Подсъзнанието може всичко 27 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 118 400
  • 744
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 287
 mijjjka, този път ще поостана. Благодарна съм на всички за топлото посрещане.
Лошото е, че аз съм се сраснала с тези т.нар. нисковибрационни емоционални преживявания. Главата е пълна с неприятни сценарии Simple Smile Как да стане? Представям си, че съм компютър, пълен с вируси, в процес на инсталиране на анти вирусна програма. И след това - рестарт Simple Smile
K-Pax... съм го гледала 3-4 пъти и още не съм го осмислила цялостно. Много ми е любим.
Един от най - добрите филми, които съм гледала Simple Smile Мементо е много добър филм също Simple Smile Аз ви препоръчвам филмите на Тарантино, до един са добри и успяват да те измъкнат от рутината на депресията Simple Smile
Револвер? Хм. Идеята за вътрешния диалог и за това как можем да се справим с него. Актьорът Д. Статъм е образец за неподправена мъжка хубост, привлича ме чисто като мъж Simple Smile Кристофер, всичко, което посочваш, е в моята челна класация за любими филми. Извинявайте за спама, това не е тема за филми Simple Smile
Виждате ли, всячески се стремя да да ви покажа нещо - една идея по - добре съм днес Simple Smile
Целувки и приятни сънища. Времето преди сън е най доброто за работа със себе си Simple Smile

# 361
  • Мнения: 146
Днес обаче за пръв път усетих - АЗ И САМО АЗ СЪМ ТАЗИ, КОЯТО ТРЯБВА ДА СЕ ПРОМЕНИ. И то без да очаква нещо от другия в замяна, без дори да съм привързана към резултатите от промяната. Най - малкото, защото си го дължа. Защото с този багаж съм в застой предостатъчно дълго вече - цял един живот. Моят.
Peace Hug

# 362
  • Добрич
  • Мнения: 5 481
Здравейте!

Няколко дни не съм ползвала компютър и доста неща съм пропуснала..

 Dess, честито за постигнатото желание! Надявам се ще продължиш да пишеш в темата, нищо, че си отвъд океана...

даниела80305, добре дошла при нас! Чудесно е, че усещаш промяната в себе си.

Видях, че сте писали за методът Силва. Преди с негова помощ се справях с мигренозни пристъпи. Не съм броила обаче. Мисля, че в различните моменти се нуждаем от различни техники. Важното е да се чувстваме добре и в хармония със себе си.

Виждам, че обсъждате филми. Искам да допълня към предложенията ви филмите с кучета, например поредицата за Бетовен.

Тъй като вече сме 9-ти, напомням че утре 10-ти август е новолуние.

Желая ви успешна нова седмица!

# 363
  • Мнения: 1 652
Изобщо не отделям време за филми- оправданието е - нямам такова  Mr. Green/ време демек /-верно  е , че обичам повече да съм сред природата събота и неделя, а и малкия окупатор окупира къде времето, къде хола ми , но само оправдания са това .... Благодаря за заглавията. Обичам кучета и ще почна първо от филмите с кучета   ... А! И да ви кажа напоследък ми се върти една идея- да си вземем куче. Още го обмислям- от една страна искам и то много, синът ми също, от друг страна ангажиментите са доста  newsm78 - дайте айкъл!

даниелката , една книжка има с доста полезни съвети, - извинявам се заглавието не звучи  в резонанс с вибрациите на темата, но... Мъжете си падат по кучки- има добри идеи за добрите момичета.

кеф,  newsm44  идва новолунието!

# 364
  • Мнения: 105
Лично на мен "Городст и предрасъдъци" най-много ми помага, http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=40690 .

А за куче-незнам,в апартамент живея и не виждам възможност за отглеждане на такова.А иначе сигурно е хубаво,но си иска своите условия.

# 365
  • Мнения: 275
Представям си, че съм компютър, пълен с вируси, в процес на инсталиране на анти вирусна програма. И след това - рестарт Simple Smile

Добре дошла  Hug
Виж каква хубава метафора - интуицията ти я е подсказала. Използвай я! Просто пусни антивирусната програма и си представяй как един по един чистиш "лошите" модели.
И си дай време  Hug

# 366
  • Мнения: 105
Във връзка с пожарите в Русия е организирана  обща молитва за дъжд,нека  отправим и нашите молитви за дъжд,за спасението на природата от пожарите! Heart Eyes http://blogs.mail.ru/mail/kradaveles/2EBB9039C93C5129.html  

Последна редакция: пн, 09 авг 2010, 09:14 от raliko

# 367
  • Варна
  • Мнения: 3 953
Добър ден мили феи! Това са част от филмите които мога да гледам постоянно
Невероятната съдба на Амели Пулен, Аризонска мечта, Защо тъгува Гилбърт Грейп
Всичко на Тарантино и на Амолдовар.
Star Wars винаги ме замисля особенно мъдростите на учитела Йода

Йода: Предчуствия? Предчуствия!...Хм….Тези прозрения, които имаш…?
Анакин...Те са за болка, страдания...смърт...
Йода: Отнасят се за теб…или за някого, когото познаваш…?
Анакин: ...Когото познавам.
Йода: Твой близък?
Анакин: Да...
--
Йода: Трябва много внимателно да тълкуваш прозренията за бъдещето, Анакин. Страхът от загуба води към Тъмната страна…
Анакин: Няма да позволя на тези предчуствия да се превърнат в реалност, учителю Йода!
Йода: Смъртта, е естествена част от живота. Радвай се за тези твои близки, които се сливат обратно със Силата, не тъгувай по тях, не усещай липсата им. Привързаността води до Ревност, а това е Сянката на Алчността.
--
Анакин: Как трябва да постъпя, учителю Йода?
Йода: Научи се да се освобождаваш от Всичко, което се страхуваш да Загубиш.


Включвам се в молитвите за Русия.
Хубава и успешна седмица на всички  Hug

# 368
  • Мнения: 29
Dess, честито!!! Още много сбъднати желания и вълшебства в живота ти!


Цитат
И да ви кажа напоследък ми се върти една идея- да си вземем куче. Още го обмислям- от една страна искам и то много, синът ми също, от друг страна ангажиментите са доста  newsm78 - дайте айкъл!

Аз съм пристрастна, защото от както се помня винаги съм имала куче, котка..., понякога и двете  Laughing
Смятам че е много възпитателно, децата се учат на много в контакта си с животните. Но разбира се човек трябва да е готов и да се нагърби с тази отговорност, защото никак не е лесно да поемеш ангажимент за още едно живо същество, което реално става част от семейството ти...

Благодаря на всички за предложенията за филми. Рядко ми остава време да гледам, но мога да се възползвам от някои от предложенията. Всъщност предпочитам да ходя на кино, някак самото излизане, салона и всичко ми създават различно настроение...

Вълшебна седмица, момичета!

# 369
  • Пловдив
  • Мнения: 76
 Praynig за природата

ralikoHug "Гордост и предразсъдъци", гледам го винаги когато имам нужда от "презареждане"

Вела благодаря за подсещането   bouquet , днес смятам да обмисля точно утвърждение и от утре започвам по 21.

Даниела много от нещата, за които пишеш се отнасят и за моя живот, но повечето вече ги изхвърлих, а сега се уча как да се справям с новите "удоволствия" още в зародиш. Вярвам, че и ти ще успееш. Между другото по повод тъжните балади, много лош период в живота ми докараха, когато се бях зомбирала да ги слушам нон стоп. Това беше преди да започна промяната, от тогава съм ги изхвърлила от живота си и тях. Като се замисля те действат точно на подсъзнателно ниво, пееш, припяваш, душата и разумът ти ги приемат напълно и хоп ето ти вкарал си се точно в такъв филм  Tired .

Пожелавам ви прекрасен ден   bouquet  Heart Eyes

# 370
  • Мнения: 0
Благодаря за предложенията за филми!   bouquet Половината от филмите в списъците са ми много любими, другата половина засега неизвестни, но вероятно с потенциал да станат и те такива.  Heart Eyes Аз бих добавила и "Да срещнеш Джо Блек".  Simple Smile


ДУХОВНА НАСТРОЙКА -авг.9-15

Tази седмица влизаме в месеца на Дева по Кабалистичния календар. В този месец всичко е присъда/преценка (игра на думи англ. Judgment), и, за съжаление, много хора в този свят съдят себе си най-много.

Доста често, голямотo его е всъщност прикритие за липсата на самочувствие. Ние изграждаме една черупка на егото, така че другите да мислят, че сме страхотни. Но ... си лягаме сами през нощта, знаейки какво представляваме наистина. За съжаление, най-големият проблем с който се сблъсква човечеството, не е стойността на долара и йената, той е стойността на самия себе си.

Ако ние не мислим, че сме специални, ако сме твърде строги за себе си, как можем да очакваме, че някога ще постигнем това, за което сме се родили? Ако ние не си даваме сметка колко сме способни, как можем да очакваме някога да направим някаква промяна в света?

Без да осъзнаваме истинската си стойност, животът ни ще бъде пълен с хаос. Защо? Защото НИЕ създаваме себе-осъществяващото и себе-ограничаващото ни пророчества.

Това е почти като „чума”, липса-на-Вяра чума, липсата на вяра в себе си и в това, което можем да постигнем, независимо дали е духовно, нито физически. Страхът от успеха и страх от провал са всъщност едно и също нещо.

Много хора по духовния си път виждат „планината на боклука си” - несъвършенства, блокажи и предизвикателства - и когато те не могат да видят върха на тази планина, те казват: Безнадеждно е!. Ние всички имаме боклук. Ние нямаше да бъдем на тази планета, ако нямаше нещо, което да почистваме. Единственият начин да се изкачи планината е да имаме УБЕДЕНОСТ, че тя може да бъде почистена, дори и в моменти, когато не сме 100% сигурни, че имаме всичко необходимо за това.

Ако отиваме на баскетболното игрище, и не мислим, че може да победим другия отбор, ние няма да спечелим. Ние трябва да имаме сигурност, че можем да победим Опонента(Егото), или ... ще минаваме поколения след поколения през хаоса.

Поколенията на Исаак Лурия(16-ти век) и други големи кабалисти са били толкова близо до постигане на срещата на върха, но са го пропуснали за съвсем малко. Ние не сме в "това" за да пропуснем. Ние сме в "това" да достигнем една критична маса от СВЕТЛИНА и действително да преодолеем всичката тъмнина.

Ние може да преодолеем планината на егото си, не само в духовен смисъл, но и във физическия смисъл, както и - във всичко, което правим. Но ние не можем да го направим като стоим на къмпинг в подножието на планината, да се крием в нейната сянка, ида не осъзнаваме, че ни е дадено всичко което трябва, за да направим дългото и мъчително изкачване.

Този месец, най-голямото нещо което можем да направим е да имаме сигурност/убеденост, че всичко може да се направи, и тази седмица, аз ви предизвиквам да погледнем на планината като на една къртичина. Знайте, че преди да дойдем на този свят, ние всъщност избираме САМИ специфичния боклук с който да си имаме работа в този живот, не за да бъдем държани като затворник от него, а за неговото преодоляване/разчистване. Защото МОЖЕМ!

Всичко най-хубаво,

Йехуда

http://bg.netlog.com/groups/Positive_thinking_bg/forum/messageid=40025

Прекрасна и синхронизирана седмица ви желая!  Hug

# 371
  • Варна
  • Мнения: 336
blaithy Hug Hug Hug
и за всички останали   bouquet  bouquet  bouquet 

# 372
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Днес е Денят на въздушните целувки  Heart Eyes


   

Изпращам Ви моите:
- с благодарност  за това, че Ви има;
- и с пожелание за благосклонни целувки от Съдбата Hug


# 373
  • Мнения: 131
  love001  love001  love001

Целувки и от мен Simple Smile
Вижте какво гледах току-що и се почувствах още по-добре Peace-доста добре ми въздейства на вибрациите:

http://vbox7.com/play:96216f42

# 374
  • Русе
  • Мнения: 11 928
  Happy woman , благодаря ти  Hug   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт