Аси и Демир - Магията се повтаря - Тема 53

  • 28 157
  • 731
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Ринка,чудесни снимки newsm51още един път изгледах серията smile3525
Наивница,не се бави - започвай да твориш, а ние ще се нслаждаваме на творенията ти Hug Hug Hug

И немога да подмина въпроса, защото остана висящ - момичета, като ходихте във Варна учтивото общуване "грачене" ли се нарича? Weary
така де като отида там да не се излагам smile3502

# 691
  • Мнения: 0
И сега едно клипче на ЕТИ, сигурно сте го гледали, но пак си заслужава
http://vbox7.com/play:81420fd5#commentTop

# 692
  • Мнения: 0
Момичета  наскоро намерих една тема-за красиви турски актриси.Може би повечето не знаете за нея.Поне с такова впечатление останах,тъй като снимки на Туба   и добри коментари за нея почти няма!Аз сложих снимки  инаписах  няколко неща,но да ви кажа там даже стрина има по-голям рейтинг!Давам ви линк; http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=501292.120  нека който иска да  влиза отвреме на време да покажем,че и рам Туба е много харесвана! Hug  bouquet
Който е правил темата е вкарал уловка в анкетата - Хасрет и Аси са дадени отделно, като че ли актрисата е различна,
а не е все Туба! По този начин гласовете се разделят и води Шехи - Бергюзар Корел.
Ако се съберат обаче, както е редно, то Туба е с над 200 гласа и естествено ги отвява всичките Naughty
Дано не е нарочна тази уловка, че иначе е много елементарна! Mr. Green

# 693
  • Мнения: 10 240
Добро утро!
С пожелания за прекрасен и прохладен ден ви поднасям кафето:



 и тези гифчета:


 

 

     


Последна редакция: ср, 04 авг 2010, 07:44 от rina-rina

# 694
# 695
  • Мнения: 273
Добро утро и от мен!
Рина, благодаря за кафето и прекрасните гифчета Hug
Днес отново е жега, но пак съм на компютъра, защо ли  newsm78

# 696
  • Мнения: 0
Добро утро!
С пожелания за прекрасен и прохладен ден ви поднасям кафето:



 и тези гифчета:


 

 

     



Ринка ! Супер! newsm51 newsm51 newsm51

# 697
  • Мнения: 127
Забелязахте ли снощи момента ,когато Аси разбра,че Демир се е срещнал с Асия.В погледа и имаше толкова много тревога и грам желание и копнеж по него.
Много хубави серии,а довечера ми е една от любимите  Hug

# 698
  • Мнения: 0
След „Гордата Аси" на Туба се усмихна и игралното кино. През пролетта тя получи роля в игралния филм „Пепел и огън" на своя откривател Томрис Джиритоглу по романа на английската писателка Джейн Остин - „Разум и чувства". Във филма, по предварителна информация, трябва да участва и друга известна на българските зрители турска актриса - Бергюзар Корел (Шехерезада от „1001 нощи”), както и партньорът на Туба в „Гордата Аси" Мурат Йълдъръм.

Момичета, не искам да ви давам напразни надежди, но копирах това от интернет. Възможно и да е старо и да не е вярно, но .....надежда...
 Ако това е измислица, много съжалявам и ви се извинявам!

# 699
  • Мнения: 10 240
След „Гордата Аси" на Туба се усмихна и игралното кино. През пролетта тя получи роля в игралния филм „Пепел и огън" на своя откривател Томрис Джиритоглу по романа на английската писателка Джейн Остин - „Разум и чувства". Във филма, по предварителна информация, трябва да участва и друга известна на българските зрители турска актриса - Бергюзар Корел (Шехерезада от „1001 нощи”), както и партньорът на Туба в „Гордата Аси" Мурат Йълдъръм.

Момичета, не искам да ви давам напразни надежди, но копирах това от интернет. Възможно и да е старо и да не е вярно, но .....надежда...
 Ако това е измислица, много съжалявам и ви се извинявам!

Изабел, не е измислица, но е старо и проекта не се осъществи!   Hug

# 700
  • Мнения: 0
Много съжалявам, че този проект не се е осъществил, сигурно пак заради нашето момче......голям пъзльо   newsm45

# 701
  • Мнения: 127
След „Гордата Аси" на Туба се усмихна и игралното кино. През пролетта тя получи роля в игралния филм „Пепел и огън" на своя откривател Томрис Джиритоглу по романа на английската писателка Джейн Остин - „Разум и чувства". Във филма, по предварителна информация, трябва да участва и друга известна на българските зрители турска актриса - Бергюзар Корел (Шехерезада от „1001 нощи”), както и партньорът на Туба в „Гордата Аси" Мурат Йълдъръм.

Момичета, не искам да ви давам напразни надежди, но копирах това от интернет. Възможно и да е старо и да не е вярно, но .....надежда...
 Ако това е измислица, много съжалявам и ви се извинявам!

Надежда всяка тука оставете  Joy Joy Бурчин по вероятно да го пусне да ми дойде на гости,отколкото пак да се втренчват един в друг с Туба  Joy

# 702
# 703
# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 51
Добро утро дами HugДа ви почерпя,че преди няколко десетилетия съм се родила в тази жега Grinning

Общи условия

Активация на акаунт