Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ,да поговорим-38

  • 39 529
  • 749
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 180
Хриси късмет и от мен  Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover Flowers Four Leaf Clover fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed

# 76
  • София
  • Мнения: 6 302
mamagali_vanko, дано септември нещата тръгнат по-добре и се стигне до края!  Peace

Цветинцето, прегръщам те, мила! Не спирай да вярваш, че скоро и твоето чудо ще се случи  Hug

Жаелка, стискам палци за утре  Grinning

Виви, ти успя ли да се видиш с доктора, той какво каза, някакви идеи? А документи за фонда подаде ли?

Чакаме Хриси да се похвали с успешен трансфер Heart Eyes

Аспета
, ако има 2 часа между слагането на таблетките и трансфера, сложи ги. Ако ли пък не, изпий ги през устата. Успех и на теб!

# 77
  • Мнения: 1 045
aspeta_m та мен преди трансфер ми казаха да изпия хапчетата. Успех утре  Hug

# 78
# 79
  • София
  • Мнения: 6 232
Бамба,   Oha! Следващата партида са нашите  Wink
Ние вече сме си вкъщи-ембри ми е много сладичък-док го пусна, където си избра,а той като потегли нагоре и се укри в негово си ъгълче. Много беше смешно как се понесе бялата точка и хоп,спря  Crazy Дано наистина да си е избрал местенце за следващите осем месеца и половина  Praynig

# 80
  • Мнения: 65
Хриси, от сърце ти желая успех. Вярвам, че ембри наистина те е харесал:) Чакаме добрите новини след 2 седмици.

# 81
  • Мнения: 317
hristina21 този път ще сане Hug

# 82
  • Мнения: 65

А това просто е уникално, и в някакъв смисъл много тъжно.

# 83
  • Мнения: 210
Благодаря,момичета Simple SmileНо аз имам само свещички за слагане,а не за пиене,Но ще се уложа в 2-та часа преди трансвера.Хриси  bouquet и на всички ви  Hug Hug Hug

# 84
  • Мнения: 961
Хриси, сигурна съм че мъничето си е намерило топличко и удбничко място и там се е сгушило. Това ще е твоя опит и твоето ембрионче  Hug

# 85
  • Мнения: 613
aspeta_m не слагай сутринта преди трансфера утрогестан,нито пък го пий!Ще го сложиш вечерта!

# 86
  • Мнения: 961
aspeta_m не слагай сутринта преди трансфера утрогестан,нито пък го пий!Ще го сложиш вечерта!
aspeta_m защо не се обадиш на док и не го питаш за Утрогестана? На мен ми казаха да си пия всички лекарства и Утрогестана да си сложа. Трябваше да отида в клиниката в 8,00, а Утрогестана ми беше за 6,00 сутринта и си го пих. Понеже го слагах през 6 часа в клиниката след трансфера отново си го сложих. Желая ти успешен трансфер.

# 87
  • Мнения: 210
Вчера ми казаха да го слагам 3-ти на ден.За утре трябва да съм в 9ч. там.Не ми казаха нищо от рода че трябва да пропусна преди трансвера Thinking Трябваше да се обадя,а сега е малко късничко. До утре ще го мисля Hug

# 88
  • Мнения: 304
aspeta_m, сложи си го спокойно сутринта, те така и така ще ти направят промивка преди трансфера и каквото е останало ще падне и няма да пречи. Успешна среща с бебочетата утре ти пожелавам  Hug

# 89
  • Мнения: 166
За утрогестана и аз съм питала изрично - казаха да го сложа. Aspeta, просто сутринта го сложи възможно най-рано.
Освен това, ако е на производител Besins, то капсулите за орално и вагинално приложение са абсолютно едни и същи. Звъняла съм на самите производители да ги питам. И съответно могат да се пият и поставят вагинално. Но при ин-витро се препоръчват вагинално, заради по-доброто усвояване.

Общи условия

Активация на акаунт