Подсъзнанието може всичко 27 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 118 261
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 168
Аууу, много пушачки сте се събрали тук...! Аз, така и не ги научих на времето, само хабих цигарите и се отказах!  Mr. Green
Темата доста живна, което ме радва много, тъй като ми е любима!  Heart Eyes
Току що попаднах на това филмче във фейсбук и искам да го споделя с вас!  Hug
http://vbox7.com/play:91c09292

# 721
  • Мнения: 10 691
Alexa Hug

И като цяло смятам, че всичко е въпрос на количество енергия.

Не съм убедена, че всичко опира до количество енергия, колкото до качество енергия  Wink
А при Рейки, което в частност ме заинтригува в по-предишния ти пост, използваме не лична, а универсална енергия, която канализираме т.е. при Рейки не черпим от своята.

yahoo, всичко е в баланса  Peace
Eто ги всички закони , има човек над какво да се замисли  Wink

# 722
  • Мнения: 613
Alexa JT,постът ти е дълъг наистина,но толкова чудесно обобщение по въпроса не може да се напише кратко. Hug   bouquet Напълно съм съгласна с теб.Да, енергията трябва да се хармонизира с желанието ни,но чак след като имаме достатъчно допълнителна енергия която да хармонизираме.Всичко което си написала е съвсем точно и вярно.Аз съм стигнала до същите изводи и например по повод моята алергия(която успешно лекувам с хомеопатия) съм забелязала че се проявява когато енергията ми е отслабнала.Ние постоянно получаваме допълнителна енергия от Космоса и от Земята и наш е избора как ще я използваме дали за гняв,вина безпокойства или за щастливи, радосни чувсва и мисли, наслаждавайки се и благодарящи за хубавите неща които имаме и предвкусвайки и благодарящи за чудесните неща които ни очакват.Много ми хареса и как си обяснила законите.Така както си ги обяснила са в пълно съзвучие с останалите неща които съм чела.
За розенкройцерите съм чела в книгите на Умберто Еко,но това си е худижествена литература,а в книгите на Свияш съм чела за нивата на енергия и съм съгласна с него, че  повечето от нас не се стремят чак към седмо ниво т.е.можем да си позволим стремежа към желанията които ни правят щастливи и радостни и непременно без вреда за никого.Отново ти благодаря  bouquet

# 723
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Не можах да намеря позитивното в цигарите Embarassed, помогнете  Praynig
КОНКУРС  "НАМЕРИ 10 ПЛЮСА В ПУШЕНЕТО НА ЦИГАРИ"
- Стоя по-дълго в кафенето
- Правя добро впечатление на шефа си/подчинените/ колегите, че не ползвам пуш-пауза

Последна редакция: вт, 17 авг 2010, 15:50 от lenny_pld

# 724
  • Мнения: 105
lenny_pld Hug

Аз не пуша,ама моя мъж пуши и за двама ни Blush

# 725
  • Мнения: 515
Ще ти кажа при мен за мотивация как беше
- Кожата ти е по чиста
 -имаш възможност да спортуваш, да извършваш натоварвания без да се задъхваш
- Здрава си
- Повече парички в протмонето, същевременно вместо 5 лв за кутия на ден- 10 дни по 5 лв са ти 50 лв= на един масаж, СПА, маникюр, фризьор или каквото там ти е любимо
- Не миришеш на пепелник
- По бели зъби


 и още и още  Hug

# 726
  • Universe
  • Мнения: 1 556
♥VIKI♥ , hahaha

Искам да направя ситуация "добра"  и търся 10 положителни неща на пушенето на цигари  Wink

# 727
  • Мнения: 10 691
Не можах да намеря позитивното в цигарите Embarassed, помогнете  Praynig
- Стоя по-дълго в кафенето
- Правя добро впечатление на шефа си/подчинените/ колегите, че не ползвам пуш-пауза


С пушенето си стимулираш развитиено цигарената индустрия /респективно на икономиката/ и даваш препитание на тютюнопроизводителите  Simple Smile
Друго положително е, че голяма част от цигарените концерни дават значителна част от печалбите си за спонсориране на спортни мероприятия  Simple Smile
Чрез пушенето много от жените поддържат форма  Wink
Това не знам дали е положително, но даваш препитание и на лекарите, ако не дай си Боже тръгнеш по изследвания Rolling Eyes  

Честно казано, май няма кой знае колко положително баш в пушенето  Confused

По-добре ги спирай  Hug

# 728
  • Мнения: 515
хахах lenny бавно загрявам напоследък  Laughing ами на мен преди :

-кафето сутрин ми беше" по- сладко"
- излизането в компания и пиенето на алкохол бяха "по- приятни"
- След хапване обичах да припалвам цигарка

НО мога да ви кажа мили момичета нещо, след 2 кутиии цигари на ден, сега бивш пушач- Кафето си е все така сладко сутрин, излизането в компания вечер е също така приятно, след хапване не изпитвате нужда да пушите. Всичко е въпрос на нагласа.  А тези, които иска да им пратя книгата с която аз си помогнах отказването да пишат на ЛС. Книгата се казва " не пуша вече" - Алън Кар е автора  Hug

# 729
  • Мнения: 0
  Привет!  Simple Smile

 От скоро ви чета и вече научих толкова полезни неща. Радвам се, че ви открих!  bouquet

 Като четох тук за картата на желанията, изведнъж се сетих, че преди 3 или 4 год. (не помня точно) си бях направила такава и то по повод, това че имах вече 3 неуспешни опита ин витро и бебето не идваше, и не идваше. Четох за картата в един руски сайт и си я направих като подробно бях описала в коя клиника ще направя процедурата, положителния тест с двете чертички, успешната бременност и една чудна снимка на красиво бебче - момченце, седящо на една полянка. Това ми беше основното желание и покрай него още 2-3, колкото да запълня картата, свързани със семейството и работата ми. Прибрала съм я и съм я забравила. И сега като ви четох, нещо ме жегна, станах, разрових се и я намерих. И чак ми идеше да се разрева - защота вече всичко е факт - имам прекрасен син на 1г. и 1м. след последния опит, а за картата бях забравила. Между другото и другите желания са сбъднати.
 Искам обаче да ви обърна внимание - много внимавайте като изписвате желанията си. Аз се ужасих като видях, че в тази карта в полето за парите съм си нарисувала банкови карти - и съм писала, че джобчетата ни са пълни с тях, но на картите съм писала $кредитни$ ( с кой акъл - нямам обяснение Thinking). И съответно и това е сбъднато желание - имаме много кредити, които ни тежат вече доста в тази криза.
  Унищожих тази карта, като още веднъж БЛАГОДАРЯ НА ВСЕЛЕНАТА, че изпълни всички мои желания. Искам да си направя нова, но исках да се посъветвам с вас - може ли сега - на 8-ми, 9-ти или 10-ти лунарен ден или по-добре да изчакам следващото новолуние? Въпреки, че миналия път не съм се съобразявала с фазите на луната ( може обаче и да съм уцелила), но съм вложила голям заряд, а после напълно съм забравила за нея.
  Извинете за дългия пост.

# 730
  • Ст.Загора
  • Мнения: 0
хахах lenny бавно загрявам напоследък  Laughing ами на мен преди :

-кафето сутрин ми беше" по- сладко"
- излизането в компания и пиенето на алкохол бяха "по- приятни"
- След хапване обичах да припалвам цигарка

НО мога да ви кажа мили момичета нещо, след 2 кутиии цигари на ден, сега бивш пушач- Кафето си е все така сладко сутрин, излизането в компания вечер е също така приятно, след хапване не изпитвате нужда да пушите. Всичко е въпрос на нагласа.  А тези, които иска да им пратя книгата с която аз си помогнах отказването да пишат на ЛС. Книгата се казва " не пуша вече" - Алън Кар е автора  Hug



На мене книгата на А.Кар нещо не ми подейства и продължих да си пуша "професионално" Crazy Crazy
Но съм свидетел на това как закоравя пушач (над 2 кутии дневно от почти 25 години) се отказа изведнъж, категорично и окончателно от цигарите. Но при мене не подейства #Cussing out #Cussing out

# 731
  • Мнения: 72
Ох, да ви се оплача, ама може и да ви разсмея Simple Smile Толкоз много се вживях в този седемдневен ритуал, че тази нощ като съм се разсънувала... Значи аз по принцип си държа вълшебното пликче в един несесер в дамската чанта. И сънувам, че са ми откраднали чантата от вкъщи и аз не се притесних за портмонето и за документите си, а направо изпаднах в ужас че са ми откраднали листчетата и немога да си направя ритуала. Такава съм аз - като се впечатля от нещо - после сънища серийни филми  Laughing

# 732
  • Мнения: 3 674
Добър ден, феи !  Hug

Минавам да ви видя как сте...и ааау, колко много сте изписали! #Crazy Ще ми трябват няколко дена да прочета всичко... Whistling

Почвам  да ви чета от зад напред ... Flutter Laughing

Дарена...на този филм плаках на глас Cry Ужасих се, какви изроди сме земляните....бях потресена до дъното на душата си  Sad  Всъщност този филм беше основната причина , да откажа месото. Сега ям само риба, заради витамин Д...но мисля да я отказвам и нея и да си набавям витамин Д  от други храни.

 Мисля си, че  щеше да е прекрасно, ако можехме всички хора на земята , да спрем да я ядем животинско месо...и да вдигнем протест против зверските убийства в кланиците!!! Да се опълчим срещу тези убийци!!!  Тогава да видим , какво ще правят производителите на месо...  #2gunfire  Ще се окажат във фалит!!!  smile3512 . Но това в скоро време едва ли ще стане, като се има предвид нивото на съзнание на човечеството ...сега в 21 век  Sad

...
Аз не пуша,ама моя мъж пуши и за двама ни Blush

 Joy  Много ме разсмя... Hug


Ние с мъжа ми  и двамата не пушим. И в къщи не се пуши. Naughty  Гостите/пушачи ги изкарвам навън, на терасата...като съм им приготвилал столчета и масичка и пепелник.  Sunglasses  Между другото ,  моя мъж,  когато сме се залюбвахме, един от първите му  въпроси  беше... дали пуша! Mr. Green  Каза, че ако бях пушачка, щял да ме зареже, независимо , колко много съм му харесвала! Rolling Eyes  Та добре, че по това време вече не бях пушачка  Sunglasses Много се радвам , че се отървах от този гаден порок, понеже аз не можех да пуша по 2, 3 цигари на ден..а откарвах по 20, че и много повече  Embarassed И  бях   един чирус....  Tired  Наскоро като си гледах  снимките по времето, когато съм пушила...пълен  ужасТ!  #Crazy  Грозно слаба,  с  пъпки по лицето, с жълти зъби,  сива  кожа, с кафяви сенки под очите...ами  с една  дума  пълен годзилник. Чудя се, как са ме харесвали...  Thinking

Аууу, много пушачки сте се събрали тук...! Аз, така и не ги научих на времето, само хабих цигарите и се отказах!  Mr. Green


Браво, daindi!   bouquet

lenny_pld, купих си 5 нови кристала това лято..и линковете , които си пуснала за тях, ще са ми от голяма полза!   bouquet

Такаааа...аз съм до тук! Отговарям, на прочетеното до тук hahaha ...по късно  ще чета по нататък и пак ще пиша, като наваксам с четенето...  Mr. Green


Ние отивам не плаж...защото днес и утре го дават жега!/цели  26 градуса!/ hahaha  А това не е за изпускане , защото жегите са голяма рядкост в нашите ширини  Mr. Green

Приятен ден!   bouquet




Последна редакция: вт, 17 авг 2010, 16:24 от Винце

# 733
  • Мнения: 105
Винце Hug

Момичета,аз съм много щастлива майка,понеже след моя отказ от месото,сега и синът го отказа,вече трети месец сме на риба и то не всеки ден разбира се.Да видими нея как ще откажем,но все пак първите стъпки са направени,и баща му и той няма къде да мърда и той с нас...Ама така де,толкова ужас и болка има в това МЕСО което се продава!!! Sad Sad Sad

# 734
  • Мнения: 39
То само ужас и болка да беше. Доколкото знам има и токсини, млечна киселина(дано не бъркам) , която пречи на огъвкавяването на ставите и хормони на стреса от убиването. А да не говорим за пилетата дето ги инжектират с не знам си какво, за да са по-едри. От йога инструктурката знам, че може от време на време човек да се глези с риба, но да е прясно уловена. Въпреки всичко това, намалих приема на месо, но все още не мога да го спра. Казаха ми, че при практикуване на йога апетита за месе намалява. И при мен се получава така. Не знам дали е от йогата реално или дси внушавам сама Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт