Подсъзнанието може всичко 27 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 118 292
  • 744
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 419
Praynig Моля за Вашата положителна енергия в периода от 13 до 15 часа за важен за мен и семейството ми въпрос Praynig

Благо-Даря Two Hearts Two Hearts Two Hearts
Лени, вярвам, че всичко е минало както ти го искаш, както си го представяш! Praynig
Любов и светлина! Hug

# 466
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120


Монда, благодаря за отговора за растящата луна. Тази сутрин направих ритуала и ми остана едно малко парченце хартия Cry Та сега умувам що е то "няколко дни", за да го повторя пак. Помагайте с идеи моля??

............ че като посееш цвете, не го дърпаш всеки ден нагоре, за да видиш, дали е пуснало коренчета. А аз май точно това правя  Embarassed (не ми се смейте, моля ви)., но това желание ми е толкова съкровено.

Дайте съвет - как "пускате" ситуацията, за да й позволите да се развива?

Аз затова ако правя ритуали "избирам" такива, които само ми носят радост и забавляват т.е. такива в кото няма краен резултат : да или не  Wink

А, това за пускането е .... лесно  Whistling (шегувам се не винаги е лесно)
Единия начин е да се успокиш и да си кажеш че желанието ти е в кърпа вързано  Hug
Визуализирай си балон (хелий) напълнен с твоето желание и го пускай всеки път когато те "обсеби"

Като пуснеш, "забравиш" за  него ще ти е по-спокойно иначе обратното "много" тежи  Thinking 




Лени   babydust7

# 467
  • Мнения: 1 652
Лени: hug:, може и да не е късно!

scarletohara , можеш да повториш желанията.

Аз не съм писала все още желания и нищо не съм правила на това новолуние, но не е късно и сега.

Без да съм формулирала желание обаче, това новолуние ми донесе един прекрасен малък четириног приятел.  newsm44  animal037И едва сега като се върнах в къщи и го видях да шава из стаите, като седнах да си пия кафето и да ви чета, а той се сгуши до мен на канапето, почувствах как нещо разместено в мен се намести. Явно е, че имам нужда да обменям енергия с куче. както казва Мила  в подписа си- Кучелюбив/а.

Много неща сте пуснали. Отивам да си дочета. И после ще пиша желание и ще мисля, какво съм пожелала, че небесата ми го дадоха под тази форма. Пожелах спокойствие, пожелах да успея да помогна на детето си за някои неща.... ще мисля  newsm78 и ще ви обадя  Naughty

# 468
  • Ст.Загора
  • Мнения: 0
darena, благодаря  love001  love001
Ще видя какво ще остане за изпълнение другия месец smile3508 smile3508

# 469
  • BG
  • Мнения: 390
 Cry днес не ми върви. Молих ангелчетата, визуализирах, какво ли не. Не стана и това е, най-гадното е че ме прекараха много зле. Бях на един търг за една Обществена поръчка и много кофти ме изиграха, подмениха офертата на конкуренцията да е с 2 ст. по-ниска от моята  Sick Чудя се как ли ще спи тази нощ юристката, която подмени офертите.

# 470
  • Мнения: 3
Ирка, не се оставяй така !  Колкото и неприемливо да ти звучи в момента , може да е за твое добро! Може и да има нещо по- хубаво за теб.  Напомняй си как Вселената е запазила най - доброто за теб  и то ще дойде в подходящия момент.
А тази юристка сещам се за филма "Адвокат на дявола"  Laughing тя си върви по нейният път и си носи отговорност.

# 471
  • Мнения: 287
Значи така е трябвало да стане. Другият път ще ти провърви.

# 472
  • Мнения: 2 196
Ира, понеже и мен ме чака търг през септември /на всеки три години се случва/, наясно съм как се чувстваш. spoko
Сигурна съм обаче, че те очаква нещо по-добро. Hug

П.П. Изчетох старите теми до 15. С тези темпове - до пенсия ще си имам за четене. Crazy

# 473
  • София
  • Мнения: 0
Здравейте,
Нямах възможност да се включа по-рано във форума и затова отговарям със закъснение.
Lenny Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Sunflower Flowers Four Leaf Clover
Надявам се всичко да е преминало с много успех!!! newsm51

zari_a
Свещта задължително трябва да бъде нова.Напишете тази дата,на която искате да се реализира желанието Ви, което все едно че вече се е случило.Подходете с мисълта, че това е факт, който Вие описвате.

Desss, даниела80305, рози и рози
"Ако обаче  останат и едно малко недогорено късче хартия от листа ,молбата още не е узряла. Тя може да се повтори след няколко дни. " т.е.след 2-3 дни повторете ритуала.На мен също ми остана парченце хартия и аз ще го повторя на 12 ( утре).
"В дните на парада на планетите Венера, Марс и Сатурн ще могат да бъдат наблюдавани в съзвездието Дева, а Меркурий за кратко ще се появява в небето в съзвездието Лъв. От 12 август нататък към тях ще се присъедини нарастващата Луна. Тогава ще достигне връхната си точка главното космическо шоу на месец август - метеорният поток Персеиди. По време на него на час ще могат да се виждат по около стотина падащи звезди."
Пропуснах да напиша,че ритуала е преведен от руски форум.Реших да го преведа и направя достояние на повече хора,защото не е труден за изпълнение и че може би ще представлява интерес за някои от Вас.Всеки решава сам, според интуицията си дали този ритуал е за него.

Рози и рози

Луната днес
към 21:49 часа на 11.08.2010
Фаза – Растяща Луна – между Новолуние и Първа четвърт

Трети лунен ден

Луната е в знак Дева

» още информация

» Лунен календар
http://www.astrohoroscope.info/
Благодаря на всички, които споделят знанията си във този форум. newsm51

# 474
# 475
  • BG
  • Мнения: 390
Благодаря Ви за топлите думи, момичета. Така се случи, защото аз го исках, но вътрешно в себе си се страхувах ако се случи, дали ще се справя.
Другата седмица съм на друг търг, дано тогава да ми провърви  Praynig от голямо значение е за бизнеса ми.

Това с персеидите е готино, но по кое време да ги гледаме  Rolling Eyes

Хубава и спокойна вечер и дано утрешния ден е по- хубав от днешния.

# 476
  • Мнения: 1 652
Това с персеидите е готино, но по кое време да ги гледаме  Rolling Eyes

тази вечер след 12 ч

# 477
  • София
  • Мнения: 0
быстро осуществить свою мечту
http://rutube.ru/tracks/1696228.html?v=6576fd0addb6047c90842592d451ccfa


твои мечты сбываются!!!
http://rutube.ru/tracks/1677240.html?v=58a8ddfada3a5f79a48711e0c71f5d4f

Последна редакция: чт, 12 авг 2010, 00:11 от nvesela

# 478
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
  Добрите писма


Толкова радост извика писмото с добри новини!
Гледам
клеймото на плика и пътя му смятам във дни.
Мисля си: значи, когато
...бях вчера така натъжен,
листчето, с радост богато, е вече летяло към
мен.
Значи, така ни се струва понякога черен светът.
Хора, недейте
тъгува – добрите писма са на път!

Валери Петров



 Grinning

Последна редакция: чт, 12 авг 2010, 01:38 от Desss

# 479
  • Мнения: 1 422
Добрите писма


Толкова радост извика писмото с добри новини!
Гледам
клеймото на плика и пътя му смятам във дни.
Мисля си: значи, когато
...бях вчера така натъжен,
листчето, с радост богато, е вече летяло към
мен.
Значи, така ни се струва понякога черен светът.
Хора, недейте
тъгува – добрите писма са на път!

Валери Петров



 Grinning

Desss, разплаках се. Няма да обяснявам сега защо. Благодаря ти! Ти си прекрасен човек.  Kissing Heart

Общи условия

Активация на акаунт