Юлски бебета-Тема 36

  • 23 253
  • 736
  •   1
Отговори
# 60
  • Canada
  • Мнения: 649
Мамо Диди, малко са му шамарите на твоя мъж! #2gunfire

# 61
  • Мнения: 11 818
Оля, прекрасно христянче си имате! Честито!
Сириус, дано е по-добре малкото ти момченце!
Чочи и аз къпя под душа, в голямата вана също, отделно слагам и столче и на него стои, но той си е стабилен.
Шора мишора, честити ви ходещи крачета!
Диди, бързо да се оправяте!
Миме, честито ви християнче! Hug Hug

Влади е добре, на плаж сме, пак на хотела при брат ми на минерална водичка, много му е добре.. досега вилня, тича, във водата, а сега спи и малко почивка  за мен и нет.. фрапенце..

# 62
  • София
  • Мнения: 19 253
Да,Марулче, ще изчакам с ваксината.Аз само исках да питам дали е проблем ако закъснеем с нея.Все се каня да му ги оставя някой друг ден и двете но ме е страх за децата честно  Laughing

Ааа, не така, това е най-сигурният начин той никога да не се научи да се оправя с девойките. Казваш си основните изисквания и зачезваш за няколко часа - хем да не гледаш какви поразии ще сътвори, хем той да не разчита на тебе.

Сиси ♥♥, еех блазе ти, колко малко му трябва на човек - плаж и заспало дете Grinning

А моето пък се събуди и скоро ще обядва. Хайде чао ви и хубав ден!!

Последна редакция: вт, 03 авг 2010, 11:14 от Cuckoo

# 63
  • Мнения: 1 208
Сиси, и аз ще кажа блазе ви  Laughing Представям си на Влади колко му е гот.
Куку,аз в момента няма да гледам поразиите ама после на мен пак  Laughing

# 64
  • София
  • Мнения: 3 581
Да се запиша и аз на 5-та страница ooooh!
Напоследък нямам много време за форума, ама гледам поне нивата да ожъна, че съм се хванала на хорото и няма пускане Mr. Green. Всъщност това цъкане ме успокоява де и гледам дане го изпускам
Мамо Диди голям ужас си преживяла, особено както и двечките са вдигнали Т по едно и също време.. ooooh!. Много са гадни тия инфекции, май доста дечица ги изкараха от тук
Карелийка, наистина дано да не е някоя измама тази ваканция и да си прекарате супер. Аз не съм ходила в Испания, но много ми се ходи, още повече че затова научих и испански.. Mr. Green
Куку много си готина наистина. Дай да се видим с другите от дружбенския подфорум някой ден докато още съм тук
Оля страшно е красива Андреа. Да я цункаш от нас
Фелисити, обяснили са ти за декларацията - ако има нещо питай. Ако искаш мога да ти пратя и бланките, няма проблем

Аз вече отдадох апартамента под наем, но хубавото е, че ще се изнесем чак на 27-ми когато ми е полета. Разбрахме се с хората, така че едно "гайле" ми падна от раменете. Приготвяме се лека по лека, трябва да се разправям сега с топлото и софийската вода, че има едни водомери да се пломбират. В тази връзка, някой да знае нещо ефикасно за отпушване на канали, първо да пробвам така, ако не стане ще викам фирма, че нещо канала не ни го направиха като хората.
Другото при нас - Даричка направи няколко крачици сама, на 2 пъти, но още не се е отпуснала като хората да ходи сама. Педито каза, че се води прохождане де. Иначе сме вече 10 кг и почти 80 см Shocked. Учудвам се колко кг за такова злоядо дете, ама те дългите са и по-тежки май Mr. Green

# 65
  • София
  • Мнения: 423
Диди, и на мен вчера ми беше ужасен деня. Правят ми балкона вече 1 месец и нямам достъп до него в най-хубавото време  #Cussing out. То ако не се падне на мен най-мудния майстор, няма на кой. Нито басейнчето мога на напълня, нито да седи отворен, защото София ходи и пипа на майстора инструментите. Цялата къща е потънала в бяла прах и няма измиване, София е непрекъснато с циментирани колена и ръце Laughing . Имам изпит на 9-ти на листовките, а съм решила само 3  Cry. От Близу ме бяха нервирали, спряли ми нета докато бяхме в провинцията за кръщенето. И за капак снощи София ми счупи поредния телефон. Получих го миналата седмица, мини айфон, розов  Laughing , а тя му видя сметката за 3 секунди  Close Преди месец се счупи голям айфон, с куерту клавиатура и не може да се поправи. Снощи си избрах Нокия от Глобул  Twisted Evil, само я чакам да стане и потегляме. Добре че свърши тоя ден. Tired
Щях да покажа снимки от кръщенето но са на другия лаптоп. И собственоръчно направената питка съм фотнала. Като цяло мина чудесно, като изключим изцепките на другата рода, но сега няма да се нервирам и с тях. София се разрева само като тръгнаха да я вадят от водата, мислеше че следва игра с нейните топчета и рингове  Laughing . След ритуала се почерпихме на беседката зад манастирчето, много цветно и хубаво дворче има. Кръстницата макар и на 17 г не ме разочарова  Laughing, че знаете ги какви са тинейджърите.
И нашата кака е с гнойна ангина, без да я боли гърлото. Така си я върнахме от морето, а на София нищо и няма.
Сиси, да се попляцикаш и за нас  Wink
Cuckoo , за 11 евро си ги бива ботите  Peace
Оля, и аз много харесах роклята на Андреа, и елечето  Peace
shora mishora , аз пък познавам поне 6 дечица с реакция от живите ваксини за морбили. Странно как вашата лекарка има само 3  Thinking

# 66
  • Мнения: 1 208
Имам въпросче....тя май Нелито ги разбира тези неща.
Изкарах си едната година майчинство...последва един месец незнам как се води тези дето ни дават по 240лв. В момента съм в платената си отпуска/от 02.08 до 31.08/ от работа и на 1,09 почвам работа.Да обаче от 10.09 трябва да прехвърля майчинството си на майка ми и тя ще гледа Катя .Как ще стане това след като аз вече не съм в майчинство а в отпуск.  newsm78

# 67
  • София
  • Мнения: 3 581
Диди, що да не стане. Нека майка ти да си подаде документите в нейното счетоводство и така. Просто не трябва по едно и също време да искате и двете обещетение от НОИ, иначе няма проблем Peace

# 68
  • Мнения: 1 208
Е да ама Нели,нали се подава декларация за прехвърляне на майчинството или там каквото беше.Аз вече не съм в майчинство-няма проблем така ли

# 69
  • София
  • Мнения: 3 581
Да, няма проблем. Да провери и в нейното счетоводство, най-много да не вземете обезщетение за дните, в които си била в платен отпуск. Също не трябва да ходи в ясла. Можеш по всяко време да си оттеглиш молбата и да почнеш пак ти я да гледаш. Също можеш след като си оттеглила молбата за майка ти, да я дадеш на свекърва ти, например Peace

# 70
  • Мнения: 1 208
Мерси,Нели  Hug

# 71
  • Мнения: 49
Ето ме и мене  Tired изтощена съм ... , мишката е по - добре вече, но продължава да не иска да яде, макар че вчера хапна половин бурканче каша - купих и от лечебната хумана и вече имаме първото кашаво ако (а не само слуз и ...  Sick ). Благодаря на всички да съветите и съчувствието  Hug

Отделно за капак му се подсече дупето (до момента на шега не е ставал подобен проблем) от влагата милото, много го боля вчера не дава да му избърша или да му измия дупето пищи та се къса, а за два дни съм оползотворила повечето от голям пакет памперси - смятайте за какво дрискане иде реч ...  ooooh! Мазах го със смрадлика а днес му накиснах цялото дупе и поне не го боли толкова ..
 
Мама Диди  Hug милата искрено ти съчувствам, а мъжа ти е за пребиване, как може да говори така лелеее ... но едно нещо не му ли е било на главата на човек не вярва, не е случайна поговорката " Ситият на гладният не вярва" .......


Моята дъщеря беше като Катето... до 6-ти месец й бях безразлична и после като се "влюби" в мене...

Същата работа до тоалетната не мога да отида - преследва ме с рев и в момента в който не ми вижда физиономията надава страхотен рев ...

# 72
  • Мнения: 119
Оля, много сте хубави. Честито ти християнче!!!   bouquet

Драмата с моя кърлеж се оказа голяма.  Confused Лаймска болест - 15 дни на АБ. Хубавото в цялата работа е, че се е лепнал на мен, защото аз съм почти нон стоп и с двамата и не ми се мисли ако беше ухапал някое от децата.

По повод ваксините и аз като повечето от вас ги слагам със свито сърце, но ги предпочитам пред болестите. На София съм и била и допълнителна - Превенар и смея да кажа, че съм доволна, като гледам около нея какво става, половината деца през седмица са с ангини. На Борис също ще я бия.

SIRIUS и Борето беше много подсечен. Заради разстройството ставах по 100 пъти на вечер да го преобувам, че дрискаше нон стоп и го болеше.  Confused Не го бършех с мокри кърпи а само го миех на бидето, от което не ревеше по-малко де, но поне му мина бързо.

# 73
  • Мнения: 3 092
Привети и от мен !
Сиси   искам и аз фрапе , Laughing 
Миме , дано новия ти телефон да е с по-дълъг живот ! 
Джил , радвал се за малкото ти слънчице че е добре ! Това да се чува  Simple Smile
Мамо Диди , дано децата ти бързо се оправят!
Сириус пиши как сте !
Оля , честито християнче!Андреа наистина е много красива.
Шора Мишора честити ходещи крачета!
Чочи и аз ще пробвам къпане с душ -само трябва да държа детенце хубаво че като влезе  в банята има голям мерак да я кръстосва със завидна скорост.Много му е интересно там бре  Laughing
От ваксината за морбили Нана нямаше реакция ,  стискам палци и сега всичко да е наред- силно си го пожелавам Grinning
Аз още малко ще се помотая из форума че Влади спи неспокойно и не знам точно в кой момент ще зареве за гушка/ то и жеги и зъби ...едно ли му е на детето  Rolling Eyes/
Целувки и усмихнат ден!

# 74
  • Мнения: 49
puzzle  Hug Ужасена съм дано да ти минава бързичко милаа , ох но както казваш добре, че не е по децата .. Shocked

Общи условия

Активация на акаунт