Аутизъм при малките деца

  • 27 515
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 504
Здравейте, да си кажа, честно самата аз съм забравила вече, че съм я пуснала тази тема. Това е било още в самото начало Embarassed

Благодаря, на Зара за уточненията, коя е Дани Петрова Wink

# 16
  • Мнения: 549
Съжалявам, изобщо не обърнах внимание, явно съм наистина много разсеяна  Laughing
А това с логопедите ама изобщо не си го измислям. Тези, с които аз съм се сблъсквала не ми отказват директно. Говорят неща от сорта, че още не е готов за логопед, една дори ми каза, че аз по някакъв начин внушавам на детето(беше на 3г и 6м.) не добро отношение към нея и  докато не се откъсне той от мен  не може да работи  Shocked Явно не можа да преживее факта, че не успя да ангажира вниманието му.
Не исках да поставям всички логопеди под един знаменател и съжалявам ако съм засегнала някой, но наистина много малко се наемат да работят с толкова малки деца, защото наистина е трудно. Искрено се надявам да не съм права!

# 17
  • Реъкйавик
  • Мнения: 380
Само да вметна за тези,които евентуално ще решат да дават сьвети на Дани Петрова, която е пуснала темата. Дани всьщност е Росонери, а и обьрнете внимание че все пак темата е пусната през 2005 г.

Надежда, това пьк откьде го измисли-че логопедите не работели с деца под 7 г!!! Ама моля ти се!  Grinning Всичко опира до знанията и сьвестта на логопеда наистина. Вярно че дьржавните кабинети не толерират работата с малки деца, но като на един логопед това не му харесва, е свободен да напусне и да си работи както и с когото пожелае (както аз направих).
Тук логопедите не работят с деца аутисти - менталните терапефти се занимават с тях
но предполагам 4е в бг няма друг избор и за това логопедите поемат тази работа 

Общи условия

Активация на акаунт