мензис на 21 ден след секцио-възможно ли е?

  • 3 952
  • 24
  •   1
Отговори
  • Мнения: 49
Здравейте! Моля раждалите със секцио да се включат. Днес е 21 ден от секциото и прокървих-възможно ли е да е мензис, не е ли много рано? Кърмя, но от 3 дни давам и АМ като добавка, но не след всяко кърмене. Просто е неделя и няма на кого да звънна -лекар имам предвид, за да се успокоя. Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 9 436
А,кога са ти спрели лохиите?

# 2
  • Мнения: 49
някъде към 8-10 ден след раждането

# 3
  • Мнения: 6 713
Аз родих нормално, но на 14-ия ден си имах цикъл. Определено видях разлика в кървенето в сравнение с лохиите. Имах си и менструални болки, така че според мен - да възможно е. Тогава само звънях на док да питам, каза че не е проблем.

# 4
  • Мнения: 1 796
При мен в началото беше така-изчистих се(имам в предвид лохиите) към 20-тия ден,после след 7-8 дена пак започна да кърви за около седмица,после пак спря за 4-5 дена и пак кървене през няколко дена. Та може и да се чистиш още.Ако е много обилно кървенето отиди до болницата(до бърза помощ).А ако не е изчакай до утре и се обади на гинеколога си.

# 5
  • Мнения: 9 436
Аз също мисля,че това са лохии. Peace

Последна редакция: нд, 01 авг 2010, 13:38 от Кристал

# 6
  • Мнения: 9 776
Лохиите намаляват, спират, пак тръгват, може и няколко пъти до към 40-я ден. Не мисля, че зависи от начина на раждане.

# 7
  • Видин
  • Мнения: 4 921
Лохиите намаляват, спират, пак тръгват, може и няколко пъти до към 40-я ден. Не мисля, че зависи от начина на раждане.
И при мен беше така.Тече ми към 56 дни  Crazy  Нормален цикъл дойде 5 месеца след раждането  Peace

# 8
  • Мнения: 49
Благодаря, момичета. Определено ме успокоихте. Кървенето не е обилно , така че ще изчакам до утре,преди да звънна на док. При първото ми раждане , което беше нормално, нямаше такова прекъсване на лохии, та затова сега се поуплаших малко.

# 9
  • Мнения: 106
Определено е възможно да продължава прочистването.
При мен след второто секцио също имаше няколко дни пауза и после се доизчистиха излишните материи.
Няма място за притеснение, но все пак попитай лекаря си.

# 10
  • Варна
  • Мнения: 1 272
И аз мисля че може да е още чистене на лохии. И аз след секциото на периоди кървях доста, после спираше и така до 40 ден.

# 11
  • Мнения: 914
Първия път на 40 ден ми дойде цикъла,а втория на 30 ден.И двата пъти бях със секцио и мисля,че има общо и с количеството на кърмата.При мен беше доста оскъдна.

# 12
  • Мнения: 651
На мене ми тече точно 7 дни,а нормален цикъл ми дойде след 4м!

# 13
  • Мнения: 116
аз също бях със секцио.мисля  че това са лохии все още,просто различни дни различно количество изтича.поне според мен.лохиите ми бяха почти 30 дни  #Crazy ощурих се.няма страшно звънни на гинеколога си. Peace

# 14
  • Мнения: 3 066
Според мен,да! Лохиите ми бяха 7 дни,след това период от 31 дни и период както нормално!

Общи условия

Активация на акаунт