Ийит Озшенер: Мелодията на сърцата ни / Yiğit Özşener: сега и в "Ezel" - 69

  • 27 127
  • 735
  •   1
Отговори
# 180
# 181
  • Мнения: 0
Да вземат да се вземат Шебнем и патрона  Mr. Green
Не само във филма  Grinning

# 182
  • Мнения: 417
Междудругото и аз вчера попаднах на това интервю и мислех да драсна два-три реда,но ме изпреварихте Grinning
Една поправка-живее с майка си и батко си.Бланче,да не забрави Хафифето с абито Mr. Green

# 183
  • Мнения: 40
Междудругото и аз вчера попаднах на това интервю и мислех да драсна два-три реда,но ме изпреварихте Grinning
Една поправка-живее с майка си и батко си.Бланче,да не забрави Хафифето с абито Mr. Green

Емкааааа, не попадна ли и на другото интервю Hug Hug Hug

# 184
# 185
  • Мнения: 40

Oоооооооох, докато ме допуснат до компа те изпуснах Peace
http://www.hurriyet.com.tr/magazin/magazinhatti/15433880.asp?gid=222

# 186
# 187
  • Мнения: 417
Не,не съм го видяла.Заглавието е "Успокоявам се като си мърморя" Laughing

# 188
# 189
  • Мнения: 40
Не,не съм го видяла.Заглавието е "Успокоявам се като си мърморя" Laughing

A такааааа Laughing Laughing Laughing

# 190
  • Мнения: 2
Добро утро! Тъй като ме нямаше цяла седмица да питам да не би да имам преведен последния епизод?

# 191
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Добро утро и от мен Hug Hug Hug Hug Hug Hug

"Успокоявам се като си мърморя" Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughingи аз съм същия модел Joy Joy Joy Joy Joy

# 192
  • Мнения: 40
Добро утро!  Hug
Сега разбирам защо плете и шие наш'то момче- някои казват , че това успокоява  Grinning Grinning Grinning

# 193
  • Мнения: 40
Добро утро! Тъй като ме нямаше цяла седмица да питам да не би да имам преведен последния епизод?
Добре се завърнала!  Hug
Няма го още .

# 194
  • Мнения: 417
Добро утро!  Hug
Сега разбирам защо плете и шие наш'то момче- някои казват , че това успокоява  Grinning Grinning Grinning
Освен това,много го успокявало кълцането на храна в кухнята,обичал да посреща гости,но не можел да приготвя храни със сложни имена.Разтоварвал се като ходи пеша.Интервюиращата го пита какви са му недостатъците и той казва,че колкото и да е странно за един актьор,той имал слаба памет,но въпреки това помнел ясно някои детайли.

Общи условия

Активация на акаунт