Юлски бебета-Тема 36

  • 23 260
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 1 635
Здравейте,

Нее... не през входната. През балкона са влезли. Явно не било толкова трудно да се отвори врата от пластмасова дограма. Само с една отверка на няколко ключови места и щрак си вътре. Ние сме на втория етаж над гаражи и не ми е хрумнало, че някой ще успее да се покатери, ама ей на... можело. Даже полицаите видяха отпечатъци от ръкавици на парапета.

Да си призная даже не успях да се уплаша. Само липсата на фотоапарата ми пробива дупка в сърцето... и в портфейла някъде напред в бъдещето.

Иначе и през входната врата не е трудно да се влезе. Наложи ми се в началото на лятото да викам ключар, защото си затворих вратата с ключовете от вътрешната страна. Човекът ме помоли да не гледам, явно точно по такива съображения и само секунди след това вратата беше отворена.

Диди, ама и вие сте реагирали супер адекватно. Моята кола, ако изчезне сигурно ще разбера чак на следващия ден.
Алекс, съжалявам, миличка... имаш едно гуш от мен.
Миме, за статията... хмм, караница не е имало, само кратък спор, който завърши с изчезването на Стеф от темата. Честно казано, не рзбрах защо се обиди тогава.

# 706
  • София
  • Мнения: 493
Ето меее Карелийке  Hug  Навита съм за утре,1 часа къде? Аз се оправям до Морската,но нещо Летния театър май не го знам,има ли кафене около него?Знам също така Детския кът,с влакчето,с езерото..
Мамб не си единствена с това нерваче.Повечето от бебоците тук са рачета,а моето е лъв..  Crazy  Какво четох за тази зодия,за децата,направо не ми се мисли занапред какво ще е.Много търпение пожелавам на себе си и на всички!  Grinning
Медулче и аз се сещах скоро за вас,кога се прибирате?
Сиси каква е тази магнитна дъска? Тези,на които се рисува ли?
Ели апарата е Никон Д5000,не съм се сещала да погледна тук тази тема,не знаех,че има де..сега ще я видя,барем понауча нещо  Crazy
Алекс знам какво ти е,не го мисли /ако можеш/.Всичко,което се случва е за добро  Hug
А за Стеф време е да спре да се сърди и да се върне пак.
Аманитка къде зачезна?

# 707
  • Мнения: 1 089
Тан, знаеш ли вчера си прочиствах кутията със съобщенията и ми стана много мило като прочетох разменяната между нас кореспонденция... Уплахата и притесненията покрай дечицата - коликите, повръщането и т.н. Имам едно дълго съобщение от теб, което си спомням че ми беше дало много кураж и изобщо те чувствах акто другар по съдба... Hug Та идеята ми беше да си кажем, че въпреки тези дребни болестии т.н., децата ни са здрави и сладки момиченца и момченца и трябва да сме благодарни на господ за това, че ни ги е пратил... Peace

Мила Карелия, така силно ме разчуства... да, и аз понякога си  спомням за тези моменти, за притесненията, как само ни се свиваше душичката... Wink Радвам се, че съм успяла да ди дам малко кураж. А всъщност знаете ли колко много близки чувствам повечето от вас, мисля си че няма да мога да изкарам и ден без вас. Hug Да, трябва да сме благодарни, че Господ ни е дарил с тези дечица и да се молим да ги пази, че те са ни животът.
Алекс, имаш една голяма прегръдка и от мен. И не мисли вече, така само се измъчваш. Hug

# 708
  • Варна
  • Мнения: 211
ЗДравейте,
ние вече сме ок, сега ни се разминава ваксината обаче (МРП) да видим кога ще е , аз нали бях от неопитните мами (с първо детенце) и сега като слушам наши приятели в какви шашкания изпадат и ми е едно мило че както казва karelia_79-  кога беше времето като обсъждахме и ние тук бебешки неволи ама как прави ама какво значи...... Simple Smile
А сега се сещам, че това с колата без гуми направо сме го преживявали- но с родителите ми -бяхме на почивка горе в планината на Рила и една сутрин колата баща ми я намери на 4 трупчета вместо на 4 гуми беше  ужас то не си някъде в град да го оправиш по бързо проблема а насред планината...... не искам да си спомням.
 Hug за всички и болните да оздравяват както Вая вече е добре   bouquet

# 709
  • София
  • Мнения: 423
Aз пък скоро си попаднах на стари снимки, от началото на бременността ми. Снимала съм си корема, то няма корем, ама аз явно съм виждала  hahaha Точно съм спряла работа и явно ми е било скучно, къде ти корем в 2 месец   Laughing И ми стана едно мило, викам глей какви патки сме били  Crazy
Диди, браво на чичковците полицаи  smile3501
Сиси  Hug, покажи дъската. И аз се чудех дали София ще е левичарка, като кака си, но засега не е. Сияна я гледам колко и е трудно с някой уреди и приспособления, много от тях не са предвидени за тях, а и ми е странно да пишеш и веднага да си закриваш писаното с ръка. Ама то детето си е свикнало, де.
Няколко години съм работила в застрахователна компания, това преди 10 - ина години (леле как звучи  Shocked ) и от кога се каня да си застраховаме жилището и по-скъпите уреди и вещи. Все отлагам, но септември вече ще го направя. Премиите са минимални, а си спестяваш много главоболия. Колата е ясно, че има пълно каско, няколко пъти са я разбивали, стъкла,колони и други работи, плащат си от компанията. На Алфата сменихме музиката за пореден път и се наложи да нарежем и да облепим с тиксо чисто новите колони  Rolling Eyes, да не хващат око, и да изглеждат стари, а на нас си свирят хубаво  Laughing И служебните най-редовно ги разбиваха и крадат глупости. Преди мъжа ми караше едно малко Мерцедешченце, софиянки са го виждали сигурно, златно с големи заешки уши над метър нагоре, рекламна кола на Линдт беше. Е това горкото го разбиваха 100 пъти, а частите за него са скъпи, тъкмо го оправят в Мерцедес и хоп, пак му счупят нещо пред нас. Направо ме беше срам от колегите му, викам ще си кажат, тия къде живеят, в Дивия запад ли  ooooh!

# 710
  • Мнения: 49
Виждам че индеята за Герена не ви се нрави много, а има ли навити за парка Заимов и до там ще се дотътря някак си?
Снощи един бъбрек ме извърта, направо ми се ревеше, а днес не мога да си намеря място не че ме боли кой знае колко, по-скоро ме дразни едно такова гадно ..
Да разкажа сега за нашите перипетии. ... е май пак няма да стане мишката ме вика - събудил се

# 711
  • Canada
  • Мнения: 649
Кукумявче, летния театър е точно до Детския кът, така че ако искаш да се уговорим за среща до батута в Детския кът?
Тан, Hug Heart Eyes

# 712
  • Мнения: X

Миме, за статията... хмм, караница не е имало, само кратък спор, който завърши с изчезването на Стеф от темата. Честно казано, не рзбрах защо се обиди тогава.

Аз като черна станция да се проявя...

Защото се почувства като бяла врана сред нас без някой да я е обидил. Била единствената, която мислела по различно и ни пробвала как ще реагираме. И тогава стана данданията - заради пробването. А то просто всеки си казваше мнението и на нея не и хареса, че повечето не мислим като нея. Ама това с пробването на мен ми прозвуча като кучето на Павлов и аха да реагирам както аз си знам, ама май Кари ме изпревари тогава.

# 713
  • София
  • Мнения: 493
Карелиийче добре,до батута,до люлките,все ще се видим  Laughing  Виждали сме се по снимки,така,че ще се познаем.Някой друг желаещ? Ивинка,Вержи,Радина? Марулчето са болнички...

# 714
  • Варна
  • Мнения: 323
Карелиийче добре,до батута,до люлките,все ще се видим  Laughing  Виждали сме се по снимки,така,че ще се познаем.Някой друг желаещ? Ивинка,Вержи,Радина? Марулчето са болнички...

Аз, аз! Party

# 715
  • Мнения: 61
Mime, Куки, връщаме се след 3 седмици, стоя си до последно преди яслата тук, тръгваме на 15-ти. Избрах да се гордея с факта, че ще имам още една ученичка на тази дата, щото ако седна да се оплаквам шъ ревна и няма да спра  Crazy
 Стегнах го детето за първия учебен ден, купих му и обувки. Тя досега ходи с едни леки от Джъмбо, като лентички около крачетата й бяха и хич даже не ги усеща. Като се прибрахме вкъщи и й обух пантофите с чорапи, много смешна беше, гледа си краката и все едно с оловни обувки ходи, чак започна да се препъва и се мъчи да се отърве от тях. Като изминалата година свобода май няма да ни се случи вече, затова не ми се и прибира.

Да ви заплюя сега пу-пу, болести и крадци повече на никой да не му се случват.
 

# 716
  • Мнения: 24
Здравейте,

Нее... не през входната. През балкона са влезли. Явно не било толкова трудно да се отвори врата от пластмасова дограма. Само с една отверка на няколко ключови места и щрак си вътре. Ние сме на втория етаж над гаражи и не ми е хрумнало, че някой ще успее да се покатери, ама ей на... можело. Даже полицаите видяха отпечатъци от ръкавици на парапета.


От това най се плаша и ние сме на втори етаж над гараж и моя мъж всяка вечер вкарва чанти, ключове и телефони в спалнята да не влезе някой през балкона на хола, ама като се замисля, май по-добре да са си в хола, че да не влизат при нас пу-пу, опазил ни Господ.

# 717
  • Canada
  • Мнения: 649
Карелиийче добре,до батута,до люлките,все ще се видим  Laughing  Виждали сме се по снимки,така,че ще се познаем.Някой друг желаещ? Ивинка,Вержи,Радина? Марулчето са болнички...

Аз, аз! Party
Ами ти си ясна - нали двете сме обичайните заподозрени...  Laughing

# 718
  • Варна
  • Мнения: 211
привет, срещата е насрочена виждам ......при мен майка ми звънна този следобед,че утре евентуално ще идва по работа във Варна и в този случай не съм сто процента свободна, ще разбера като отиде утре сутрин на работното си място и ще пиша веднага идвам ли в 13ч на летния или не.. лека на всички  Hug

# 719
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Адашке, тук съм  Flutter Но просто покрай толкова болни деца и обири нещо нямам настроение да пиша. Нищо интересно при нас...

Общи условия

Активация на акаунт