Подсъзнанието може всичко 27 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 118 259
  • 744
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 620
Abies , много  Hug за експедитивността и за Томас Харис. Имах намерение да коментирам за промяната на автоматизмите в родителското поведение но ти си свършила работа Heart Eyes Не съм чела Норбеков но и за него благодаря Peace

# 256
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Имам една молба - ако някой изтегли дисковете на Норбеков, да ги метне в docx - аз успях само първия диск да изтегля, останалите в първата група линкове не може да се влиза от чужбина, а от вторите не ми позволява изобщо достъп до останалите дискове. Предварително благодаря!

Още за Норбеков:

http://love-aholic.com/
http://love-aholic.com/2010/01/norbekov-system/
http://love-aholic.com/2010/01/norbekov-master-course/

Последна редакция: ср, 04 авг 2010, 20:20 от Abies

# 257
  • Мнения: 439
Сега качвам дисковете на Норбеков в DOX

# 258
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
bella_ , Б Л А Г О Д А Р Я !  smile3525

# 259
  • Мнения: 439
Накундих се най-после Mr. Green
...бавничко стана,може би защото ги качвах и петте файла наведнъж!

Аудиофайловете на Норбеков

линковете  ще бъдат активни до сряда 18.08.2010г.

Abies  newsm51

Последна редакция: ср, 04 авг 2010, 22:10 от bella_

# 260
  • Мнения: 105
На който му интересно за парада на планетите на 6-7 август тази година.
http://rusvoin.msk.ru/viewpage.php?page_id=24

# 261
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
bella_ , Б Л А Г О Д А Р Я !  smile3525

# 262
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
За Норбеков мога да споделя лични впечатления - правя част от гимнастиката, най-вече за очите. Макар и да не съм особено редовна - изчезна хроничното напрежение в очите ми, често съпровождано преди със силно главоболие. Тези дни, след препрочитане на книги на Кийосаки, мислех, че трябва да се заема по-сериозно с тях.
Благодаря за дисковете!  Hug   bouquet

# 263
  • Мнения: 1 422
Ако правите техники за отпускане на очите и изобщо на тялото, добавете и палминг. Това е идеална подготовка за всяко упражнение, а самостоятелно има много благотворен ефект върху общото състояние. Изпитано върху мене  newsm08 newsm08

# 264
  • Мнения: 439
Здравейте! Hug
моля за помощ в търсенето
на електронен вариант
на ето тази книга

http://az-jenata.bg/article/10204/Znam-kakvo-si-mislish/

# 265
  • Мнения: 77
Ако правите техники за отпускане на очите и изобщо на тялото, добавете и палминг. Това е идеална подготовка за всяко упражнение, а самостоятелно има много благотворен ефект върху общото състояние. Изпитано върху мене  newsm08 newsm08
бих искала да попитам нещо относно норбеков и практиките за очите-тъй като аз имам проблем с тях.
откъде да ги намеря или сваля?и само на руски ли са тъй като видях един линк но на руски.дали ги има и на български?
мерси предварително  bouquet

# 266
  • Мнения: 228
За Норбеков мога да споделя лични впечатления - правя част от гимнастиката, най-вече за очите. Макар и да не съм особено редовна - изчезна хроничното напрежение в очите ми, често съпровождано преди със силно главоболие. Тези дни, след препрочитане на книги на Кийосаки, мислех, че трябва да се заема по-сериозно с тях.
Благодаря за дисковете!  Hug   bouquet

За коя книга на Кийосаки става въпрос?

# 267
  • Мнения: 42
Бих искала да вметна нещо, по отношение на родителстването. Всеки има собствена гледна точка, относно това - как да възпитава детето си и съм сигурна, че го прави по-най добрия според него начин. Тук няма формула, кое е правилно и кое - не. Ще цитирам нещо, към което се опитвам да се придържам ежедневно (не помня от кого беше), но звучи така: "Не е важно, това - какво правиш за децата си, а това -  какво си ги научил да правят за себе си."

# 268
  • София
  • Мнения: 6 798
"Не е важно, това - какво правиш за децата си, а това -  какво си ги научил да правят за себе си."
Много е вярно това!   bouquet

# 269
  • нейде там, където ....
  • Мнения: 5 374
За Норбеков мога да споделя лични впечатления - правя част от гимнастиката, най-вече за очите. Макар и да не съм особено редовна - изчезна хроничното напрежение в очите ми, често съпровождано преди със силно главоболие. Тези дни, след препрочитане на книги на Кийосаки, мислех, че трябва да се заема по-сериозно с тях.
Благодаря за дисковете!  Hug   bouquet

За коя книга на Кийосаки става въпрос?

Чета ги на руски, всъщност, сега препрочитам избирателно от "Сохраните ваш актив номер 1", "Ръководство за инвестиране на богатия татко" и "Квадрант денежнего потока". И на Бодо Шефер "Собака по имени Мани", и ... много са, при това - в електронен вариант. Харесва ми идеята как да постигаш желаното, в която и да е област. Съвети - как да организираш делата си и да прекарваш повече време с близките и семейството. Да се грижим и за здравето си - приоритет номер едно ...  То и за какво са ни пари, ако са за сметка здравето и любимите хора?
За някои неща съм се уверила и лично, че действат. Като това, че ако знаеш какво искаш, ако имаш цел - то после ти остава само да направиш някои неща, за да я постигнеш. Колкото по-ясна е целта, по-ясно ти става и какво трябва да направиш за нея. А и всичко около теб ти помага, ако си на прав път, ако желанието ти носи добрина и любов. Ако не е за сметка на чуждо нещастие.
За мен са си точно в нужното време и място. Но очите ми се изморяват, защото и работата ми е на компютър. Затова и дисковете на Норбеков ми идват като поръчка, в точния миг. Благодаря!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт