« Дявол с ангелско сърце »

  • 82 114
  • 745
  •   2
Отговори
# 690
# 691
  • Мнения: 3
Жанкарлос Канела: сензация на наградите Premio Lo Nuestro



На 17 февруари раздадоха годишните музикални награди "Premio Lo Nuestro" в САЩ. И въпреки че има договор с конкурентния телевизионен канал Жанкарлос Канела грабна първата награда за най-добър музикален изпълнител в категория "Дебют на годината". Така той се разписа в историята на XXIII награди "Premio Lo Nuestro".
"Искам да кажа "Благодаря" за тази награда, останах без думи", каза развълнуваният красавец веднага след церемонията. Той сподели пред пресата, че дължи всичко на феновете си: "Истината е, че без тяхната подкрепа нямаше да получа приза. Имам най-страхотните почитатели на света!" У нас зрителите могат да го гледат в сериала "Дявол с ангелско сърце". В теленовелата Канела показва и певческите си способности.

Призове получиха и някои от най-известните латинопевци
Младата певица Камила получи награди в категория Поп, подкатегории Албум, Дует и Песен. Енрике Иглесиас спечели награда "Изпълнител на годината", като за същия приз бяха номинирани колегите му Рики Мартин и Чаян. За "Изпълнителка на годината" бе избрана Шакира. Жанкарлос Канела е в категория Солист и дебют на 2011.

Колумбийската звезда Хуанес отнесе два приза в категория Рок - за песен и за изпълнител на 2011 година. Енрике Иглесиас пък получи и награда в категория Песен от теленовела за дуета си с Хуан Луис Гера "Cuando me enamoro" (основна музикална тема към сериала "Когато се влюбя").

Още дузина латиноамерикански изпълнители бяха удостоени с награди. Сред тях са Йоан Себастиан, Олга Таньон, Авентура, Белинда и Banda El Recodo. В категория Ърбън (Urbano) за изпълнител на годината беше избран Pitbull.

bTV


 Hug Hug Hug  smile3501 smile3501 smile3501

# 692
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Много готин момент  Heart Eyes Heart Eyes  Той нямаше думи да изрази радостта си..  Mr. Green  А косата все я наместваше от притеснение.  Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 693
  • Мнения: 3


http://msnlatino.telemundo.com/videos?uuid=e4ccd375-8f8d-4881-a4 … deoContainer:play

Последна редакция: сб, 19 фев 2011, 17:49 от silvia_maria

# 694
# 695
# 696
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Момичета  smile3515 smile3515
Така съм ядосана. Компютъра ми се счупи и сега съм с на брат ми. Но това не е всичко, ами бях направила нова тема и сега трябва да направя друга. Ще се гръмна  #2gunfire #2gunfire

# 697
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862

# 698
  • Мнения: 0
Момичета  smile3515 smile3515
Така съм ядосана. Компютъра ми се счупи и сега съм с на брат ми. Но това не е всичко, ами бях направила нова тема и сега трябва да направя друга. Ще се гръмна  #2gunfire #2gunfire

Ако не можеш кажи аз ще я направя!!!  Hug Hug Hug А и спокойно, имаме още 3 страници, а с това темпо скоро няма да ги изпишем  Whistling Whistling Whistling

# 699
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Сами, Благодаря..  Peace Peace
Вчера си поиграх и е готова, но не е кой знае какво.  Mr. Green Mr. Green

# 700
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862

# 701
  • Мнения: 0
Сами, Благодаря..  Peace Peace
Вчера си поиграх и е готова, но не е кой знае какво.  Mr. Green Mr. Green

Дай линк че не ми се търси из всичките теми....  Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

# 702
  • Мнения: 184
Все се разминават значи с Анхел....,а Суси милата много ме е страх Леон да не я хване.Мартин днес беше много загрижен....чак се учудих,но той така и се мазни на Мануела винаги,чак заинтересуван за бебето беше , а накрая как гледаше само Джими Joy

# 703
  • Мнения: 0
Аз много се смях, когато Мартин и Джими обсъждаха атентата над Джими и по- скоро поръчителите, а Мартин се изцепи: "Когато ги заловите, убийте тези идиоти..... Заслужават си го!!!"  Joy Joy JoyТолкова искрен рядко ще го видиш Мартин, а думите бяха така двусмислени, че направо паднах....  rotfImbo rotfImbo
Вирхиния вече се съгласи да влезе в клиника, остана сега Мартин да вземе компанията, а Мануела да се сприятели отново с Анхел и всичко ще е ОК...  Whistling Whistling Или поне привидно де...  Twisted Evil Twisted Evil

# 704

Общи условия

Активация на акаунт