Перла - Сонгюл и Къванч - перфектната двойка - Епизод 44

  • 39 671
  • 734
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 12 009
vikktory,много не ме бива в хвалебствията, но си се справила страхотно много е красиво и въздействащо 

                                                                       

# 676
  • Мнения: 0

Последна редакция: сб, 14 авг 2010, 20:45 от sinq laguna

# 677
# 678
  • Мнения: 0
sinq laguna  newsm51 Благодаря за статийката.



На трейлъра за сериалчето днес  ooooh! пише 22.15 ч.,а тук
http://www.kanald.com.tr/Yayin/Default.aspx?gun=Saturday
пише 23.15ч. Канал Д няма равен в поставяне на зрителя в недоумение... Praynig

# 679
  • Мнения: 0

пише 23.15ч. Канал Д няма равен в поставяне на зрителя в недоумение... Praynig



 ooooh! ooooh!Хич ги няма!В пъти са по- зле от нашите.Отказвам до повярвам ,че днес ще е последния епизод. smile3518 Дано продължат снимките , за друг тв. канал! Praynig

# 680
  • Мнения: 0
Мацки,утре на 15 Август е Успение на Пресвета Богородица

http://www.pravoslavieto.com/calendar/feasts/08.15_Uspenie_Bogorodichno.htm

Знае се ,че днес в 24.00 часа небето се отваря и човек може да
си пожелае на глас,когато е сам,най-съкровените си желания.Казват,че се сбъдват  newsm26
Надявам се живота ни да е изпълнен с много любов,хармония и красота.
   mrstraetz

Ще си позволя още малко отклонение.Това е описание на Дева Мария
според Слава Севрюкова,публикувано в книгата"ПРОЗРЕНИЯ-Свръх феноменът Слава Севрюкова"
с автор Христо Нанев. lovekiss


"-Пред мен е Дева Мария-красиво изящно лице,сякаш е нечовешко.В зелена вталена одежда,с широк колан под бюста от плата на дрехата.Полите й се спускат на елегантни дипли.Около главата й струи нежна светлина.Аз,доколкото виждам,духът й е от друга планета.След въплъщението си като Богородица ,втори път не се явява в плът на Земята.
Едва към трийсетте си години Светата дева съзнава кого е родила и коя е нелеката мисия на божествения й Син.Много по-късно,след неговото Разпятие и Възкресение,уениците на Христа се събират край нея.Но не да дадат утеха и опора на осиротялата майка,както се очаква,а тя да ги подпомага.
Невероятно силен извисен дух."


# 681
  • Мнения: 0
Много сладка снимка - от онези "семейните"... Hug newsm03    Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 682
  • Мнения: 0

Лошия Енгин и жената до него в реалния живот.Певица до колкото разбарх.

# 683
# 684
  • Мнения: 285


DİZİLER MUKEMMEL FT VEDA EDİYOR Songül Öden ve Tardu Flordun un başrollerini paylaştığı dizi sürpriz gelişmelerle ekrana geliyor arih tekerrürden ibarettir. Sinirlerine hakiın olınayı bir türlü öğrenenıcyen Haluk. Taner i de konıahk etmiştir. Taner, yanlışlıkla komadaki Bora yla aynı odaya konur. Haluk ve Jülide karşılarında yan yana iki yatakta yatan, birbirlerinin kopyası olan Bora ... soııunu getirecektir. KANAL D 22.15 T DİZİLER MUKEMMEL FT VEDA EDİYOR Songül Öden ve Tardu Flordun un başrollerini

"Чудесната двойка" се сбогува. С.Й И Т.Ф, които изпълняват главните роли във филма идват с неочаквани изненади на тв екран.Халюк не може да се въздържи след като научава за случая.и удря Танер. По погрешка го настаняват в стаята на Бора, който е в кома.Халюк и Жюлиде се учудват като видят двамата ,които са копия един на друг.В събота " Чудесната двойка" ще се сбогуваа със своите зрители от 22,15

# 685
  • София
  • Мнения: 8
Здравейте мили дами  Hug!!!





Момичета почерпката тази вечер от мен..Това което сте направили и продължавате да правите е за  smile3501 Благодаря ви  newsm51 ...Но vikktoky мила, с твойте клипчета така дълбоко бръкна в душата ми,не мога да скрия ,просълзи ме...и трите варианта са чудесни   love001

# 686
  • София
  • Мнения: 8
Лагуни тук съм мила и чакам да започне филмчето. Но това което прочетох от превода на nevinn оф..оф...и незнам защо,все си мисля,че това не е последната серия... Praynig дано стане чудо newsm78

# 687
  • Мнения: 0
iitina, ммммм супер софра си спретнала!   bouquet Да ни е сладко ,както се казва в турските филми!Мерси!Аз вече съм на линия и чакам да запоне.  newsm68 Надявам се и "капризния" канал Д да не ми засича!

Невин, благодаря!  newsm51

# 688
# 689
  • Мнения: 0


 tooth  Mr. Green Заливам се от смях с тия скици.
Големи образи  #Crazy "Айча,Танер,Бора"

Последна редакция: сб, 14 авг 2010, 23:53 от lol4e

Общи условия

Активация на акаунт