ИЗОСТАВИХА МЕ ЗА 2 ПЪТ

  • 9 846
  • 67
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 418
не я чувствам като човек от който съм излязла разбирате ли?
и аз не я чувствам така.Всъщност не почувствах нищо към нея.Все едно е случайно срещнат човек.Само не разбирам как като уж гените и кръвта си казват думата при мен не се е случило нищо такова.

# 61
  • Мнения: 8
не я чувствам като човек от който съм излязла разбирате ли?
и аз не я чувствам така.Всъщност не почувствах нищо към нея.Все едно е случайно срещнат човек.Само не разбирам как като уж гените и кръвта си казват думата при мен не се е случило нищо такова.

Да точно това имам предвид, все едно аз знам и съм напълно сигурна без да трябва да се срещам, че няма да почувствам нищо а просто съвсем случаен чужд човек... Може би гените и кръвта вече не казват нищо!!!  Simple Smile Аз мисля, че гените и кръвта по скоро си казват думата ако си наследил нещо от тях физически... а не че биха те накарали да ги почувстваш по някакъв начин, пък кой знае

В моето досие (аз не съм го виждала), но майка ми е казвала, че пише "баща - спортист", което е много интересно защото тя ми е казвала, че в повечето пишело "баща- неизвестен" и честно казано, на мен фигурата ми е една такава ... още от много малка по снимки гледам краката са ми едни мускулести такива.... аз дори не нося пола заради това, иначе съм слаба и ниска но съм набита... не знам дали е от това, мисля че е... Sunglasses

# 62
  • Мнения: 847
Ваня, мерси, че обясни!  Hug
извинявай за преди, но в две думи казано ми прозвуча странно. сега мога да го разбера Simple Smile

направи ми и впечатление, че родителите ти не са крили тайната, предполагам това е отчасти причина за равновесието ти сега.

аз нали още в някакви сценарии живея и се опитвам да разбера, далече от реалността, щото детето е дребно, но от изчетеното от осиновени, това съм констатирала за себе си - че любопитството да видят предшествениците си, да познават физическите си корени, дори да знаят от рано за факта на осиновяването и да нямат други дилеми, да не търсят обяснение, е много силно.
и това ми се струва съвсем адекватен инстинкт. в последно време редих албуми със стари снимки, гледах разни баби и дядовци и през годините ги виждам с различни очи, сега като престанах да раста и почнах да остарявам, повече прилики откривам ... и се поставих на мястото на щерка ми, ако го прави един ден, надали това, което аз ще й оставя, ще й е достатъчно ...   

# 63
  • Мнения: 1 167
Аз не мога да разбера едно нещо-как може да търсите биологичните си родители.Те не го заслужават,изоставили са ви,защо се връщате в миналото.Родители са тези,които са ни отгледали,а не тези които ни правят и изоставят.

# 64
  • Мнения: 1 418
айде пак ooooh!
аз пък не мога да разбера как може да не искаш да търсиш newsm78

# 65
  • Мнения: 88
Едната не разбира едно,другата друго и е напълно в рамките на нормалното,все пак,ако всички бяха с еднакви мнения докъде щеше да иде света.
В случая на Хриси обаче,аз бих я посъветвала да остави това в миналото и да заживее свой нормален живот,без да ги мисли,защото няма смисъл и защото хората,реагиращи така,просто не го заслужават.Тази всичката любов,която имаш нужда да я дадеш на някой,нека бъде за някой на който му пука за теб и я заслужава!

# 66
  • Мнения: 1 418
В случая на Хриси обаче,аз бих я посъветвала да остави това в миналото и да заживее свой нормален живот,без да ги мисли,защото няма смисъл и защото хората,реагиращи така,просто не го заслужават.Тази всичката любов,която имаш нужда да я дадеш на някой,нека бъде за някой на който му пука за теб и я заслужава!
В случая на Хриси обаче решението вече е взето.Темата си има продължение.Просто трябва да се прочете Peace

# 67
  • Мнения: 702
Офф, големи поучения.. ooooh! Съвети..аман!

Общи условия

Активация на акаунт