Подсъзнанието може всичко 27 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 118 232
  • 744
  •   1
Отговори
# 600
  • Мнения: 20
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, на всички и специално на имениците!

Искам да споделя какво ми се случи току що и да чуя вашето мнение. Тръгнах за църквата с идеята да запаля свещичка и да пусна в кутията за дарения някой лев. Свещичка запалих и св. вода си взех, но като стигнах почти до нас се сетих, че не съм дала пари. МНОГО СЪМ ОБЪРКАНА, защото от сутринта мисля за това дарение, а забравих. До сега никога не съм забравяла какво съм решила да правя.
Как мислите защо така ми се изтри мисълта за дарението?

# 601
  • Мнения: 77
аз имам едно дребно въпросче:започнах да си пиша желанията-имам предвид по 21пъти за 21дни.та въпроса ми е-сега докато пиша едно желание не мога да пиша и други?и след като минат тези 21дни трябва ли да изчакам няколко дни за да си пиша следващото или не?
извинете ме за глупавичките въпроси,но сега се замислих ..... Embarassed

# 602
  • София
  • Мнения: 0
ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА СЪВМЕСТЕН РИТУАЛ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ЖЕЛАНИЕ!!!!!
 bigdance2
Това досега не е правено в този форум.Защо да не опитаме и ние.Идеята е от руски форум.Желаещите могат да се присъединят.
ОТ УТРЕ – 16 АВГУСТ.
Когато ритуала е съвместен се увеличава силата и възможността за изпълнение на желанието.
http://www.magicwish.ru/forum/17-414-63

ПРЕВОД!!!

Скъпи вълшебници!!
Предлагам да проведем този ритуал:
На 16 август е 7 лунен ден  - напишете своето желание на 7 различни листчета.
След това в продължение на 7 дни изгаряте по едно листче всеки ден.Може да изгорите листчетата с вълшебни клечки кибрит или запалка (пишете на кутията или запалката «вълшебни»).Желанието пишем предварително на 7 листчета, по едно за всеки ден.
Основното е да се изгори листчето в точния вълшебен момент.

Изгаряне на листчетата във вълшебната минута:

7 лунен ден (16 август) – в 16.08
8 лунен ден (17 август) – в 17.08
9 лунен ден (18 август) – в 18.08
10 лунен ден (19 август) – в 19.08
11 лунен ден (20 август) – в 20.08
12 лунен ден (21 август) – в 21.08
13 лунен ден (22 август) – в 22.08


Листчетата с желанията може да съхранявате в плик с надпис „вълшебен”.След изгаряне на всеки лист, пепелта се разпръсква на вятъра(през прозореца) или в тоалетната.
Желанието трябва да бъде едно, написано на 7 листчета.
Желанието се написва на 7 листчета първия ден, а след това изгаряме по едно листче всеки ден.
В последния 7 ден, изгаряме листчето заедно с плика.


При написването на желанието да се запомни:
-   Никакви утвърждения в минало време, никакви "не"-та. Вселената не ги чува.
-   Желанията се пишат във вид на утвърждения или като благодарност, че имате онова, което всъщност искате да получите
-   Най-важното – желанието да не вреди на другите!
-   Желанието трябва да бъде позитивно и насочено в полза на себе си и цялата Вселена!
-   Може да се започне с тези думи:
-   „С благодарност приемам от Вселената………..в полза на мен и общото благо."
-   Желанието може да се напише на разноцветни листчета, които съответстват на това какво си пожелаваме (зелено за пари, червено – за любов,синьо за отпуски и море, т.н.)
-   Желанието може да се напише с цветен маркер или молив,  отговарящ  на цвета на желанието.
-   На плика и на гърба на всеки лист може да напишете „Благодаря!”


Ако сте на работа в определения час,може да носите листчето и да го изгорите, а пепелта изхвърляте в тоалетната.

Последна редакция: нд, 15 авг 2010, 14:02 от nvesela

# 603
  • BG
  • Мнения: 390
Аз ще правя желанието с лисчетата и ще Ви напиша резултата. Последният се очаква няколко дни след изгаряне на последното лисче.

# 604
  • Universe
  • Мнения: 1 556
ПРЕДЛОЖЕНИЕ ЗА СЪВМЕСТЕН РИТУАЛ ЗА ИЗПЪЛНЕНИЕ НА ЖЕЛАНИЕ!!!!!
 bigdance2
Това досега не е правено в този форум.Защо да не опитаме и ние.Идеята е от руски форум.Желаещите могат да се присъединят.
ОТ УТРЕ – 16 АВГУСТ.
Когато ритуала е съвместен се увеличава силата и възможността за изпълнение на желанието.
http://www.magicwish.ru/forum/17-414-63

ПРЕВОД!!!

Скъпи вълшебници!!
Предлагам да проведем този ритуал:
На 16 август е 7 лунен ден  - напишете своето желание на 7 различни листчета.
След това в продължение на 7 дни изгаряте по едно листче всеки ден.Може да изгорите листчетата с вълшебни клечки кибрит или запалка (пишете на кутията или запалката «вълшебни»).Желанието пишем предварително на 7 листчета, по едно за всеки ден.
Основното е да се изгори листчето в точния вълшебен момент.

Изгаряне на листчетата във вълшебната минута:

7 лунен ден (16 август) – в 16.08
8 лунен ден (17 август) – в 17.08
9 лунен ден (18 август) – в 18.08
10 лунен ден (19 август) – в 19.08
11 лунен ден (20 август) – в 20.08
12 лунен ден (21 август) – в 21.08
13 лунен ден (22 август) – в 22.08


Листчетата с желанията може да съхранявате в плик с надпис „вълшебен”.След изгаряне на всеки лист, пепелта се разпръсква на вятъра(през прозореца) или в тоалетната.
Желанието трябва да бъде едно, написано на 7 листчета.
Желанието се написва на 7 листчета първия ден, а след това изгаряме по едно листче всеки ден.
В последния 7 ден, изгаряме листчето заедно с плика.


При написването на желанието да се запомни:
-   Никакви утвърждения в минало време, никакви "не"-та. Вселената не ги чува.
-   Желанията се пишат във вид на утвърждения или като благодарност, че имате онова, което всъщност искате да получите
-   Най-важното – желанието да не вреди на другите!
-   Желанието трябва да бъде позитивно и насочено в полза на себе си и цялата Вселена!
-   Може да се започне с тези думи:
-   „С благодарност приемам от Вселената………..в полза на мен и общото благо."
-   Желанието може да се напише на разноцветни листчета, които съответстват на това какво си пожелаваме (зелено за пари, червено – за любов,синьо за отпуски и море, т.н.)
-   Желанието може да се напише с цветен маркер или молив,  отговарящ  на цвета на желанието.
-   На плика и на гърба на всеки лист може да напишете „Благодаря!”


Ако сте на работа в определения час,може да носите листчето и да го изгорите, а пепелта изхвърляте в тоалетната.



Правили сме го  Wink, с благодарност към nvesela и  мимиф   bouquet - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=494060.msg15171918#msg15171918




В 7 лунен ден не бива да се храним с яйца или птиче месо! Иначе всичко ще е напразно!!!

Отговори на допълнителни въпроси:
1. Не е задължително листовете да са цветни
2. Може да се пише с цветен флумастер или молив
3. Може да се пише с обикновен химикал
4. Листчето за деня може да се изгаря по различно време, т.е. не е задължително целия ритуал да се извършва в 7:00 вечерта на пример.
5. Желанията се пишат във вид на утвърждения или като благодарност, че имате онова, което всъщност искате да получите
6. Докато се изгарят листчетата, може да се произнасят утвърждения (дори в рими)
7. Никакви утвърждения в минало време, никакви "не"-та

И помнете -  ние сме вълшебници!!!!!


Енита, Да знаеш само колко обичам джаз  Heart Eyes Впечатлена съм и разтърсена от Melody Gardot. Приех го като много личен поздрав, Благо-Даря  bowuu    bouquet

Ако искате да си свалите албумите й - http://thepiratebay.org/search/Melody%20Gardot/0/99/100

Нейни снимки - http://www.last.fm/music/Melody+Gardot/+images/45210833

Последна редакция: нд, 15 авг 2010, 16:30 от lenny_pld

# 605
  • София
  • Мнения: 6 798
Хайде пак да го направим! Hug

# 606
  • Мнения: 112
и аз се записвам в общата кауза  Hug

# 607
  • В къщата на здравето, любовта и красотата!
  • Мнения: 307
lenny_pld значи ли това, че може да горим листчетата и в извън работно време?
Така ме напуши на смях като си представих как горя листчета в тоалетната  на работа Party и реших че няма да мога да го направя, но ти ми даде надежда!  bouquet

# 608
  • Мнения: 77
и аз се включвам с листчетата и желанието.  bouquet

# 609
  • Мнения: 528
Аз също мисля, че ще се включа  Hug

Само не разбрах - листчетата днес ли се надписват или утре  Rolling Eyes

# 610
  • BG
  • Мнения: 390
Доколкото разбрах утре се написват.

# 611
  • Мнения: 72
И аз мисля да направя ритуала с листчетата. Въпреки че съм в отпуск и ще бъда в движение, малко ще ми е трудно, но мисля че ще се справя. Благодаря за идеята!

# 612
  • София
  • Мнения: 0
Благодаря на всички, които ще се включат в съвместния ритуал на 16.08. newsm51
Колкото повече хора се включат,толкова по-добре,защото енергията е по-голяма.

Листчетата се пишат малко преди точния час и ден, в който трябва да се изгорят

т.е.7 лунен ден (16 август) – в 16.08

Основното е да се изгори листчето в точния вълшебен момент.

Успех на всички!!!!! Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts Two Hearts

# 613
  • Мнения: 1 568
Ще се включа  Hug

# 614
  • Мнения: 26
И аз съм с вас ! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт