2 в 1

  • 3 296
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 091
Браво, момичета! Честито! Така ме развълнувахте! Не можете даси представите колко се радвам!

# 16
  • Мнения: 264
еййййй страшотна новина! чудесни изживявания, милички! прекрайте леки и приятни бременности, завършени с чудесни пухкави бебешори! и влачете крака! ;о)))))

# 17
  • Мнения: 9 093
Момичета, честито и на двечките  bouquet
Не мога да изразя с думи колко се радвам, просто новината е наистина страхотна. Оправихте ми настроението Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 1 612
ЧЕСТИТО И НА ДВЕТЕ! ЛЕКА БРЕМЕННОСТ И БЕЗПРОБЛЕМНО РАЖДАНЕ! И НАЙ-ХУБАВИТЕ БЕБОЦИ НА СВЕТА!

# 19
  • Мнения: 4 212
Страхотна двойна новина  Peace  Heart Eyes  Hug
Много се радвам Тинтири Минтири и Новалекса, радвам се все едно аз съм бременна. Да изкарате една лека бременност, поотделно де  Mr. Green и да се родят здрави и умни бебоци, какво пове4е да искаме.
Прегръдки и целувки от мен и на двете  Hug  Heart Eyes
  bouquet

# 20
  • Мнения: 3 010
Честито[/size][/color]

# 21
  • Мнения: 856
Виж ти какво било това 2 в 1  Laughing
И на двете ви желая само положителни емоции по време на бременността и здрави, палави бебоци     bouquet

# 22
  • Мнения: 303
Крайно време беше да се похвали някой - голямо мълчание се беше заформило - ЧЕСТИТО МОМИЧЕТА много ви се радвам - лека и безпроблемна бременност ви желая.

# 23
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Крайно време беше да се похвали някой - голямо мълчание се беше заформило -
Нека започне коледния дъжд от бебета ..сега Mr. Green

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Честито и на двете ви.
Боже, как се радвам. ВИе наистина го заслужавате. Лека и безпроблемна бременност и на двете ви и по едно здраво бебче накрая.   bouquet  bouquet  bouquet

# 25
  • Мнения: 233
Благодаря на всички! Да ви се връща! Praynig
Хера, миличка, само да попитам това за Желязната челюст - 27.10.2005 г. какво ще рече? Защото аз имам племенник от тая дата Crazy

# 26
  • Мнения: 2 567
newsm44 Честито и от мен в тази тема  Hug Hug Hug
Знаете, че безкрайно много се радвам за вас  newsm51
Желая ви лека бременност от все сърце  preggo

# 27
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358

Хера, миличка, само да попитам това за Желязната челюст - 27.10.2005 г. какво ще рече?

Да знам за племеника  bouquet А тази желязна уста е зет ми Mr. Green

# 28
Е-еее ама това е супер, ха да ви е честито. Бъдете щастливи и дарете с любов своите рожби защото те вече го направиха спремо Вас, като започнаха да тупкат сърчицата им в вашите коремчета. Обичайте ги безгранично и не се щадете. Много, ама много ви се радваме и дано сте кадемлийки. Grinning

# 29
  • Мнения: 508
Честито и на двете  bouquet
Много щастие и 3драве Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт