулацията или естествения цикъл.
Jael, и при теб не остана-утре се зареждаме в очакване пред компа  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 70
  • Мнения: 799
Офффф да Хриси.... това с корема е ужас работа  Close Аз никога не съм имала, а сега не мога да го сваля...

# 71
  • Мнения: 185
Офффф да Хриси.... това с корема е ужас работа  Close Аз никога не съм имала, а сега не мога да го сваля...

И при мен е този проблем с корема. Но не ми се иска да се примиря с факта, че няма оправяне. Все пак този корем се появява по време на стимулацията, според мен най-вече от задържане на течности / вода, както и прекомерното набъбване на яйчниците. Да не дава Господ, ако опита е неуспешен, все си мисля, че с разумна диета, доста спорт (фокус в/у корема), китайски зелен чай за отслабване (на мен ми действа феноменално, но не го взимайте по време на АРТ) + Фурантрил или Дехитратин, които действат дехидратиращо на организма - все трябва да си върнем обичайната форма! Не мога да повярвам, че корем, който ми е израснал за 10 дни, ще ми седи такъв цял живот Simple Smile

# 72
  • София
  • Мнения: 23 175
silviti , не се притеснявай, това с корема и килограмите не е при всеки.
Аз съм след 4 стимулиран опит, имам и две стимулирани инсеминации.
Нямам нито корем, нито сланинки в повече. Оправят се тия неща с подходяща храна и малко повече спорт.

# 73
  • Мнения: 317
Ние приключихме за сега-тази сутрин е прокървила,нещо лигавицата не е наред
Плати ли са до момента стимулантите и септември пак,както ни посъветвахте не е подписала документите за фонда и си запазва правата до септември.Пожелавам успех на всички момичета  bouquet

# 74
  • Мнения: 210
Здравейте,момичета Simple SmileХриси,как мина трансвера Peace Това с корема и аз го изпитах.А още повече,че ми удължиха стимулацията.Вчера преди пункцията едва го носех Mr. Green А и в кръста ме удари,но...всичко преминава Simple SmileИсках да ви попитам,тъй като трансвера ми е утре,трябва ли да слагам сутринта прогестарона във влагалището newsm78 Не ми обясниха,а и аз непопитах. Други лекарства ,освен витамини,не ми изписаха.При вас как беше  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт