Ийит Озшенер: Мелодията на сърцата ни / Yiğit Özşener: сега и в "Ezel" - 69

  • 27 105
  • 735
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 064
Още едно култово място от Дудактан калбе. Пред тази къща Джемил и Ламия срещнаха Кенан и той научи окончателно, че е загубил. Отново от финалния епизод. По същата улица препуска Ламия с файтона, когато научи, че Джемил се е върнал на острова.





На последната снимка е тротоара, на който стояха Джемката с Ламия, а Кенан остана долу на улицата, за да изравнят донякъде ръстовете  Joy Joy Joy

# 76
  • Мнения: 1 064
Последно от Острова - пристанището и ферибота "Баръш Манчо", с който се прибрахме. И малко от другите острови:





Спирам дотук. Утре ще кача малко снимки и свързани с Езел.

# 77
# 78
  • Мнения: 0
Здравейте!  Hug  Hug Hug  Hug Hug Hug Hug Hug
Сега влизам пускам компютара   
и какво виждат очите ми  Shocked  Бланка  Hug  Hug  Hug
ще имам за четене Simple Smile

# 79
  • Мнения: 4 706
Blanche  Cry Cry Cry  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

# 80
  • Мнения: 40
Елмира, добре дошла от Созопол  Hug Hug Hug

# 81
  • Мнения: 0
Виви  Hug  Hug
Бланка,много е хубаво искам и аз Hug  Heart Eyes  
Прочетох ви и се смях на Томболата  Joy защо е облечен така  newsm78  Joy

# 82
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
Елмирка,пускай снимки и от Созопол,та съвсем да разтопим душите Hug Hug Hug Hug Hug

Последна редакция: сб, 31 юли 2010, 20:10 от lacunababe

# 83
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864


в случай че кексина си мисли ,че съм пропуснала този  шедьовър Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Dudaktan Kalbe Cemil & Lamia

Бланчето днес ме върна в миналото лято,и ме подсети за тази песен,на която плачех до припадък  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
еееее,хубаво беше мамка муууу Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Последна редакция: сб, 31 юли 2010, 20:23 от lacunababe

# 84
  • Мнения: 31 370
Бланче, разтопи ме от кеф. Обичам те! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Още разкази и снимки до последната буква всичко!

# 85
  • Мнения: 0
Лакуна  Hug  Hug  Hug
Ох разплаках се  Cry  Джем  Heart Eyes

# 86
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Спомени...
 Cry Cry Cry

# 87
  • Мнения: 1 064
Забравих за едно супер важно място от Дудактан. Ще го познаете ли?

# 88
  • Мнения: 1 064






И така - мястото се нарича Орта кьой. Тук дойде Ламия, когато беше решена да каже на Кенан, че е баща на детето й. Вижте снимките на последния ред - пейката, на която стояха двамата, когато Джавидан се обади по телефона и каза, че е бременна, а на последната снимка - оградата от вериги, до която застана Ламия и взе решение да си премълчи. А джамията на края на кея често я даваха в една и съща заставка между сцените в дизито, с един самотен минувач... От този площад тръгва една малка уличка, в която са телефонните кабини, от които Ламия позвъни на Кенан, събуди го и го извика на срещата.



# 89
  • Мнения: 1 064
Орта кьой - поглед откъм морето:



Отляво на джамията е площада с пейките, а отдясно има издигната сцена на открито, има много пейки и там продават така наречените компири - огромни печени картофи, които се разрязват, сърцевината се разбива на пюре с кашкавал и много масло, а отгоре се струпват поне 15 вида салати, купът се увенчава с някакъв сос. Резултатът е това, а порцията е достатъчна за вечеря на четиричленно семейство...  Joy Joy Joy Изобщо в Турция яко се яде, порциите са супер нездравословни, но пък храната навсякъде е истинска и свежа. А, ато го картофа:

Общи условия

Активация на акаунт