Цената на живота / Omre bedel - тема 3

  • 64 684
  • 735
  •   1
Отговори
  • Мнения: 10 240



ЦЕНАТА НА ЖИВОТА  -  OMRE  BEDEL





Страст, любов и отмъщение в новия сериал по bTV "Цената на живота"
от 12 юли, всеки делничен ден, от 20:00 до 21:00 часа.
От 5 август от 11.00 часа




ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА ЗА ЛЮБОВТА И ОТМЪЩЕНИЕТО!








АНОНС :


Любимата на млад и богат бизнесмен предпочита смъртта пред това да бъде с него. Това пробужда омраза у него и той ще се опита да отмъсти на семейството й. Но омразата не е единственото чувство, останало у него - той ще се влюби отново и ще трябва да намери път обратно към себе си и към любовта.

След смъртта на баща си, Джесур (Мурат Хан), единственият син на известното в Килис семейство Гьочер, е поел семейния бизнес и е наложил авторитета си в областта. Семейство Гьочер е най-големият дистрибутор на злато в областта. Сърцето на този на пръв поглед суров мъж от години бие за Илкнур. Любовта е заслепила Джесур, а една от основните цели в живота му е да се ожени за Илкнур.

Тя е красиво момиче, което живее заедно с баща си и сестра си. Бащата на Илкнур – Акиф, е длъжник на семейство Гьочер, но не може да плати дълга си. Единственият начин Джесур да опрости дълга е да се ожени за Илкнур. Акиф с нежелание се съгласява. Илкнур приема, за да спаси баща си, но сърцето й се къса, защото от години е влюбена в Оуз.

Джесур сбъдва мечтата си – подготовката за сватбата с Илкнур започва. Джесур, Илкнур и сестра й Йомюр (Бегюм Биргьорен) отиват в Истанбул, за да пазаруват за сватбата. Там ги посреща семейство Сойкан, бизнес партньори на семейство Гьочер. Семейство Сойкан притежава най-голямата бижутерска фирма в Истанбул. Синът им Ердем (Мехмет Али Нюруглю), е скромен младеж, възпитан в духа на истанбулската култура. По време на посещението в Истанбул Ердем се запознава с Йомюр и чувствата между тях пламват мигновено.

Илкнур разбира, че дори да се жертва заради баща си, няма да издържи дълго това мъчение. Тогава измисля изненадващ план.

Събитията, които започват в сватбената нощ, объркват плановете и съдбите на всички. Джесур и Йомюр ще се окажат участници в една неподозирана игра на отмъщение.

Режисьор: Нихат Дюрак
Сценарист: Дениз Акчай ("Късчета живот")




В ролите:

     

     

     

  





Темите:

Тема 1       Тема 2  


Снимки от сериала:

       

 

 

     



    епизодите от Алекс  

    всички епизоди от Фенчето


Последна редакция: вт, 03 авг 2010, 14:19 от rina-rina

# 1
  • Мнения: 10 240
ДОБРЕ ДОШЛИ В ТЕМАТА ЗА ЛЮБОВТА И ОТМЪЩЕНИЕТО!





Последна редакция: вт, 03 авг 2010, 14:18 от rina-rina

# 2
  • Мнения: 77
Малеее и аз да съм първа за 1 път Joy/

# 3
  • Мнения: 0
Да, добре би било да поговорим за съвместимостта на любовта и отмъщението. Благодаря за хубаво поставената сюжетна линия на темата, Рина  bouquet Би ли могло вторият ти постинг да отиде в заглавието?

Аз винаги съм смятала, че човек, който отмъщава, всъщност не обича. Любовта е светло чувство, положително, слънцето в живота. То огрява и най-мрачните кътчета на човешкото съзнание. За щастие, това често става без волята ни! Просто подарък от Твореца - да сме подвластни на нещо красиво и чисто. Когато обичаш, душата ти пее, радваш се на всяка тревичка, всеки изгрев ти се струва чудо,  всеки звук улавяш като музика...

А омразата и отмъщението са ръждата на човешката природа. И винаги са обърнати навътре. Все ми се струва, че човек, който мисли за отмъщение към друг човек, дори не обекта на любовта, само се залъгва, че обича.

Вие как смятате?


# 4
  • Мнения: 1 095
Да, добре би било да поговорим за съвместимостта на любовта и отмъщението. Благодаря за хубаво поставената сюжетна линия на темата, Рина  bouquet Би ли могло вторият ти постинг да отиде в заглавието?

Аз винаги съм смятала, че човек, който отмъщава, всъщност не обича. Любовта е светло чувство, положително, слънцето в живота. То огрява и най-мрачните кътчета на човешкото съзнание. За щастие, това често става без волята ни! Просто подарък от Твореца - да сме подвластни на нещо красиво и чисто. Когато обичаш, душата ти пее, радваш се на всяка тревичка, всеки изгрев ти се струва чудо,  всеки звук улавяш като музика...

А омразата и отмъщението са ръждата на човешката природа. И винаги са обърнати навътре. Все ми се струва, че човек, който мисли за отмъщение към друг човек, дори не обекта на любовта, само се залъгва, че обича.

Вие как смятате?




Мммм даааа, много си права. Прочетох поста ти  два пъти - точно така е.
Ако това го пренесем във филма, то на този етап Джесур не е влюбен и затова отмъщава, но когато дойде времето и усети любовта, дали ще продължи с отмъщеннието?????
На мен затова ми допадна филма, защото главният герой е различен от всички главни герои до сега и  има над какво да мислиш.

# 5
  • Мнения: 0
...........Любовта е светло чувство, положително, слънцето в живота.........
............А омразата и отмъщението са ръждата на човешката природа..........

 newsm10 newsm10 newsm10
Напълно съгласна.

# 6
  • Мнения: 10 240
Привет!  smile3525

Simphony,  newsm51
благодаря за прекрасните / и много точни/  думи за любовта и отмъщението в поста ти!
Надявам се, че промяната в началния пост е това, което искаше!

# 7
  • Мнения: 6 710
Привет и от мен!   bouquet
Поздравления за оформлението  Hug
Наистина влюбеният човек иска да се раздава......Този , който е готов да отмъщава е изпълнен със злоба и егоизъм, поставя своите желания над тези на другите хора и ги потъпква........  Thinking

# 8
  • Мнения: 25
Да, добре би било да поговорим за съвместимостта на любовта и отмъщението. Благодаря за хубаво поставената сюжетна линия на темата, Рина  bouquet Би ли могло вторият ти постинг да отиде в заглавието?

Аз винаги съм смятала, че човек, който отмъщава, всъщност не обича. Любовта е светло чувство, положително, слънцето в живота. То огрява и най-мрачните кътчета на човешкото съзнание. За щастие, това често става без волята ни! Просто подарък от Твореца - да сме подвластни на нещо красиво и чисто. Когато обичаш, душата ти пее, радваш се на всяка тревичка, всеки изгрев ти се струва чудо,  всеки звук улавяш като музика...

А омразата и отмъщението са ръждата на човешката природа. И винаги са обърнати навътре. Все ми се струва, че човек, който мисли за отмъщение към друг човек, дори не обекта на любовта, само се залъгва, че обича.

Вие как смятате?




Много хубаво си го написала  bouquet

Според мен Джесур на този етап не само, че не е влюбен ами се проявява и като пълен егоист ooooh! За него е важно това безумно отмъщение и не му пука, че всеки има правото да избира кого да обича и за кого да се омъжи. Дори не осъзнава, че след като си отмъсти пак няма да открие спокойствие и щастие Naughty Но скоро и той ще види откъде изгрява слънцето Mr. Green

# 9
  • Варна
  • Мнения: 2 363
Да украся новата тема със снимки на актрисата която играе  Айлинчето  Hug





Май прекалих  Blush

# 10
  • Варна
  • Мнения: 2 363
За тези които не знаят нищо за Айлин  Hug

 Истинско име: Йозге Йозгер
Място на раждане: Турция
Дата на раждане: 1978-04-01
Семено положение: Омъжена
Съпруг: Тансел Йонгел, актьор


Филмография
1. Ömre bedel, 2009, Турция (2009) .... Aylin
2. Dudaktan kalbe, 2007, Турция (2007) .... Cavidan Mericoglu
3. Uy basuma gelenler, 2004, Турция (2004) ....
4. Haziran gecesi, 2004, Турция (2004) .... Lale
5. Iyi aile robotu, 2004, Турция (2004) ....
6. Estagfurullah yokusu, 2003, Турция (2003) ....
7. Çifte bela, 2001, Турция (2001) ....
8. Dadi, 2001, Турция (2001) ....

# 11
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Какво става с това филмче - защо го спряха по БТВ? Rolling Eyes
Миналата седмица го даваха, къде изчезна тази седмица? Thinking Нали беше от 20.00 часа всяка вечер по БТВ?

# 12
  • Мнения: 0
Много е елегантна и красива Йозге - Айлин, благодарности на Маги за снимките !

# 13
  • Мнения: 0
Какво става с това филмче - защо го спряха по БТВ? Rolling Eyes
Миналата седмица го даваха, къде изчезна тази седмица? Thinking Нали беше от 20.00 часа всяка вечер по БТВ?

Преместен е сериала от четвъртък 5 Август от 11 часа и повторението от 01.00 часа.

# 14
  • ....от ляво до десния завой...
  • Мнения: 273
Какво става с това филмче - защо го спряха по БТВ? Rolling Eyes
Миналата седмица го даваха, къде изчезна тази седмица? Thinking Нали беше от 20.00 часа всяка вечер по БТВ?

Преместен е сериала от четвъртък 5 Август от 11 часа и повторението от 01.00 часа.

Оооооо, това много лошо..... Confused
Аз не мога да гледам през деня, а нощем по него време спя обикновенно.
Дано да го качват в интернет, за да мога да го следя и съботите и неделите да наваксвам с епизодите. Praynig

Общи условия

Активация на акаунт