SUPERNATURAL - Is it September yet?

  • 29 350
  • 672
  •   1
Отговори
# 75
  • # супернатурална #
  • Мнения: 1 388
Ох, bicho malo, страшна емотиконка Laughing
Наистина тази снимка и най-вече капчицата вода върху горната му устна могат да те побъркат Laughing

# 76
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 968
Честита нова тема. Не бях на линия, но е супер.

Загледах се в легендата и как така само две отявлени Мараканки!!! Не че съм в изброения списък, ама това си е направо обида. Излиза, че Мараканките сме по-склонни да гледаме в градинката, отколкот обратното Crossing Arms

# 77
  • Мнения: 0
Честита нова тема. Не бях на линия, но е супер.

Загледах се в легендата и как така само две отявлени Мараканки!!! Не че съм в изброения списък, ама това си е направо обида. Излиза, че Мараканките сме по-склонни да гледаме в градинката, отколкот обратното Crossing Arms
Miriel, мила, какво те притеснява? Всички знаем, че от вас двете с Изи по-отявлени мараканки трудно биха могли да се намерят. Пропуснала съм да те добавя в списъка с "легендата", защото този път слагахме имената само на тези, които изрично заявиха, че искат да са причислени към дадена категория.
Извинявай, грешката е моя, че съм те пропуснала, при следващата тема ще те имаме предвид да те впишем първа сред мараканските редици Hug, а междувременно си знаем чудесно на кой от Уинчестърови си по-склонна да носиш хавлийка след баня, спокойно. Simple Smile

# 78
  • Мнения: 1 775
Мириел, няма страшно, нещата са балансирани, "ултрасите" и за двата отбора сме две на две Peace Grinning

# 79
# 80
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
о боже,о боже,Диииииииииииииийн....... smile3544 smile3544 smile3544Първата снимка е убийствена.....

# 81
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
любим момент Simple Smile

# 82
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 968
Не, споко, няма проблем. Просто се чудя как Мараканки са повче склонни да напуснат стадиона и да ходят да копаят градината. Обратното май не се е случвало Thinking

# 83
  • Мнения: 44
Новите създадохме малко суматоха...
Мараканки.... Градинарки....

Аз стоя в златната среда, да не взема да изпусна нещо, случайно....
Иначе няма съмнение на кой съм готова и деца да родя... хаахахха

Последна редакция: нд, 01 авг 2010, 22:36 от didiwitch

# 84
  • Мнения: 44


Егати зора  Laughing  Ей това исках да кача.

Последна редакция: нд, 01 авг 2010, 21:16 от didiwitch

# 85
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 968
Въх, Дийн с костюм. Припад, припад......

# 86
  • Мнения: 44
Въх, Дийн с костюм. Припад, припад......

Нали, да не говорим колко е доволен от този факт  newsm62

# 87
  • UK
  • Мнения: 205
Леле, Дженсън в костюм. Присъединявам се към припадащите.  Crazy
Което ми напомни да се разпиша с линкче за превюто на Supernatural season 5 gag reel, показано на ComicCon. Съмнявам се някой да не го е видял, но все пак.

http://www.youtube.com/watch?v=frWrxbZpTxk

Хиляди благодарности са вписването ми в гордата кастиелска фен редица.   bouquet Нека да вкараме малко синеоки ангелчета.  Crazy


Последното ми е много любим момент.  hahaha

# 88
  • Мнения: 0
Искате ли малко невероятно големи снимки на арестувани Дийн и Сами? Знам, че искате:
Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Ако искате да си дръпнете цялата колекция, ето от тук можете да го направите.

Последна редакция: пн, 02 авг 2010, 00:08 от Dana_Scully

# 89
  • Мнения: 44
Мерси, Дейна, за напомнянето... Рускините са се справили перфектно  smile3501
Има много интересен материал, който си заслужава да се види, така че прегледайте го...

Общи условия

Активация на акаунт