Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 1 903
antonia, честит рожден ден! Пожелавам ти здраве, щастие, късмет и нека винаги си останеш млада по душа Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 0
antonia, ЧРД! да си жива и здрава, обичана и много щастлива жена и майка Hug

а тортата е убиец  Mr. Green
beb4o_fb, и аз съм там, може и да се засечем Hug

# 62
  • Мнения: 22
Antonia ,Честит Рожден Ден  Hug Бъди жива ,здрава и много щастлива  newsm51
Аз вчера бях на преглед,бебка е добре ,1800гр (според вас дали не е малка newsm78) ,но още си е седалищно и доки каза ,че ако не се обърне ще трябва да насрочи дата за секцио  newsm45 Е хич не исках така да стане  Weary Иначе ще е някъде за края на август -началото на септември .
Снощи така ми се стегна корема като се прибирах ,че едвам се качих до 5тия етаж пеш   #Crazy Ще се местим вече ,че ще взема да родя по тези стълби  hahaha А как не искам ,искам си вкъщи ...

# 63
  • Варна
  • Мнения: 15
 Честит Рожден ден Тони, много здраве и любов Hug smile3525
Най после ви изчетох смях се и плаках на вашите истории. smile3521 newsm45
Ние сме заедно от 4 г. миналата година бях командировка и на 14,02, си бях във Варна без да подозирам нищо ме заведе на разходка в морската в студа и ми вика дай да мине от тука през паметника(пантеона) и от там да слезем абе някаква схема и горе като се качваме и ми вади една кутийка направо сложих пръстена ухилена а той вика чакай не те попитах абе кво ще ме питаш да да да Joy и така от Пловдив успях да организирам цяла сватба и на 05,09,09г се венчахме.Естествено бях започнала с фолиевата киселина спрях цигарите и хоп на 02,01,10 си направих теста.Милото каза че не вярва и така и не повярва докто не мина време да го осъзнае.

# 64
  • Мнения: 1 427
като сме почнали да си разказваме - и аз да се включа.  Laughing ние с мъжа ми дълго време бяхме просто добри познати, никога не е имало и намек за нещо повече. и една вечер излязохме с компания на кръчма, напихме се, изведнъж пламнаха едни искри и на другия ден решихме да се оженим и да имаме деца. седмица след това всеки от нас замина по света/ такава ни беше работата/ след 9 месеца се прибрахме, събрахме се да живеем заедно, разбрахме се за датата на сватбата....
и ето вече 3 години брачен живот, чакаме второ дете и все още сме щастливо влюбени  Laughing



честит рожден ден тони, бъди здрава, щастлива и много обичана съпруга и майка!

# 65
  • Мнения: 2 222
E.L. - вашата история става за филмиране направо   Simple Smile

# 66
  • София
  • Мнения: 1 903
E.L. - много романтична и приключенска е вашата история.... наистина става за филмиране

# 67
  • Мнения: 1 427
да, да , ама да ни бяхте видяли как се прибираме пияни-заляни в 6 сутринта и казвам на майка ми:
"Ние ще се женим! " Crazy
а тя " Къде е колата?"  hahaha

# 68
  • Варна
  • Мнения: 2 105
Благодаря ви момичета   bouquet! Много мили пожелания от всички. А историите са просто  суперски. Все едно чета роман. Живота е най-добрия писател.  Heart Eyes

# 69
  • Мнения: 1
Честит рожден ден Антония да си жива и здрава и много обичана, а септември най- сладкото бебче на света.  newsm59   bigdance2

Аз точно с парацетамол смъквам температурата, а педито на Ния каза, че е чревен вирус, дано  Praynig, Ния се оправи за 24 часа точно, а от днес майка ми и свекито и те са с  Sick и  smile3550 така че надявам се доктора да е прав, те идваха милите да ми помогнат и на и те прихванаха  Sad

# 70
  • Мнения: 1
Е.L. не те е взела мбного насериозно с тази новина а  hahaha

# 71
  • Мнения: 2 222
isito5, какво взимаш за стомаха, Ентерол или нещо друго?

# 72
  • у нас
  • Мнения: 1 871
antonia честит рожден ден и от мен Hug много здраве, щастие, любов и най-послушното бебче Hug

навън отново е ад ooooh! аз днес пуснах едни изследвания да видим следобед резултата Peace

# 73
  • Мнения: 9
Добро Утро момичета,
Супер темичка както винаги,браво на Данилкка!
Честит рожден ден Антония,пожелавам ти много здраве,късмет,любов и поводи за усмивки!
А живота наистина е страшна работа,аз самата се убедих никога да не казвам никога,че не се знае след час какво ще ти се случи Simple Smile
С мъжа ми сме колеги,на работа се и запознахме,началото на миналото лято.Отначало просто приятели и нищо повече Joy,сега ми се вижда странно ама от "приятели" към края на лятото моя си призна че е влюбен в мен Crazy,иска да се събираме,а аз не та не ,не ща и край,добре че той е упорит и като реши нещо край Mr. Green,търпя,чака,аз май и пред себе си не си признавах че сме повече от приятели,амааа вече на 15 ти октомври,на моя рожден ден,на паркинга пред работа нашия с един букет и пръстен Shocked/искал на плажа да ме заведе,ама не се сдържал от притеснение hahaha/ и така шок и ужас,после просто казах да и се оказа че съм приела брак а гаджета не исках да ставаме hahaha,абе луда работа не ме чака да се изяснявам със себе си човека и това е/ама аз пък съм везни,иначе щеше да си почака още Joy/.От там решихме че сватба ще правим след година,че ние още не се познаваме а се заженихме,да ама не,декември явно пак сме прескочили всичко и хайдееее-септември бебче,та затова април и подписахме Simple Smile
Сега се базикаме че при нас всичкото от главата за краката,първо се сгодихме,после бебе,после сватба а апартамента сега го оправяме,ама така ни било писано Simple Smile
Между другото милото е дева,освен него покрай мен има още много мъже-деви,разбирам се тях,но понякога са простооо #2gunfire
Стана много дълго,ама още нещо да ви питам,в апартамента където правим ремонт,та под нас има едни смрадливи комшии,такава страшна воня се носи от тях из целия вход и най вече в нашия апартамент Sick,че се чудя към кой и къде да се обърна,че не може да се диша просто #Cussing out

# 74
  • Мнения: 177
Кирра,до нас на квартира се нанесоха едни цигани,иначе чисти хора,обаче 5-6 човека и всички пушат,и представи си вкъщи как е,отврат!Чакам да се роди малката и ако пак е така ще се карам.

Общи условия

Активация на акаунт