PhytoCode

  • 61 584
  • 753
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 113
Да, самият лосион не мирише, без аромат е. Но все едно шишето е стояло на слънце, пластмасата се е размирисала и е придала кофти миризма, като се намаже върху кожата едва ли не човек трябва отново да се изкъпе.
Лоша работа. Производителите на шишета #2gunfire

# 511
  • Мнения: 113


According to EWG's research, 22 percent of all personal care products, including those made for children's use, may contain the cancer-causing contaminant 1,4-Dioxane, and more than half of all sunscreens contain oxybenzone, a potential hormone disruptor. Other studies have raised serious concerns about lead in lipsticks, secret chemicals in fragrance and artificial preservatives in personal care products.

The U.S. government isn't doing its job in protecting us from these hazards. It's time for Congress to step up to the plate.

Speak up for change!
Stand with EWG Action Fund today and sign this petition demanding that Congress take action and make sure that personal care products are safe for our families.

# 512
  • Мнения: 113
Launch of DNA repair-based treatment sunscreens
By Pooja Kondhia, 10-May-2011

Related topics: Market Trends

US-based Photomedex, supplier of clinical skin care and medical laser products has introduced DNA Damage Control treatment sunscreens, which feature photoprotection with DNA repair technology.

Formulated by its Neova brand and based on more than 20 years of research, DNA Damage Control sunscreens repair and protect against photodamage by using the body’s natural DNA repair process, according to the company.


The formulas use a liposome delivery system, which is specifically engineered to transfer DNA repair enzymes deep into the epidermis, to the site of the damage.


Photolysomes and endosomes are the liposome-encapsulated repair enzymes used, and both recognise DNA damage caused by UV and initiate repair.


The photolysomes contain photolyase, derived from plankton, which is able to undo DNA damage in cells and prevent cell death caused by the exposure of UV. Endosomes consist of an extract from the marine microbe Micrococcus lysate; UV resistant, it intensifies the skin’s reparative properties to speed the recovery reaction and reduce the appearance of peeling after sunburn.

# 513
  • Мнения: 1
моят пък не мирише на абс.нищо - даже бях малко разочарована, че ми се е паднал от безароматния Mr. Green
СКОРО ЩЕ ИМА С АРОМАТ, СПЕЦИАЛНО ЗА ТЕБ
И за мееееееен  Grinning

# 514
# 515
  • Мнения: 113
моят пък не мирише на абс.нищо - даже бях малко разочарована, че ми се е паднал от безароматния Mr. Green
СКОРО ЩЕ ИМА С АРОМАТ, СПЕЦИАЛНО ЗА ТЕБ
И за мееееееен  Grinning
Как можах да те пропусна- КЛИЕНТ 1! За теб и още ...

# 516
  • Мнения: 1
И на мен много ми допадна балсамът за тяло. Великолепен е. Въпреки, че аз предпочитам ароматизирания вариант, но и без аромат пак е много добре. Докато уцеля точното количество, което да нанасям /защото той е много икономичен както останалите продукти/, отиде малко зян, но нищо  Joy Чакам дамите да пуснат на пазара и другия шедьовър, който имах възможността да пробвам - ексфолианта за тяло.

# 517
  • тук-там
  • Мнения: 4 269
Да се отчета и аз - ползвам комплекта за 45+, въпреки, че съм на 39, но....така реших. За сега -5 ден кожата ми се чувства идеално, хидратирана и като, че ли успокоена. За видими резултати още е рано.
Предполагам, че назад е споменато, но да си кажа и аз. Като клиент бих дала малко повече пари за по-функционално решение на опаковките, особено за кремовете. Една помпичка би свършила чудесна работа!
Поздравления за продуктите! Peace

# 518
  • София
  • Мнения: 462
Rabbit,  явно ползваш кремчето от сета...индивидуалните опаковки са с помпа.

В събота се зраедих с 2 крема,тоник, гел и лосиона за тяло.
Правя 2ри опит с кремовете, миналия път не  се получи, ще следя сега внимателно коа и дали ще имам реакции.

# 519
  • Мнения: 113
Rabbit,  явно ползваш кремчето от сета...индивидуалните опаковки са с помпа.

В събота се зраедих с 2 крема,тоник, гел и лосиона за тяло.
Правя 2ри опит с кремовете, миналия път не  се получи, ще следя сега внимателно коа и дали ще имам реакции.
Здравей упорита Марипоса. Много малко дами правят втори опит с кремове с които не се е получило с първи. Моля сподели какво се случва за да имаме предвид при следващата серия продукти, която се разработва.

# 520
  • Мнения: 113
Да се отчета и аз - ползвам комплекта за 45+, въпреки, че съм на 39, но....така реших. За сега -5 ден кожата ми се чувства идеално, хидратирана и като, че ли успокоена. За видими резултати още е рано.
Предполагам, че назад е споменато, но да си кажа и аз. Като клиент бих дала малко повече пари за по-функционално решение на опаковките, особено за кремовете. Една помпичка би свършила чудесна работа!
Поздравления за продуктите! Peace
Привет Wild_rabbit. До края на май ще имаме нови опаковки на кремчетата в травал сетите.Ще видят бял свят и дългообсъжданите околоочни и избелващи и при розацеа и т.н. в новите опаковки

# 521
  • Мнения: 776
Здравейте,  Hug, пиша Ви с въпросче. На два пъти си купувам от травел сетите за 35+. Измиващият гел в тях винаги имаше лек, приятен аромат на роза Peace. Сега си взех от гела в реален размер и мирише ужасно гадно, на лекарство Confused Проблемът само в "моя телевизор" ли е (улучила съм "лоша партида", самите опаковки не са достатъчно качествени и придават този аромат на консистенцията и т.н.) или сте решили да промените аромата на формулата?

# 522
  • Мнения: 6
Здравей Kiora, съжалявам за причиненото ти неудобство, но нямаме промяна нито в опаковките, нито в суровините. Моля да ми изпратиш на личния е-mail адрес за доставка, ще ти изпратим нова опаковка гел за лице, а ти ще ни върнеш твоята, за да направим проверка. Какъвто и да е проблема , ще разберем, въпроса е ти да си доволна от продукта, за който си дала парите си.   

# 523
  • Мнения: 418
kiora ме е изпреварила буквално с минутки - току що установих същото за преснокупения гел /до момента също ползвах от комплект/. Мирише гадно на пластмаса - проблемът първа го посочи мисля dark soul  , със връзка с лосиона за тяло.
 

# 524
  • Мнения: 648
Определено има някакъв проблем с миризмите. Доста по-напред в темата писах, че лосионът за сваляне на грим в малката опаковка миришеше по-различно от сегашните в големите опаковки.  kiora ме подсети, че моя приятелка се оплака от същата миризма на лекарство в измиващият гел, аз съм ползвала само този в малката опаковка и миришеше приятно. meigany, Вие коя сте и защо предлагате само на kiora смяна на продукта като аз първа се оплаках от проблем с лосиона за тяло?

Общи условия

Активация на акаунт