Юлски бебета-Тема 36

  • 23 242
  • 736
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 651
Добро утро!

SIRIUS-F,дай бифидус.Помага безотказно.Ние само с това лекуваме разтройството.
Чочиии,напълни и коритото  с вода през деня и и дай да цопка в него.
Ще ставам,че мъжо иска да сяда!
Лек ден.

# 46
  • София
  • Мнения: 580
Добро утро!  newsm51
Джил, радвам се, че Инето е преборила вируса, на нали е борбена като мама.  Hug Направили сте си чудесни снимки с Инето и тортата! Hug
Прашец, разрешават да се снима.  newsm10 Аз много съжалявам, че не взехме и камера, но здраве да е!
- това е отец Николай
-Христянчето ми станало от сън
- с мама/баба
Като ми остане време ще сваля снимките и от другите фотоапарати и ще кача във Фейсбук.  Heart Eyes
Хубав ден на всички!  bouquet

Последна редакция: вт, 03 авг 2010, 11:55 от Cesari/ Olia

# 47
  • Мнения: 1 208
Здравейте!

Аз набързо да се оплача от вчерашния ми отвратителен ден и да изчезвам. Следобед отиваме с Катя да вземаме Петя от ясли и да ги водя на детски рожден ден.Идва един приятел да ни води до заведението с кола но Петя не го познава.Отваря той вратата на колата и тя като вижда,че не е баща й като почнаха едни истерии.Следователно няма столче в колата и ги държах двете но се напреварваха коя да се натисни по-силно в мен ,че баткото да не ги вземе и коя повее да реве.Слизаме от колата и отиваме към заведението,където си мисля,че всичко ще е наред,защото има играчки,деца,клоуни.Да ама като ги видяха още повече се стреснаха и се вкопчиха за мен.Никой неможе да ги отдели от мен.Изкарахме така 20мин и помолих да ни закарат в къщи.От там след 10 мин усещам,че Петя цялата гори.Меря й Т 39гр. Дамян разбира се го няма и звъня на свеки.....резултата гнойна ангина.Как,защо,от къде не ми е ясно.Никакви симптоми нямаше и ей така изведнъж.Веднага на АБ.Забравих да кажа ,че Катя откакто се върнахме в17ч от рожденния ден до 20,00 докато легне рева и беше в ръцете ми.Много сериозно ми се опънаха нервите,краката ми трепереха,главата ми бучеше...имах чувството ,че съм за психото./че то поне близо до нас  Mr. Green/ В 2ч през нощта и Катя цялата гори- Т 40гр. Сега в момента са на лекар със свеки и чакам диагноза.Цяла седмица сама с двете ревли ще бъда..както не ми е добре изобщо незнам как ще се гледаме. Извинете за гадния пост но да ви кажа ако не се вясвам от какво е.

А в цялата дандания си загубих и телефона.

# 48
  • София
  • Мнения: 15
Добро утро!
Влизам набързо да ви погледна с "едно око" и какво да видя, още болнички дечица. Ееее стига вече де, Мамо Диди, дано бързичко ви се махат тези болести от главата.
Цезари страхотна рокличка има принцесата, да ти е живо и здраво християнчето.

# 49
  • Мнения: 1 972
Здравейте, мами. Влизам да ви питам за ваксината която се прави на 1г.1м. Чух ,че тежко изкарвали дните след нея. Някой да я е правил вече?

# 50
  • Мнения: 1 208
tida flyr ,да по принцип е така но не при всяко дете.При мен голямата щерка нямаше проблем.До две седмици може да се появят обриви и Т.

А аз да питам- сега като сме болни пречи ли нещо ако ваксината се направи сллед две седмици например. newsm78 Катето се върна от лекар- с една дума нищо й няма но тази висока Т снощи незнам.Сега ще пие само Панадол и витамин С.
[/color]

# 51
  • Мнения: 1 972
tida flyr ,да по принцип е така но не при всяко дете.При мен голямата щерка нямаше проблем.До две седмици може да се появят обриви и Т.

А аз да питам- сега като сме болни пречи ли нещо ако ваксината се направи сллед две седмици например. newsm78 Катето се върна от лекар- с една дума нищо й няма но тази висока Т снощи незнам.Сега ще пие само Панадол и витамин С.
[/color]

Благодаря  bouquet

# 52
  • Мнения: 24
Леле Мамо Диди, какво ти е било вчера, направо незнам. Бързо да оздравяват и двете и да не плачат миличките.
Оля, разкошна ти е принцесата, а по-хубава рокля не съм виждала. Много, много красива малка госпожица.  bouquet
За ваксината, вчера ни е биха, Виктор плака много повече от мерките и теглилките, отколкото от самото боцкане, а после през целия ден беше душичка. Пу, пу да не са му уроки.
Докторката каза, че за цялата й 20 годишна практика е имала три случая на реакция от тази ваксина, разбирайте обрив и температура, така че да не й се плашим толкова. Praynig
Не помня дали се похвалих, но Вики вече ходи и е неудържим.

# 53
  • София
  • Мнения: 19 221
Мамо Диди, ужас, къде пък го лепнахте това? Сигурно от яслата...Те душиците не са се чувствали добре и затова са ревали
Днес по-добре ли са? Ами ти как си оживяла, и то сама...

shora mishora, май ни се похвали, ама нищо - може и още веднъж Wink Да припка весело и безаварийно

sisko_75, честито прохождане и на вас!

Аз за тези 2 седмици откак Мишо ходи направо съм се вманиачила като пада, да си пази главата.

# 54
  • Мнения: 1 208
Куку, не са ревали само от това.Това ни е третия такъв детски рожден ден.Още след първия се заканих ,че повече никъде няма да ги водя по такива места но майките ми се сърдят.Поне за Петя си мислих,че ще й е добре,та нали и на ясли ходи-сред деца е.То ясно ,че дребното ще реве.От месец и повече е само за задника ми залепена и изпитва панически страх ако не ме вижда.А аз ще оживея де ще ида.Мъжа ми каза "на теб пък какво ти е ,цял ден само с деца се занимаваш,нито работиш нищо"  #2gunfire [/color]

# 55
  • София
  • Мнения: 1 635
Олеле, Диди... Hug Явно двенките са забърсали същия вирус като нас. Бързо да оздравяват. Това с телефона е бял кахър, ще си вземеш по-хубав. Мале, ако мъжа ми каже такова нещо (дето съм с едно дете), какво ще последва. ooooh!
Оля, супер сте на снимките.
Чочи, аз къпя под душа някъде от шестия месец насам. Пробвай, ако искаш и така.

Да си похваля Инето, че изяде 30 грама каша със сирене сутринта. Laughing И сега ходи и й пада главата за сън, но не се предава звяра. Сигурен признак за оздравяване. Party

# 56
  • София
  • Мнения: 19 221
Куку, не са ревали само от това.Това ни е третия такъв детски рожден ден.Още след първия се заканих ,че повече никъде няма да ги водя по такива места но майките ми се сърдят.Поне за Петя си мислих,че ще й е добре,та нали и на ясли ходи-сред деца е.То ясно ,че дребното ще реве.От месец и повече е само за задника ми залепена и изпитва панически страх ако не ме вижда.А аз ще оживея де ще ида.Мъжа ми каза "на теб пък какво ти е ,цял ден само с деца се занимаваш,нито работиш нищо"  #2gunfire

Моята дъщеря беше като Катето... до 6-ти месец й бях безразлична и после като се "влюби" в мене...
Представям си каквато си бойна, как си му отговорила... Ами кажи му тогава, че гледачките на деца струват пари, и то не малко
То ясно че ще оживееш, ама и околните свикват, че нищо ти няма и като се оплачеш  - те гледат изумени

Jillian, браво, а дано вече да се оправя. И ние напоследък къпем на ръчния душ, и ние се окъпваме покрай Мишо, но стига вече с тези корита - големи бебета са вече, да си взимат душ

Последна редакция: вт, 03 авг 2010, 10:49 от Cuckoo

# 57
  • Мнения: 1 208
Джил,моя мъж в това отношение е отвратителен-той изобщо не оценя аз какво правя.Той си мисли,че само защото той работи само той се измаря.А на мен вече ми идва доста на нервите това.Направо нямам търпение да почна работа от септември. Уж казаха ,че не е вирус ама незнам.Катя й са чисти гърдите и гърлото...незнам вече


Куку,нямах сили изобщо да му отговарям само му казах ,че ще спи в хола и не искам да ми се мярка пред очите

# 58
  • варненка от София
  • Мнения: 4 881
Мамо Диди, клоуни за детско парти е нож с две остриета - за 2-3 годишни си е направо излишна работа. Нормално е децата да се плашат от тях и да плачат.

Друго, аз не бих рискувала с такава висока Т да бързам с ваксината. Нека детето да оздравее напълно, че да не си докараш ядове на главата. Бърза работа нямаш. Това са 3 живи щама в тази ваксина и за това е толкова чепата, изчакай да се оправи детето. Щом има Т, значи има някакво възпаление или вирус и организмът се бори, не бих казала, че нищо няма. Нека оздравее напълно.

А за това, че нищо не правиш и по-цял ден си вкъщи, ми връчи му ги един ден на твоичкия, той да се оправя сам с тях от - до и тогава да коментира кой какво е правил. Да сготви, да оправи децата, да са измити, облечени, нахранени... Ейййй, паля моторетката с такива изказвания  Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil Моят не се е изказвал така, ама и не е оставал сам да се оправя с двете до сега.

Оля, много сте хубави, пу-пу.

Чочи, аз също предлагав с душа да пробваш или да я сложиш в мивката и направо с душа да къпеш, аз като бързам и ми се налага да къпя аз процедирам така.

Джилка, айде да оздравявате, какви са тези болести посред лято.

# 59
  • Мнения: 1 208
Да,Марулче, ще изчакам с ваксината.Аз само исках да питам дали е проблем ако закъснеем с нея.Все се каня да му ги оставя някой друг ден и двете но ме е страх за децата честно  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт