Юлски бебета-Тема 36

  • 23 268
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 61
Късно видях питането за илач против повръщане , но може и на друг да се наложи, да има предвид - давах разгазиран спрайт - съдържа фруктозо-глюкозен сироп и натриев цитрат  Crazy

# 691
  • София
  • Мнения: 423
Алекс, дръж се  Hug, бързо ще свикнеш с мисълта, особено като знаеш, че това е най-доброто решение в момента за всички ви. Peace Ама вече взимайте мерки на време, че вече втори няма да искат да ти правят. На мен втория ми беше няколко месеца след първия, а пълната упойка е забранена толкова на често. Трябваше с месна, която не ме хвана, а бе, не ми се спомня болката. После 10 г пих противозачатъчни като луда, че явно една грешка не ми е достатъчна за поука, ама от втората зацепих  ooooh!.
Ем, тази статия ? Че тя е толкова безобидна, познавам жената която я е писала. Там бяхме на курс преди раждането, ние с Филип бяхме с по-големи изисквания за еко бебе от лекторките. Държим на пелени, на хомеопатични, на кърмене, без шишета, а те казваха, който както иска. Просто ти разказват да различните виждания, без натрапване или крайности. Тя и статията е такава, да видиш и от друг поглед нещата, защо такава караница е станало  newsm78
Ваня, няма я още до сряда я чакам вече, че това стана на жираф с Дормеото  Laughing
Диди, като помня какво ти беше за Петя  ooooh!
Мамбина, 23 номер  Shocked, ние сме на 18  Joy Но идиотизмите са идентични  Mr. Green
Драга, чакай ни тази неделя в твоя квартал  Hug. Миналата събота специално минахме от там, но нямаше нищо, в смисъл имаше си коли. Ама аз бях разбрала и събота, и неделя, че ще е  ooooh!.
Медулич, ако щеш ми вярвай, точно за вас си мислех  Hug Кога се прибирате?
Ели, на селско-гръцка почивка ще сме. Ние последно като видяхме казармите на Аркутино  Close и приключихме с българското Черноморие. В Гърция е друго. Такова спокойно и евтино търсех, не сме по шумотевиците вече. Гримове, прически, рокли всяка вечер, минаха ми тия мераци отдавна, на почивката си почивам. Ето го :
http://www.oasis-a.com/offers.php?action=110

Последна редакция: пн, 23 авг 2010, 23:55 от Mime-to

# 692
  • Мнения: 32
Ивинка, Карелия, невероятна е тази жена. Винаги отделя време да те попита за всичко и да ти изслуша всичките въпроси. За Андреа разпитва как се гледаме, говори ли, ходи ли и тн. и тн. Цял ден ми е хубаво, казах й, че искаме второ и така се зарадва, каза, че е чудесна идея, ще си растат като близнета, възстановено си ми е всичко след раждането и ни даде зелена светлина да действаме. На тръгване пожела прекрасна сватба с хубавата ни шаферка и скоро пак да се видим.
Да попитам помолих я за нещо, което да ми отложи с един ден цикъла, че ще ми дойде точно на сватбата и ми предписа Дуфастон. Каза, че няма никакви проблеми, няма да ми разбишка нищо, най- много да ми отложи овулацията с един- два дни. Мен хем ми се ще, хем много мразя да пия лекарства и се чудя дали да ги пия? От друга страна хич не ми се рискува, някак си със сватбената рокля ще е адски трудно подмяната на превързочни материали, да не говорим, че първи ден, само ще седя на тръни, да не протече. Някак си хубаво да сме си близки с приятелките ми, но не чак толкова, че да ми държат роклята и да сменям...
Миме, минете задължително, много ми хареса, усещането е много приятно да се разходиш така. Ангел разбира се не спря да хленчи, имало много хора, пълно било със странни персони, които най- вероятно се чудели кога да се напушат, кукувците били и те в повече и тн. и тн.

# 693
  • Мнения: 1 208
Оххххххххх  откраднаха ни колата.Ама работната на мъжа ми ...точно преди 10мин.Усетихме ги обаче защото има специфичен шум двигателя и се обадихме веднага на 112.От там и на едно приятелче в полицията и след 5мин ни звъннаха да кажат,че колата и крадците са намерени.Браво на нашата полиция  Hug Моя мъж за тези 5мин чакане побеля....той така си оправяше ладичката....беше му като жена  Mr. Green.Тръгва към полицията и ми вика "бебо,теб да бяха взели " Mr. Green

Миме,почва същия кошмар.Мислих си,че ще ми е по-лесно сега защото си имам поне Петя в къщи ама не е така  Cry

Ивинка,аз ти писах ама незнам защо не се е публикувало newsm78 Започвам работа на 01.09.Ако знаех по-рано ,че Катя ще стане такава оправна толква рано щях да я пусна на ясли.Но майка ми вече така се настрои жената да я гледа ,че сърце не ми даде да й откажа  Laughing

# 694
  • Canada
  • Мнения: 649
Добро утро!
Мамо Диди, ти ме разби с това инфо за колата... Честно казано, когото са обрали около нас, включително и нас 2 пъти - никога не са били хванати крадците... Така че поздравления за полицията наистина за добре свършената работа, ама вие май бяхте с връзки а?! Wink
Юлско бебе, наистина чудесна жена! Съжалявам че не познавам такъв доктор... Hug

# 695
  • Мнения: 250
Даниела вече 3-ти ден няма Т, но сега пък некви сополи й се появиха-ужааааассссс  #Cussing out
Миме, и Дани носи 17-18 номер  Peace
Диди, евала на Бургаската полиция  Peace

# 696
  • Мнения: 49
Здравейте, след голямото преселение н народите сме вече тук - в София. По този повед ако някой е навит за срещичка в парка пред Герена да свирка, че още мъжа ми не си е взел колелото съответно аз съм без кола  Mr. Green . Имам много за разказване обаче Стели е застанал пред мене на монитора и нищичко не виждам.

Много кражби много нещо  #Crazy
Болничките да оздравяват.
Диди разбирам те напълно, Стели като го нямаше при мен две седници щят да се побъркам накрая, но и аз бях с нагласата че ще е за 4-5 дни най-много а тя каква стана ..

# 697
  • Мнения: 1 208
Карелийка,казвам на мъжа ми да каже,че им е колега ама той си мълчи...много е съвестен в това отношение и не обича да парадира с това.Спирала ни е патрулка за превишена скорост /аз карах  Mr. Green/ обръщали са цялата кола...разпитват 20 мин,дразнят се ама той не казва нищо.Накрая ми виждат моята служебна карта и ми викат "ееее защо не каза,че работиш в съда"...а аз им викам "ами мъжа ми пък ви е колега"....а те се ядосаха направо и "абе,хора защо ни загубихте времето,тръгвайте " Mr. Green

# 698
  • Мнения: 11 828
Поздрави от нас! Hug
Още малко ще постоим тук и се прибираме в София, май вече взе да ми липсва.. И спокойствието омръзва, начетох се на книги, належах се.. иначе за децата е чудесно, все повече си играят двамата, гушкат се и ми се насълзяват очите като ги гледам отстрани..
Владко вече и тича по-уверено, и все гледа да ни избяга, да се покатери, изкачи.. не стои на едно място дълго, освен може би като драска на магнитната дъска, много дълго се забавлява, пробвайте! Peace Наблюдавайки го и преди, определено няма да е левак.

Ще опитам да почета малко назад.. Hug



# 699
  • Мнения: 232
Ама наистина много кражби, какво става напоследък, кризата явно е голяма. На наши съседи им откраднаха гумите и си намериха колата в гаража на трупчета. Полицаите казали, че са се възобновили по-дребните кражби на сд-та от по 100 лв от колите, което явно е било поспряло...
Тази улица Шишман и аз я видях на репортажа по тв, хареса ми и на мен.
Мамо Диди, ако ходят и двете на ясли ще са нон-стоп болни според мен, така че недей съжалява специално за това.
Миме, настръхна ми косата от твоя разказ, дано Александра да вземат мерки, че то май беше споменала, че и Кати е изненада... А за статията - минало бешело, крайна ни се видя тогава, аз даже помислих, че се е объркала жената с цифрите нещо, не ми се смейте, моля  Twisted Evil.

# 700
  • Canada
  • Мнения: 649
Емили, ти ме разби с това инфо... Преставяш ли си да отидеш на почивка някъде и да не можеш да тръгнеш обратно с колата, щото са ти обрали гумите... ooooh!

# 701
  • Мнения: 24
Абе, много обири стават вече. Тук всеки ден чета, че някой го обрали, сега една позната ми каза, че вчера чукнали и нейния апартамент, направо почвам да се плаша вече.

# 702
  • Мнения: 72
Мале с тези обири става страшно. Диди добре че са ги хванали.
Джил - сигурно сега сте стресирани от ситуацията. Как са влезнали през вх. врата ли?

# 703
  • Мнения: 1 089
Вече няколко дни сядам с желание да пиша, но след прочетеното за толкова много болни дечица, неприятностите на Джил, а и сега написаното от Мама Диди ми се скапва и желанието да  драсна малко- отлита. Много мъчна темичка, да идва по-скоро 50 страница и да се заключва.
А между другото и в нашият град напоследък има доста случаи на домашни обири и то по начинът описан от Джил, влизащи през входната врата, отключвайки я и спокойно претърсващи, без да бързат цялото жилище.

# 704
  • Canada
  • Мнения: 649
Тан, знаеш ли вчера си прочиствах кутията със съобщенията и ми стана много мило като прочетох разменяната между нас кореспонденция... Уплахата и притесненията покрай дечицата - коликите, повръщането и т.н. Имам едно дълго съобщение от теб, което си спомням че ми беше дало много кураж и изобщо те чувствах акто другар по съдба... Hug Та идеята ми беше да си кажем, че въпреки тези дребни болестии т.н., децата ни са здрави и сладки момиченца и момченца и трябва да сме благодарни на господ за това, че ни ги е пратил... Peace
След лиричното отклонение по-горе, бързам да напомня на Кукумявка, че предлагаме среща утре, в 13 часа на Летния театър...

Общи условия

Активация на акаунт