PhytoCode

  • 61 592
  • 753
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 0
Пробвах измиващия гел, тоника и хидратиращия крем 20 +. Ами всичко е такова, каквото са го описали преди мен в темата - измиващия гел е много нежен, не изсушава въобще, не съм ползвала подобно нещо до сега. Тоникът е много нежен и той, никакво лепнене след това, кремът също - попива перфектно, даже прекалено икономичен, овлажнява отлично. Ползвам го и около очите и е много добър и за тази зона. Очарована съм   bouquet от продуктите.

# 496
  • В полите на Пирин планина
  • Мнения: 20 440
Относно слънцезащитата - аз си направих лек" експеримент" в събота. За инфо живея в югозападна България и при нас беше доста топло и слънчево. Преди да изляза навън се намазах с крема за лице 35+ и сложих само малко пудра отгоре. Разхождах се с децата около 2 часа и за радост кожата на лицето ми не се зачерви. Да добавя не се бах намазала на деколтето и там е червена. Принципно съм доста бяла - обикновено и най-светлите фондьотени на масовите марки ми идват тъмни.

# 497
  • Мнения: 1 416
Искам да попитам тези, които ползват този крем - Матиращ и хидратиращ крем за лице Phytocode 20+

http://phytocode.net/vm/details/21/1/seriya-20+/rosa-damascena/m … hytocode-20+.html

По-напред в темата се спомена, че може да се ползва и като околоочен крем, но все пак се води матиращ и свиващ порите крем и ми е малко странно да си мажа околоочния контур, имам предвид да не доведе до дехидратация, заради това, че е матиращ Embarassed Rolling Eyes  Вие ползвате ли го и за околоочен?
Второто, което ме интересува е дали може да доведе до запушване на порите при склонна към образуване на комедони кожа? Пак към тези, които са го ползвали по-дълго Simple Smile


Другия ми въпрос е за кремовете ор серията 45+

http://phytocode.net/vm/details/15/7/rosa-damascena/kremove-anti … na-griga-45+.html

Дали са по-мазнички? Искам да взема на майка ми, която е на 55+ години и ме притеснява дали не са по-скоро сухи и бъзропопиващи, защото тя е с много суха кожа, повечето кремове веднага и попиват и след това кожата и пак е суха и опъната, т.е. харесва по-богати, по-мазни кремове. Тези, от тази серия такива ли са?

# 498
  • Мнения: 155
На мен за съжаление ми се появяват пъпки от крема за 30+. Трябваше ми известно време да разбера, че е от него. Иначе ми харесваше като консистенция, усещане и кожата ми изглеждаше добре, като се изключи че 1-2 месечно ми излизаше по една голяма пъпка Sad. Така че се върнах към предишния си крем, но продължавам да използвам измиващия гел и тоника. Може би след време ще пробвам този за мазна кожа (макар, че принципно кожата ми не е мазна, а комбинирана с доста сухи участъци по бузите) и този за 30+ ми попиваше много добре, без да оставя мазна следа.

# 499
  • София
  • Мнения: 1 357
Най-накрая се реших да споделя и аз своите впечатления и те са чудесни. Имам комбинирана кожа и досега каквито и кремове да съм ползвала винаги са се появявали комедони. Купих си крема 35+, ползвам го вече месец и съм много доволна. Попива чудесно, няма мазни следи, оставя прекрасно чувство за мекота на кожата и най-вече нямам черни точки. Останалите продукти също ми харесват. От сърце желая на създателките успех и високи продажби и силно се надявам в бъдеще качеството на козметиката да остане същото.

# 500
  • София
  • Мнения: 3 889
Искам да попитам тези, които ползват този крем - Матиращ и хидратиращ крем за лице Phytocode 20+

http://phytocode.net/vm/details/21/1/seriya-20+/rosa-damascena/m … hytocode-20+.html

По-напред в темата се спомена, че може да се ползва и като околоочен крем, но все пак се води матиращ и свиващ порите крем и ми е малко странно да си мажа околоочния контур, имам предвид да не доведе до дехидратация, заради това, че е матиращ Embarassed Rolling Eyes  Вие ползвате ли го и за околоочен?
Второто, което ме интересува е дали може да доведе до запушване на порите при склонна към образуване на комедони кожа? Пак към тези, които са го ползвали по-дълго Simple Smile

Ползвам го отскоро, и под очите също. Не води до дехидратация, напротив, винаги усещам кожата хидратирана, подхранена и гладка. Не съм го ползвала достатъчно дълго, за да разбера дали запушва порите, но не мисля, не откривам комедогенни съставки в него. Останалите продукти от серията също са много добри.

На мен за съжаление ми се появяват пъпки от крема за 30+. Трябваше ми известно време да разбера, че е от него. Иначе ми харесваше като консистенция, усещане и кожата ми изглеждаше добре, като се изключи че 1-2 месечно ми излизаше по една голяма пъпка Sad. Така че се върнах към предишния си крем, но продължавам да използвам измиващия гел и тоника. Може би след време ще пробвам този за мазна кожа (макар, че принципно кожата ми не е мазна, а комбинирана с доста сухи участъци по бузите) и този за 30+ ми попиваше много добре, без да оставя мазна следа.

Възможно е, заради кафявото водорасло, което се съдържа в крема. Често го споменават като възможен причинител на акне.

# 501
  • Мнения: 113
На мен за съжаление ми се появяват пъпки от крема за 30+. Трябваше ми известно време да разбера, че е от него. Иначе ми харесваше като консистенция, усещане и кожата ми изглеждаше добре, като се изключи че 1-2 месечно ми излизаше по една голяма пъпка Sad. Така че се върнах към предишния си крем, но продължавам да използвам измиващия гел и тоника. Може би след време ще пробвам този за мазна кожа (макар, че принципно кожата ми не е мазна, а комбинирана с доста сухи участъци по бузите) и този за 30+ ми попиваше много добре, без да оставя мазна следа.
Здравей. Това с пъпките, никак не  е добре. Вероятно е някоя  съставка да провокира, но не и кафявото водорасло, защото то е в състава на тоника, който продължаваш да използваш.

# 502
  • Мнения: 1 223
Относно слънцезащитата - аз си направих лек" експеримент" в събота. За инфо живея в югозападна България и при нас беше доста топло и слънчево. Преди да изляза навън се намазах с крема за лице 35+ и сложих само малко пудра отгоре. Разхождах се с децата около 2 часа и за радост кожата на лицето ми не се зачерви. Да добавя не се бах намазала на деколтето и там е червена. Принципно съм доста бяла - обикновено и най-светлите фондьотени на масовите марки ми идват тъмни.
Много добър тест, може би следващия път на половината деколте да се нанесе SPF 20 да речем?
И още едно доказателство относно клетъчната реакция към слънчевата радиация (не са само УВА и УВВ -лъчите).

# 503
  • София
  • Мнения: 9
В  BE FIT вече има новите лосион за тяло и душ гел. Почвам да ги ползвам и ще пиша! Simple Smile

# 504
  • Мнения: 165
Да похваля новите продукти. Миналата седмица си поръчах душ гела и лосиона за тяло. Душ гела е с много деликатен аромат, измива нежно и е доста икономичен. Лосиона за тяло попива много бързо и си усещам кожата прекрасно.
От един месец ползвам серията 20+ и гела са измиване на лице.  Чудесни са! Определено се отразяват и на разширени пори. Кожата ми е много гладка. Със смесен тип кожа съм.
С нетърпение очаквам следващите продукти.  Hug

# 505
  • Мнения: 648
И на мен душ гела ми харесва, кожата остава мекичка и гладка. Обаче лосиона за тяло мирише много лошо, от пластмасовото шише предполагам.

# 506
  • Мнения: 418
моят пък не мирише на абс.нищо - даже бях малко разочарована, че ми се е паднал от безароматния Mr. Green

# 507
  • Мнения: 165
Аз не усещам никаква миризма при лосиона

# 508
  • Мнения: 648
Да, самият лосион не мирише, без аромат е. Но все едно шишето е стояло на слънце, пластмасата се е размирисала и е придала кофти миризма, като се намаже върху кожата едва ли не човек трябва отново да се изкъпе.

# 509
  • Мнения: 113
моят пък не мирише на абс.нищо - даже бях малко разочарована, че ми се е паднал от безароматния Mr. Green
СКОРО ЩЕ ИМА С АРОМАТ, СПЕЦИАЛНО ЗА ТЕБ

Общи условия

Активация на акаунт